Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2019/20

Współpracujemy z:
Sfera TV


Szymon Stolarski

Zawodnik: Szymon Stolarski
Drużyna: Energiczni
Wiek: 0 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Monstars - Energiczni1714.3%1333.3%040.0%000.0%303240223
Energiczni - ZGP61540.0%4944.4%2633.3%33100.0%10131021711
Killa Bees - Energiczni41136.4%2728.6%2450.0%5771.4%20203011510
Energiczni - Wielka Kiść41136.4%3650.0%1520.0%020.0%11200059-3
Se Gramy - Energiczni2922.2%1616.7%1333.3%5862.5%1011101102
Energiczni - Dazynt1616.7%1425.0%020.0%2450.0%303220341
Energiczni - Olimpia2366.7%22100.0%010.0%5862.5%4152001911
Wataha - Energiczni1616.7%1520.0%010.0%1250.0%213010130
Energiczni - Gwiazdy Podwórka4666.7%2366.7%2366.7%000.0%1010103107
SUMA257433.8%174537.8%82927.6%213461.8%1832110130197942
ŚREDNIO2.88.21.95.00.93.22.33.82.00.32.31.11.40.02.18.84.7

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — 2. Liga - runda 1
Kolejka 9
2. Liga:
Hica49:43Energiczniwięcej»
(15-12-2019 10:20)
Se Gramy51:49Monstarswięcej»
(15-12-2019 9:00)
Olimpia55:64Piaśnikiwięcej»
(14-12-2019 13:00)
Gwiazdy Podwórka44:50Dazyntwięcej»
(14-12-2019 11:40)
Wataha63:54Zrywwięcej»
(14-12-2019 10:20)
Wielka Kiść55:38ZGPwięcej»
(14-12-2019 9:00)
RALK — 1. Liga
Kolejka 10
1. Liga:
Green Peas53:59Demonswięcej»
(08-12-2019 19:00)
Drim Tim83:79Rybnik Teamwięcej»
(08-12-2019 17:30)
Budsar96:60Longmanwięcej»
(08-12-2019 16:00)
Atomic53:71Dobermanywięcej»
(08-12-2019 14:30)
Wściekłe Psy57:60Jaworznowięcej»
(08-12-2019 13:00)
Romus61:67Gwiezdno Flotawięcej»
(08-12-2019 11:40)