Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda druga - Kolejka 3

(2024-02-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Hica)37,00
2. Pietryga (W¶ciekłe Psy)30,00
3. Filczek (Hica)26,00
4. Kaptacz (Atomic)26,00
5. Goj (Dobermany)25,00
6. Marchacz (Gwiezdno Flota)25,00
7. Palej (Green Peas)25,00
8. Szpala (Wielka Ki¶ć)24,00
9. Kujon (Budsar)23,00
10. Kupczak (Rybnik Team)23,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Hica)30,00
2. Kujon (Budsar)28,00
3. Palej (Green Peas)27,00
4. Sala (Energiczni)24,00
5. Goj (Dobermany)23,00
6. Kupczak (Rybnik Team)23,00
7. Szpala (Wielka Ki¶ć)23,00
8. Janiszewski (Basket Czerwionka)22,00
9. Sgodzaj (Hica)21,00
10. Broda (W¶ciekłe Psy)19,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Pietryga (W¶ciekłe Psy)19,00
2. Bielecki (Energiczni)13,00
3. Grzegorzewski (Hica)13,00
4. Kaptacz (Atomic)13,00
5. Marchacz (Gwiezdno Flota)12,00
6. Goj (Dobermany)11,00
7. Szpala (Wielka Ki¶ć)11,00
8. Bubel (Monstars)10,00
9. Kampa (Rybnik Team)10,00
10. Michalak (Dobermany)10,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)11,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)11,00
3. Kupczak (Rybnik Team)8,00
4. Moralewicz (Budsar)8,00
5. Wania (Wielka Ki¶ć)6,00
6. Zielony (W¶ciekłe Psy)6,00
7. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
8. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
9. Kurek (Atomic)5,00
10. Sgodzaj (Hica)5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)4,00
2. Muras (Rybnik Team)4,00
3. Zielony (W¶ciekłe Psy)4,00
4. Forajter (Basket Czerwionka)3,00
5. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
6. Pietryga (W¶ciekłe Psy)3,00
7. Bartecki (Green Peas)2,00
8. Borysławski (Wielka Ki¶ć)2,00
9. Bubel (Monstars)2,00
10. Kaptacz (Atomic)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Marchacz1. Marchacz (Gwiezdno Flota)3,00
2. Boczoń (Wielka Ki¶ć)2,00
3. Kaptacz (Atomic)2,00
4. Polnik (Rybnik Team)2,00
5. Przywarka (Green Peas)2,00
6. Sowa (Dobermany)2,00
7. Cuber (Basket Czerwionka)1,00
8. Cybula (Basket Czerwionka)1,00
9. Filczek (Hica)1,00
10. Grzegorzewski (Hica)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Sgodzaj1. Sgodzaj (Hica)6,00
2. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00
3. Chowaniec (W¶ciekłe Psy)4,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
5. Kupczak (Rybnik Team)4,00
6. Sala (Energiczni)4,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)4,00
8. Białkowski (Dobermany)3,00
9. Bubel (Monstars)3,00
10. Chrz±szcz (Hica)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Filczek1. Filczek (Hica)80,0%
2. Palej (Green Peas)71,4%
3. Sass (Atomic)66,7%
4. Kosmowski (Gwiezdno Flota)62,5%
5. Kozioł (Gwiezdno Flota)60,0%
6. Bielecki (Energiczni)57,1%
7. Stępień (Atomic)57,1%
8. Sgodzaj (Hica)55,6%
9. Grzegorzewski (Hica)55,0%
10. Bubel (Monstars)50,0%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kozioł1. Kozioł (Gwiezdno Flota)71,4%
2. Filczek (Hica)60,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)50,0%
4. Broda (W¶ciekłe Psy)42,9%
5. Usendiah (Dobermany)42,9%
6. Wilk (Monstars)42,9%
7. Kupczak (Rybnik Team)41,7%
8. Janiszewski (Basket Czerwionka)40,0%
9. Kujon (Budsar)40,0%
10. Pazdan (Dobermany)40,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Miszewski (W¶ciekłe Psy)100,0%
2. Goj (Dobermany)87,5%
3. Grzegorzewski (Hica)85,7%
4. Palej (Green Peas)80,0%
5. Sala (Energiczni)75,0%
6. Bielecki (Energiczni)66,7%
7. Kupczak (Rybnik Team)66,7%
8. Szpala (Wielka Ki¶ć)66,7%
9. Kampa (Rybnik Team)50,0%
10. Moralewicz (Budsar)50,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bednarz1. Bednarz (Green Peas)1,00
2. Kaptacz (Atomic)1,00
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
4. Kujon (Budsar)1,00
5. Maziarz (Energiczni)1,00
6. Michalak (Dobermany)1,00
7. Usendiah (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Ki¶ć52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
W¶ciekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)