Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Hica Ruda Śląska

Zawodnicy

Spotkania - Sezon 2018/19

Wybierz sezon:

2. Liga - runda 1

ZGP barhan.pl58:67Hica Ruda Śląskawięcej»
(15-09-2018 13:00)
Hica Ruda Śląska56:48Longman Boyswięcej»
(22-09-2018 10:20)
Killa Bees45:77Hica Ruda Śląskawięcej»
(30-09-2018 10:20)
Hica Ruda Śląska44:55Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(07-10-2018 10:20)
Old Boys Sor-Drew48:65Hica Ruda Śląskawięcej»
(14-10-2018 9:00)
Hica Ruda Śląska64:37Se Gramywięcej»
(20-10-2018 13:00)
Olimpia Basket49:57Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-11-2018 10:20)
Hica Ruda Śląska69:47Watahawięcej»
(17-11-2018 13:00)
Hica Ruda Śląska83:66Energiczniwięcej»
(15-12-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka0:20Hica Ruda Śląskawięcej»
(05-01-2019 9:00)
Zryw Siemianowice74:35Hica Ruda Śląskawięcej»
(12-01-2019 11:40)
Hica Ruda Śląska57:54Piaśniki Magic Ballswięcej»
(19-01-2019 9:00)

2. Liga - runda 2

Zryw Siemianowice76:35Hica Ruda Śląskawięcej»
(03-02-2019 10:20)
Hica Ruda Śląska50:70Wielka Kiść Gliwicewięcej»
(09-02-2019 13:00)
Piaśniki Magic Balls71:59Hica Ruda Śląskawięcej»
(24-02-2019 10:20)
Hica Ruda Śląska53:43Olimpia Basketwięcej»
(03-03-2019 10:20)
ZGP barhan.pl63:64Hica Ruda Śląskawięcej»
(16-03-2019 13:00)
Hica Ruda Śląska63:59Watahawięcej»
(23-03-2019 10:20)
Longman Boys73:26Hica Ruda Śląskawięcej»
(31-03-2019 9:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 2
:
Piaśniki61:60Zrywwięcej»
(14-04-2019 10:20)
:
Wielka Kiść 0:20Longmanwięcej»
(14-04-2019 11:40)
Kolejka 1
:
Zryw59:57Piaśnikiwięcej»
(13-04-2019 10:20)
:
Longman63:49Wielka Kiść więcej»
(13-04-2019 11:40)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)