Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Tomasz Chrząstek

Tomasz Chrząstek
Zawodnik: Tomasz Chrząstek
Drużyna: Gwiezdno Flota
Wcześniej:Respirator - do 17-01-2010
Respirator - do 14-05-2011
Killa Bees - do 07-03-2020
Olimpia Basket - do 04-03-2018
Olimpia Basket - do 28-11-2020
Wiek: 36 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Zryw - Gwiezdno Flota1425.0%11100.0%030.0%000.0%00010012-1
Gwiezdno Flota - Se Gramy2450.0%000.0%2450.0%000.0%000000064
Olimpia - Gwiezdno Flota2540.0%000.0%2540.0%000.0%011010065
Gwiezdno Flota - Wataha2450.0%000.0%2450.0%000.0%000000064
Gwiezdno Flota - Energiczni020.0%000.0%020.0%000.0%00000000-2
Gwiezdno Flota - PMB21020.0%000.0%21020.0%000.0%202020161
Monstars - Gwiezdno Flota000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Gwiezdno Flota - Atomic000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Rybnik Team - Gwiezdno Flota1425.0%000.0%1425.0%000.0%101000031
Gwiezdno Flota - Dazynt21118.2%010.0%21020.0%000.0%123200062
Monstars - Gwiezdno Flota040.0%000.0%040.0%000.0%10101000-2
Rybnik Team - Gwiezdno Flota010.0%000.0%010.0%000.0%000010000
Hica - Gwiezdno Flota1425.0%000.0%1425.0%000.0%000100031
Gwiezdno Flota - Se Gramy5955.6%11100.0%4850.0%000.0%20200001412
Gwiezdno Flota - Atomic040.0%000.0%040.0%000.0%10100000-3
PMB - Gwiezdno Flota3742.9%11100.0%2633.3%000.0%112010087
Gwiezdno Flota - PMB3742.9%000.0%3742.9%000.0%000020097
Monstars - Gwiezdno Flota000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Gwiezdno Flota - Rybnik Team000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
Rybnik Team - Gwiezdno Flota000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
SUMA248030.0%3475.0%217627.6%00%941348026936
ŚREDNIO1.24.00.20.21.13.80.00.00.50.20.70.20.40.00.13.51.8

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)