Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Michał Broda

Zawodnik: Michał Broda
Drużyna: Longman Boys
Wcześniej:Płomień D.G. - do 13-05-2018
Sosnowiec Supersonics - do 07-05-2017
Wiek: 32 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Romus - Longman21216.7%2633.3%060.0%33100.0%112210072
Longman - Jaworzno41040.0%2540.0%2540.0%000.0%0000300107
Dobermany - Longman21315.4%2825.0%050.0%1333.3%31423135-1
Longman - Rybnik Team31323.1%2450.0%1911.1%000.0%10102037-3
Atomic - Longman51533.3%2633.3%3933.3%000.0%2021100137
Longman - Wściekłe Psy132161.9%4666.7%91560.0%22100.0%20222023733
Budsar - Longman62128.6%2922.2%41233.3%22100.0%32524041810
Longman - Green Peas91947.4%5683.3%41330.8%44100.0%00022102621
Jaworzno - Longman51827.8%3933.3%2922.2%3475.0%1120202153
Longman - Dobermany71643.8%4850.0%3837.5%000.0%31421031712
Drim Tim - Longman61442.9%5955.6%1520.0%33100.0%0000001167
Longman - Atomic112445.8%71258.3%41233.3%22100.0%31401032817
Wściekłe Psy - Longman71450.0%5771.4%2728.6%010.0%30301001612
SUMA8021038.1%459547.4%3511530.4%202483.3%227291323221215127
ŚREDNIO6.216.23.57.32.78.81.51.81.70.52.21.01.80.21.616.59.8

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)