Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Michał Moralewicz

Zawodnik: Michał Moralewicz
Drużyna: Budsar Zabrze
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Rybnik Team - Budsar31030.0%2633.3%1425.0%1425.0%415160189
Drim Tim - Budsar61637.5%51145.5%1520.0%3560.0%741148051622
Budsar - Atomic51533.3%4757.1%1812.5%1425.0%4043302127
Be Perfect - Budsar1812.5%1520.0%030.0%4757.1%111120615610
Budsar - Romus91369.2%6875.0%3560.0%22100.0%606415022342
Budsar - Green Peas81942.1%71353.8%1616.7%020.0%60636131717
Płomień - Budsar61637.5%5955.6%1714.3%44100.0%40423041712
Budsar - Jaworzno92634.6%91947.4%070.0%6875.0%40435012416
Budsar - Rybnik Team11010.0%1714.3%030.0%6785.7%1013911811
Gwiezdno Flota - Budsar4757.1%3475.0%1333.3%22100.0%30325061112
Budsar - Be Perfect5771.4%3475.0%2366.7%2540.0%51606051416
Green Peas - Budsar4850.0%4757.1%010.0%5771.4%30336031316
Budsar - Demons51435.7%4850.0%1616.7%010.0%2022401118
Jaworzno - Budsar3933.3%3742.9%020.0%2540.0%303040581
Be Perfect - Budsar2922.2%2825.0%010.0%040.0%30313014-1
Budsar - Be Perfect2366.7%22100.0%010.0%000.0%5050600414
Be Perfect - Budsar31323.1%21020.0%1333.3%6875.0%31427041310
Green Peas - Budsar61060.0%6875.0%020.0%020.0%40409061213
Drim Tim - Budsar81361.5%5771.4%3650.0%5771.4%40428022429
Budsar - Drim Tim41625.0%31127.3%1520.0%3560.0%4040801129
SUMA9424238.8%7716147.8%178121.0%528958.4%8689435127358257273
¦REDNIO4.712.13.98.10.94.12.64.54.30.44.71.86.40.22.912.913.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota62:61Green Peaswięcej»
(19-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Budsar88:82Drim Timwięcej»
(19-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas77:69Gwiezdno Flotawięcej»
(18-05-2019 14:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
:
Drim Tim76:85Budsarwięcej»
(18-05-2019 15:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Wielka Ki¶ć 73:61Pia¶nikiwięcej»
(11-05-2019 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
:
Longman64:51Zrywwięcej»
(11-05-2019 16:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Pia¶niki56:55Wielka Ki¶ć więcej»
(28-04-2019 11:40)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota73:69Green Peaswięcej»
(20-05-2017 16:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons61:55Drim Timwięcej»
(20-05-2017 17:30)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Green Peas51:54Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2017 13:00)
RALK — FinaĹ‚y
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim66:65Demonswięcej»
(14-05-2017 14:30)