Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Tomasz Chrząstek

Tomasz Chrząstek
Zawodnik: Tomasz Chrząstek
Drużyna: Killa Bees
Wcześniej:Respirator - do 17-01-2010
Respirator - do 14-05-2011
Olimpia Basket - do 04-03-2018
Wiek: 34 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Hica - Killa Bees000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Dazynt - Killa Bees040.0%000.0%040.0%000.0%101450105
Se Gramy - Killa Bees3933.3%020.0%3742.9%1250.0%2241102107
Piaśniki - Killa Bees4944.4%1250.0%3742.9%030.0%1122304116
Killa Bees - Monstars1250.0%11100.0%010.0%000.0%011010221
ZGP - Killa Bees3475.0%000.0%3475.0%000.0%202000199
Killa Bees - Zryw11100.0%000.0%11100.0%000.0%000010133
Killa Bees - Wielka Kiść2633.3%000.0%2633.3%000.0%101000063
Killa Bees - Olimpia1425.0%000.0%1425.0%000.0%505100333
Wataha - Killa Bees060.0%020.0%040.0%000.0%11200020-6
Killa Bees - Olimpia1425.0%010.0%1333.3%000.0%718020139
Gwiazdy Podwórka - Killa Bees2540.0%000.0%2540.0%000.0%3031401610
Dazynt - Killa Bees000.0%000.0%000.0%000.0%112120104
SUMA185433.3%2825.0%164634.8%1520.0%2473110190195354
ŚREDNIO1.44.20.20.61.23.50.10.41.80.52.40.81.50.01.54.14.2

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Monstars73:57Hicawięcej»
(08-03-2020 10:20)
2. Liga Grupa B:
Energiczni20:0Olimpiawięcej»
(08-03-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 20
1. Liga:
Budsar66:85Demonswięcej»
(08-03-2020 19:00)
Gwiezdno Flota108:81Rybnik Teamwięcej»
(08-03-2020 17:30)
Drim Tim77:63Dobermanywięcej»
(08-03-2020 16:00)
Wściekłe Psy52:65Longmanwięcej»
(08-03-2020 14:30)
Romus61:115Green Peaswięcej»
(08-03-2020 13:00)
Atomic68:78Jaworznowięcej»
(08-03-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 5
2. Liga Grupa A:
Se Gramy37:67Watahawięcej»
(07-03-2020 13:00)
Wielka Kiść67:56Zrywwięcej»
(07-03-2020 11:40)
ZGP51:48Piaśnikiwięcej»
(07-03-2020 9:00)
2. Liga Grupa B:
Dazynt32:74Killa Beeswięcej»
(07-03-2020 10:20)