Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Tomasz Sawicki

Tomasz Sawicki
Zawodnik: Tomasz Sawicki
Drużyna: Se Gramy
Wcześniej:Basket Team Katowice - do 28-04-2013
Wiek: 40 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Energiczni - Se Gramy3837.5%1520.0%2366.7%2450.0%2021105102
Gwiezdno Flota - Se Gramy080.0%040.0%040.0%000.0%41503040-4
Dazynt - Se Gramy21216.7%2728.6%050.0%22100.0%123120260
Se Gramy - Olimpia61060.0%5771.4%1333.3%11100.0%40413131416
Wataha - Se Gramy91560.0%5862.5%4757.1%2450.0%30340032420
PMB - Se Gramy2922.2%040.0%2540.0%61060.0%5052204126
Se Gramy - Monstars41723.5%2633.3%21118.2%2450.0%9090403127
Se Gramy - Rybnik Team31520.0%1812.5%2728.6%000.0%6283211080
Hica - Se Gramy3742.9%1250.0%2540.0%22100.0%2130101109
SUMA3210131.7%175133.3%155030.0%172763.0%3664212182359656
ŚREDNIO3.611.21.95.71.75.61.93.04.00.74.71.32.00.23.910.76.2

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda druga
Kolejka 1
Grupa A:
Monstars57:78Gwiezdno Flotawięcej»
(15-01-2022 14:40)
Hica75:60Se Gramywięcej»
(15-01-2022 13:00)
Atomic39:72Rybnik Teamwięcej»
(15-01-2022 11:40)
Grupa B:
Zryw20:0Watahawięcej»
(15-01-2022 16:00)
Dazynt50:77Energiczniwięcej»
(15-01-2022 10:20)
PMB43:48Olimpiawięcej»
(15-01-2022 9:00)
RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40PMBwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)