Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2022/23

Współpracujemy z:
Sfera TV


Michał Broda

Michał Broda
Zawodnik: Michał Broda
Drużyna: W¶ciekłe Psy
Wcze¶niej:Longman Boys - do 26-09-2020
Płomień D.G. - do 13-05-2018
Sosnowiec Supersonics - do 07-05-2017
Wiek: 35 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Se Gramy - W¶ciekłe Psy4757.1%44100.0%030.0%000.0%000120187
PMB - W¶ciekłe Psy4850.0%3560.0%1333.3%000.0%202110198
W¶ciekłe Psy - Monstars21315.4%1616.7%1714.3%22100.0%213110170
Atomic - W¶ciekłe Psy050.0%030.0%020.0%000.0%202030000
W¶ciekłe Psy - Budsar21020.0%1333.3%1714.3%000.0%123210251
Green Peas - W¶ciekłe Psy1616.7%1250.0%040.0%11100.0%202000030
W¶ciekłe Psy - Energiczni61250.0%5683.3%1616.7%22100.0%31431031514
Rybnik Team - W¶ciekłe Psy61833.3%3837.5%31030.0%33100.0%2020004184
W¶ciekłe Psy - Green Peas3742.9%2366.7%1425.0%000.0%202110275
SUMA288632.6%204050.0%84617.4%88100.0%164209100147239
¦REDNIO3.19.62.24.40.95.10.90.91.80.42.21.01.10.01.68.04.3

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:58Zrywwięcej»
(05-02-2023 11:40)
Bociany Manhattan49:75New York Brickswięcej»
(05-02-2023 10:20)
Asy ¦l±ska65:47Pepega Squadwięcej»
(05-02-2023 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Energiczni68:70Rybnik Teamwięcej»
(04-02-2023 16:00)
Gwiezdno Flota75:70Dobermanywięcej»
(04-02-2023 14:40)
Monstars48:61Budsarwięcej»
(04-02-2023 10:20)
Grupa B:
Hica58:53Green Peaswięcej»
(04-02-2023 13:00)
PMB40:64Atomicwięcej»
(04-02-2023 11:40)
Se Gramy71:99W¶ciekłe Psywięcej»
(04-02-2023 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia50:75Wielka Ki¶ćwięcej»
(04-02-2023 18:40)
Dazynt43:85Basket Czerwionkawięcej»
(04-02-2023 17:20)
Kolejka 12
New York Bricks61:62Wielka Ki¶ćwięcej»
(29-01-2023 15:40)