Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Tomasz Chrząstek

Zawodnik: Tomasz Chrząstek
Drużyna: Olimpia Basket Boruszowice
Wcześniej:Respirator - do 17-01-2010
Respirator - do 14-05-2011
Pozycja: 2/3
Wiek: 32 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Longman - Olimpia29050.0%010.0%040.0%000.0%10101000-3
Płomień - Olimpia211425.0%000.0%1425.0%000.0%202000032
Olimpia - Sor-Drew40060.0%010.0%050.0%000.0%00003000-3
Se Gramy - Olimpia15040.0%010.0%030.0%000.0%10112010-1
Zryw - Olimpia2321020.0%010.0%2922.2%000.0%101340165
Olimpia - Piaśniki4021020.0%010.0%2922.2%000.0%404140067
Olimpia - Gwiazdy Podwórka8020.0%000.0%020.0%000.0%00010000-1
Monstars - Olimpia4031717.6%2728.6%11010.0%000.0%10115047-4
SUMA21685813.8%21216.7%64613.0%00%1001071906222
ŚREDNIO27.01.07.30.31.50.85.80.00.01.30.01.30.92.40.00.82.80.3

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 12
2. Liga:
Killa Bees48:56Płomieńwięcej»
(14-01-2018 14:20)
Piaśniki44:58Watahawięcej»
(14-01-2018 13:00)
Longman63:41Sor-Drewwięcej»
(14-01-2018 11:40)
Monstars102:46Olimpiawięcej»
(14-01-2018 10:20)
ZGP62:50Se Gramywięcej»
(14-01-2018 9:00)
Kolejka 9
Sor-Drew0:20Piaśnikiwięcej»
(07-01-2018 10:20)
RALK — 1. Liga
Kolejka 13
1. Liga:
Atomic53:60Drim Timwięcej»
(07-01-2018 19:00)
TG Power56:66Rybnik Teamwięcej»
(07-01-2018 17:30)
Wściekłe Psy52:58Dobermanywięcej»
(07-01-2018 16:00)
Budsar45:64Wielka Kiść więcej»
(07-01-2018 14:30)
Green Peas77:47Jaworznowięcej»
(07-01-2018 13:00)
Demons66:52Gwiezdno Flotawięcej»
(07-01-2018 11:40)