Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Michał Moralewicz

Michał Moralewicz
Zawodnik: Michał Moralewicz
Drużyna: Budsar Zabrze
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Hica - Budsar61931.6%41330.8%2633.3%2450.0%3141505166
Budsar - Energiczni61931.6%51241.7%1714.3%4944.4%5161002174
Budsar - Basket Czerwionka5862.5%4580.0%1333.3%1250.0%20207031214
Wściekłe Psy - Budsar2450.0%22100.0%020.0%010.0%303030344
Wielka Kiść - Budsar21216.7%2450.0%080.0%1250.0%213050052
Rybnik Team - Budsar31030.0%3560.0%050.0%1333.3%202030271
Dobermany - Budsar61735.3%4944.4%2825.0%4850.0%90918131819
Gwiezdno Flota - Budsar81844.4%4666.7%41233.3%1425.0%617010012124
Budsar - Hica81553.3%5955.6%3650.0%2366.7%9110110012133
Hica - Budsar61833.3%21020.0%4850.0%000.0%202211011618
Budsar - Gwiezdno Flota81942.1%1520.0%71450.0%71070.0%61714043024
Gwiezdno Flota - Budsar71643.8%4757.1%3933.3%55100.0%50525032222
SUMA6717538.3%408746.0%278830.7%285154.9%54660971128189171
ŚREDNIO5.614.63.37.32.37.32.34.34.50.55.00.85.90.12.315.814.3

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)