Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Tomasz Sawicki

Zawodnik: Tomasz Sawicki
Drużyna: Se Gramy
Wcześniej:Basket Team Katowice - do 28-04-2013
Wiek: 36 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Killa Bees - Se Gramy265862.5%2450.0%3475.0%1250.0%51622001420
Sor-Drew - Se Gramy241333.3%000.0%1333.3%000.0%415020137
Se Gramy - Olimpia335955.6%2366.7%3650.0%2366.7%70712051515
Wataha - Se Gramy292922.2%1520.0%1425.0%000.0%7310010158
Gwiazdy Podwórka - Se Gramy272633.3%1250.0%1425.0%010.0%415010254
Piaśniki - Se Gramy3031030.0%1520.0%2540.0%2450.0%3141103104
Se Gramy - Monstars262825.0%030.0%2540.0%020.0%415010460
Se Gramy - Zryw25080.0%030.0%050.0%3475.0%606040133
ZGP - Se Gramy3731127.3%2540.0%1520.0%1616.7%62811078-2
Se Gramy - Longman2851145.5%2540.0%3650.0%11100.0%22401021411
Se Gramy - Monstars17070.0%030.0%040.0%000.0%31400030-6
Longman - Se Gramy4041625.0%21020.0%2633.3%51145.5%6061102153
Se Gramy - Killa Bees311911.1%030.0%1616.7%000.0%404020031
Romus - Se Gramy3641428.6%2366.7%21118.2%22100.0%81903031211
Se Gramy - Zryw4071258.3%2450.0%5862.5%1250.0%45913022025
SUMA4494414131.2%175829.3%278232.9%183847.4%731992725036133104
ŚREDNIO29.92.99.41.13.91.85.51.22.54.91.36.10.51.70.02.48.96.9

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
2. Liga - o miejsce 3:
Romus76:72Longmanwięcej»
(13-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
2. Liga - Finał:
Płomień47:48Monstarswięcej»
(13-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 2
1. Liga - o miejsce 3:
Gwiezdno Flota55:81Rybnik Teamwięcej»
(12-05-2018 14:30)
Spotkania 1
2. Liga - o miejsce 3:
Longman40:52Romuswięcej»
(12-05-2018 17:30)
RALK — Finały
Spotkania 2
1. Liga - Finał:
Demons73:85Drim Timwięcej»
(12-05-2018 16:00)
Spotkania 1
2. Liga - Finał:
Monstars55:80Płomieńwięcej»
(12-05-2018 19:00)
RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)