Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2017/18

Współpracujemy z:
Sfera TV


Tomasz Chrząstek

Zawodnik: Tomasz Chrząstek
Drużyna: Olimpia Basket Boruszowice
Wcześniej:Respirator - do 17-01-2010
Respirator - do 14-05-2011
Pozycja: 2/3
Wiek: 32 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczMINRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Longman - Olimpia29050.0%010.0%040.0%000.0%10101000-3
Płomień - Olimpia211425.0%000.0%1425.0%000.0%202000032
Olimpia - Sor-Drew40060.0%010.0%050.0%000.0%00003000-3
Se Gramy - Olimpia15040.0%010.0%030.0%000.0%10112010-1
Zryw - Olimpia2321020.0%010.0%2922.2%000.0%101340165
Olimpia - Piaśniki4021020.0%010.0%2922.2%000.0%404140067
Olimpia - Gwiazdy Podwórka8020.0%000.0%020.0%000.0%00010000-1
Monstars - Olimpia4031717.6%2728.6%11010.0%000.0%10115047-4
Olimpia - Wataha211616.7%030.0%1333.3%000.0%101110031
Olimpia - ZGP302922.2%1333.3%1616.7%000.0%112120152
Sor-Drew - Olimpia4031323.1%020.0%31127.3%000.0%213050196
SUMA307148616.3%32015.0%116616.7%00%14216927083911
ŚREDNIO27.91.37.80.31.81.06.00.00.01.30.21.50.82.50.00.73.51.0

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Mecze o miejsca 3-7
Spotkania 1
1. Liga - o miejsce 3:
Rybnik Team72:69Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2018 14:30)
RALK — Finały
Spotkania 1
1. Liga - Finał:
Drim Tim61:58Demonswięcej»
(22-04-2018 16:00)
RALK — 2. Runda Play-Off
Spotkania 3
1. Liga - półfinał para 2:
Demons61:43Rybnik Teamwięcej»
(21-04-2018 16:00)
Spotkania 2
1. Liga - półfinał para 1:
Gwiezdno Flota56:82Drim Timwięcej»
(15-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Rybnik Team49:71Demonswięcej»
(15-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Romus43:70Monstarswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Płomień71:48Longmanwięcej»
(14-04-2018)
Spotkania 1
1. Liga - półfinał para 1:
Drim Tim69:62Gwiezdno Flotawięcej»
(14-04-2018 16:00)
1. Liga - półfinał para 2:
Demons50:78Rybnik Teamwięcej»
(14-04-2018 14:30)
2. Liga - półfinał para 1:
Monstars65:53Romuswięcej»
(14-04-2018)
2. Liga - półfinał para 2:
Longman60:55Płomieńwięcej»
(14-04-2018)
RALK — Finały
Spotkania 3
1. Liga - Finał:
Drim Tim64:73Demonswięcej»
(21-05-2017 17:30)