Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Michał Broda

Zawodnik: Michał Broda
Drużyna: Longman Boys
Wcześniej:Płomień D.G. - do 13-05-2018
Sosnowiec Supersonics - do 07-05-2017
Wiek: 32 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Romus - Longman21216.7%2633.3%060.0%33100.0%112210072
Longman - Jaworzno41040.0%2540.0%2540.0%000.0%0000300107
Dobermany - Longman21315.4%2825.0%050.0%1333.3%31423135-1
Longman - Rybnik Team31323.1%2450.0%1911.1%000.0%10102037-3
Atomic - Longman51533.3%2633.3%3933.3%000.0%2021100137
Longman - Wściekłe Psy132161.9%4666.7%91560.0%22100.0%20222023733
Budsar - Longman62128.6%2922.2%41233.3%22100.0%32524041810
Longman - Green Peas91947.4%5683.3%41330.8%44100.0%00022102621
Jaworzno - Longman51827.8%3933.3%2922.2%3475.0%1120202153
Longman - Dobermany71643.8%4850.0%3837.5%000.0%31421031712
SUMA5615835.4%286741.8%289130.8%151883.3%16622132121715591
ŚREDNIO5.615.82.86.72.89.11.51.81.60.62.21.32.10.21.715.59.1

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 1. Liga
Kolejka 15
1. Liga:
Budsar69:95Drim Timwięcej»
(26-01-2020 19:00)
Green Peas72:83Gwiezdno Flotawięcej»
(26-01-2020 17:30)
Jaworzno69:65Romuswięcej»
(26-01-2020 16:00)
Demons88:46Rybnik Teamwięcej»
(26-01-2020 14:30)
Wściekłe Psy70:69Atomicwięcej»
(26-01-2020 13:00)
Longman50:74Dobermanywięcej»
(26-01-2020 11:40)
Kolejka 14
Romus54:65Atomicwięcej»
(19-01-2020 19:00)
Gwiezdno Flota66:75Budsarwięcej»
(19-01-2020 17:30)
Rybnik Team73:120Green Peaswięcej»
(19-01-2020 16:00)
Drim Tim113:92Wściekłe Psywięcej»
(19-01-2020 14:30)
Jaworzno72:52Longmanwięcej»
(19-01-2020 13:00)
Dobermany73:88Demonswięcej»
(19-01-2020 11:40)