Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Tomasz Sawicki

Tomasz Sawicki
Zawodnik: Tomasz Sawicki
Drużyna: Se Gramy
Wcześniej:Basket Team Katowice - do 28-04-2013
Wiek: 38 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Se Gramy - Olimpia51435.7%3560.0%2922.2%4666.7%51622001615
Wataha - Se Gramy51338.5%3560.0%2825.0%4850.0%62802011613
Se Gramy - Gwiazdy Podwórka3560.0%1250.0%2366.7%020.0%101230486
Hica - Se Gramy41330.8%1425.0%3933.3%000.0%8080315119
Se Gramy - Energiczni5862.5%3560.0%2366.7%000.0%11201001212
Se Gramy - Killa Bees2922.2%2450.0%050.0%1250.0%505320255
Dazynt - Se Gramy3650.0%2366.7%1333.3%040.0%617020178
Se Gramy - Zryw1911.1%030.0%1616.7%22100.0%10010030357
Piaśniki - Se Gramy2825.0%1520.0%1333.3%3475.0%00001038-1
Se Gramy - Monstars51729.4%2633.3%31127.3%020.0%4260204133
ZGP - Se Gramy1119.1%1616.7%050.0%81172.7%3251104100
Wielka Kiść - Se Gramy1714.3%1520.0%020.0%2450.0%21301014-1
Monstars - Se Gramy41233.3%020.0%41040.0%6875.0%50523071811
Wielka Kiść - Se Gramy4944.4%3742.9%1250.0%33100.0%3031006125
Hica - Se Gramy11010.0%040.0%1616.7%1250.0%325110140
Se Gramy - Wataha51827.8%3837.5%21020.0%2450.0%5271001146
SUMA5116930.2%267435.1%259526.3%366258.1%671481132714316398
ŚREDNIO3.210.61.64.61.65.92.33.94.20.95.10.81.70.12.710.26.1

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)