Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Szymon Stolarski

Zawodnik: Szymon Stolarski
Drużyna: Energiczni
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Monstars - Energiczni1714.3%1333.3%040.0%000.0%303240223
Energiczni - ZGP61540.0%4944.4%2633.3%33100.0%10131021711
Killa Bees - Energiczni41136.4%2728.6%2450.0%5771.4%20203011510
Energiczni - Wielka Kiść41136.4%3650.0%1520.0%020.0%11200059-3
Se Gramy - Energiczni2922.2%1616.7%1333.3%5862.5%1011101102
Energiczni - Dazynt1616.7%1425.0%020.0%2450.0%303220341
Energiczni - Olimpia2366.7%22100.0%010.0%5862.5%4152001911
Wataha - Energiczni1616.7%1520.0%010.0%1250.0%213010130
Energiczni - Gwiazdy Podwórka4666.7%2366.7%2366.7%000.0%1010103107
Hica - Energiczni080.0%020.0%060.0%000.0%30331020-3
Zryw - Energiczni31127.3%1333.3%2825.0%4757.1%2132302127
Gwiazdy Podwórka - Energiczni030.0%000.0%030.0%000.0%011320102
SUMA289629.2%185036.0%104621.7%254161.0%2352818190249148
ŚREDNIO2.38.01.54.20.83.82.13.41.90.42.31.51.60.02.07.64.0

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa B:
Dazynt50:46Gwiazdy Podwórkawięcej»
(16-02-2020 10:20)
Killa Bees58:66Olimpiawięcej»
(16-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 18
1. Liga:
Gwiezdno Flota97:59Jaworznowięcej»
(16-02-2020 19:00)
Wściekłe Psy62:114Green Peaswięcej»
(16-02-2020 17:30)
Rybnik Team69:79Dobermanywięcej»
(16-02-2020 16:00)
Atomic48:90Demonswięcej»
(16-02-2020 14:30)
Romus60:97Budsarwięcej»
(16-02-2020 13:00)
Drim Tim110:62Longmanwięcej»
(16-02-2020 11:40)
RALK — 2. Liga - runda 2
Kolejka 2
2. Liga Grupa A:
Se Gramy57:44ZGPwięcej»
(15-02-2020 11:40)
Hica61:53Wielka Kiśćwięcej»
(15-02-2020 10:20)
Zryw62:38Piaśnikiwięcej»
(15-02-2020 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 17
1. Liga:
Budsar92:69Wściekłe Psywięcej»
(09-02-2020 19:00)