Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Michał Moralewicz

Zawodnik: Michał Moralewicz
Drużyna: Budsar Zabrze
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Budsar - Dobermany21118.2%1812.5%1333.3%4666.7%1131401307918
Rybnik Team - Budsar6966.7%5771.4%1250.0%22100.0%12012217111543
Drim Tim - Budsar61735.3%6966.7%080.0%2728.6%10111412051420
Budsar - Atomic4757.1%3475.0%1333.3%3475.0%707512061226
Wściekłe Psy - Budsar91560.0%71070.0%2540.0%4580.0%10111214062438
Budsar - Green Peas61637.5%61346.2%030.0%1425.0%90919051314
Demons - Budsar51050.0%3475.0%2633.3%2450.0%31406051412
Budsar - Longman5862.5%5771.4%010.0%2540.0%12214213291228
Jaworzno - Budsar101855.6%91275.0%1616.7%2450.0%61726042324
Dobermany - Budsar61250.0%61250.0%000.0%3742.9%90918031520
Budsar - Rybnik Team3742.9%1333.3%2450.0%000.0%3031705810
SUMA6213047.7%528958.4%104124.4%254852.1%92910120117356159253
ŚREDNIO5.611.84.78.10.93.72.34.48.40.89.21.810.60.35.114.523.0

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Piaśniki41:78Hicawięcej»
(19-01-2020 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 14
1. Liga:
Drim Tim82:64Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Zryw65:49Energiczniwięcej»
(12-01-2020 10:20)
Monstars106:60Gwiazdy Podwórkawięcej»
(12-01-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Wściekłe Psy20:0Gwiezdno Flotawięcej»
(12-01-2020 17:30)
Green Peas70:59Dobermanywięcej»
(12-01-2020 16:00)
Budsar65:76Rybnik Teamwięcej»
(12-01-2020 14:30)
Atomic60:91Drim Timwięcej»
(12-01-2020 13:00)
Demons78:36Jaworznowięcej»
(12-01-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Wielka Kiść68:46Se Gramywięcej»
(11-01-2020 11:40)