Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2020/21

Współpracujemy z:
Sfera TV


Tomasz Sawicki

Tomasz Sawicki
Zawodnik: Tomasz Sawicki
Drużyna: Se Gramy
Wcześniej:Basket Team Katowice - do 28-04-2013
Wiek: 39 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Atomic - Se Gramy71450.0%3837.5%4666.7%3650.0%30302032113
Gwiezdno Flota - Se Gramy3742.9%2366.7%1425.0%11100.0%314120586
Se Gramy - Olimpia3650.0%2450.0%1250.0%020.0%101010173
Wataha - Se Gramy3742.9%3475.0%030.0%1250.0%303120375
Se Gramy - Romus71258.3%5771.4%2540.0%1250.0%911003031721
Hica - Se Gramy2825.0%2540.0%030.0%000.0%347030444
Longman - Se Gramy2728.6%1425.0%1333.3%1250.0%808150668
Dazynt - Se Gramy3560.0%2366.7%1250.0%1425.0%415212489
Piaśniki - Se Gramy1520.0%1250.0%030.0%22100.0%404041346
Se Gramy - Monstars61637.5%2922.2%4757.1%3475.0%50504021915
Se Gramy - Zryw31618.8%21020.0%1616.7%1333.3%31412038-3
SUMA4010338.8%255942.4%154434.1%142850.0%4685462933710987
ŚREDNIO3.69.42.35.41.44.01.32.54.20.74.90.52.60.33.49.97.9

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza pierwsza
Kolejka 13
Faza pierwsza:
Longman71:54Atomicwięcej»
(19-12-2020 16:00)
Dazynt40:70Rybnik Teamwięcej»
(19-12-2020 14:40)
Gwiezdno Flota105:40Piaśnikiwięcej»
(19-12-2020 13:00)
Wataha46:67Energiczniwięcej»
(19-12-2020 11:40)
Romus50:51Hicawięcej»
(19-12-2020 10:20)
Se Gramy50:51Zrywwięcej»
(19-12-2020 9:00)
Kolejka 12
Romus78:34Dazyntwięcej»
(13-12-2020 11:40)
Wataha75:51Zrywwięcej»
(13-12-2020 10:20)
Olimpia64:49Piaśnikiwięcej»
(13-12-2020 9:00)
Hica57:62Energiczniwięcej»
(12-12-2020 13:00)
Se Gramy79:65Monstarswięcej»
(12-12-2020 11:40)
ZGP55:69Longmanwięcej»
(12-12-2020 10:20)