Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2023/24

Wybierz sezon:

Runda zasadnicza

Zryw Siemianowice62:45Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(01-10-2023 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy97:48Asy Śląskawięcej»
(07-10-2023 18:40)
Piaśniki Magic Balls38:78Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(22-10-2023 11:40)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy78:47Płomień Żorywięcej»
(28-10-2023 16:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy91:62New York Brickswięcej»
(05-11-2023 10:20)
Olimpia Basket54:77Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(26-11-2023 10:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy78:61Drozd Katowicewięcej»
(10-12-2023 10:20)
Wataha35:79Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(17-12-2023 11:20)
Dobre Chłopaki101:70Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(13-01-2024 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy80:55Zryw Siemianowicewięcej»
(21-01-2024 10:20)
Asy Śląska58:73Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(28-01-2024 10:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy89:77Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2024 17:20)
New York Bricks41:53Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-02-2024 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy71:66Olimpia Basketwięcej»
(02-03-2024 17:20)
Drozd Katowice51:60Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(10-03-2024 10:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy81:86Watahawięcej»
(17-03-2024 10:20)
Płomień Żory74:67Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-03-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy50:78Dobre Chłopakiwięcej»
(13-04-2024 10:20)

Baraże

Wielka Kiść52:70Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(20-04-2024 11:40)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy72:57Wielka Kiśćwięcej»
(11-05-2024 11:40)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)