Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2018/19

Współpracujemy z:
Sfera TV


Tomasz Sawicki

Tomasz Sawicki
Zawodnik: Tomasz Sawicki
Drużyna: Se Gramy
Wcześniej:Basket Team Katowice - do 28-04-2013
Wiek: 37 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Sor-Drew - Se Gramy1714.3%030.0%1425.0%000.0%404042136
Se Gramy - Olimpia2450.0%1333.3%11100.0%3475.0%3142303811
Wataha - Se Gramy3837.5%3560.0%030.0%22100.0%4262102810
Hica - Se Gramy21020.0%1333.3%1714.3%22100.0%516020473
Se Gramy - Energiczni1812.5%1520.0%030.0%000.0%9211030128
Zryw - Se Gramy51631.3%3742.9%2922.2%4666.7%3030207161
ZGP - Se Gramy31030.0%2825.0%1250.0%1250.0%516011286
SUMA176327.0%113432.4%62920.7%121675.0%337404163205245
ŚREDNIO2.49.01.64.90.94.11.72.34.71.05.70.62.30.42.97.46.4

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Se Gramy38:62Longmanwięcej»
(16-12-2018 10:20)
Wataha45:55Piaśnikiwięcej»
(16-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Budsar54:37Jaworznowięcej»
(16-12-2018 16:00)
Be Perfect55:71Płomieńwięcej»
(16-12-2018 14:30)
Romus45:66Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2018 13:00)
Drim Tim90:54Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2018 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 11
2. Liga:
Hica83:66Energiczniwięcej»
(15-12-2018 13:00)
Gwiazdy Podwórka46:76Zrywwięcej»
(15-12-2018 11:40)
Sor-Drew34:65Killa Beeswięcej»
(15-12-2018 10:20)
Olimpia55:48ZGPwięcej»
(15-12-2018 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 11
1. Liga:
Płomień44:61Budsarwięcej»
(09-12-2018 19:00)
Rybnik Team77:67Atomicwięcej»
(09-12-2018 17:30)