Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Michał Broda

Zawodnik: Michał Broda
Drużyna: W¶ciekłe Psy
Wcze¶niej:Longman Boys - do 26-09-2020
Płomień D.G. - do 13-05-2018
Sosnowiec Supersonics - do 07-05-2017
Wiek: 34 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
W¶ciekłe Psy - Dobermany1520.0%1250.0%030.0%000.0%202010021
Asy ¦l±ska - W¶ciekłe Psy61442.9%4850.0%2633.3%000.0%51632011416
W¶ciekłe Psy - Budsar5862.5%2366.7%3560.0%44100.0%11232001721
Green Peas - W¶ciekłe Psy5771.4%3560.0%22100.0%1250.0%31434121320
Drim Tim - W¶ciekłe Psy3837.5%2366.7%1520.0%020.0%00001027-1
Pepega Squad - W¶ciekłe Psy81361.5%4757.1%4666.7%000.0%31427012027
Szpotloki - W¶ciekłe Psy61637.5%4666.7%21020.0%000.0%2131201149
W¶ciekłe Psy - Drim Tim31225.0%2728.6%1520.0%000.0%606130375
Bociany Manhattan - W¶ciekłe Psy122157.1%81457.1%4757.1%1250.0%21343022927
Budsar - W¶ciekłe Psy31520.0%21020.0%1520.0%1250.0%01113018-1
W¶ciekłe Psy - Pepega Squad51338.5%3837.5%2540.0%000.0%21343101215
SUMA5713243.2%357347.9%225937.3%71258.3%268342231213143139
¦REDNIO5.212.03.26.62.05.40.61.12.40.73.12.02.80.21.213.012.6

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)