Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Michał Moralewicz

Zawodnik: Michał Moralewicz
Drużyna: Budsar Zabrze
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Budsar - Dobermany21118.2%1812.5%1333.3%4666.7%1131401307918
Rybnik Team - Budsar6966.7%5771.4%1250.0%22100.0%12012217111543
Drim Tim - Budsar61735.3%6966.7%080.0%2728.6%10111412051420
Budsar - Atomic4757.1%3475.0%1333.3%3475.0%707512061226
Wściekłe Psy - Budsar91560.0%71070.0%2540.0%4580.0%10111214062438
Budsar - Green Peas61637.5%61346.2%030.0%1425.0%90919051314
Demons - Budsar51050.0%3475.0%2633.3%2450.0%31406051412
Budsar - Longman5862.5%5771.4%010.0%2540.0%12214213291228
Jaworzno - Budsar101855.6%91275.0%1616.7%2450.0%61726042324
Dobermany - Budsar61250.0%61250.0%000.0%3742.9%90918031520
Budsar - Rybnik Team3742.9%1333.3%2450.0%000.0%3031705810
Gwiezdno Flota - Budsar61540.0%1520.0%51050.0%4666.7%72908032124
Atomic - Budsar61540.0%51145.5%1425.0%81080.0%617010252124
Green Peas - Budsar112250.0%81457.1%3837.5%81266.7%80833243330
Budsar - Demons4944.4%3560.0%1425.0%4580.0%10138021317
SUMA8919146.6%6912455.6%206729.9%498160.5%1141212626146770247348
ŚREDNIO5.912.74.68.31.34.53.35.47.60.88.41.79.70.54.716.523.2

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)