Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Sławomir Czajor

Zawodnik: Sławomir Czajor
Drużyna: Green Peas
Wcześniej:Killa Bees - do 06-04-2014
Killa Bees - do 07-03-2020
Wiek: 35 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Green Peas - Rybnik Team1616.7%1250.0%040.0%000.0%00011022-3
Gwiezdno Flota - Green Peas51533.3%2366.7%31225.0%000.0%3141403139
Green Peas - Hica51145.5%3650.0%2540.0%2450.0%22402001412
Green Peas - Wściekłe Psy1425.0%11100.0%030.0%000.0%303000220
Energiczni - Green Peas31127.3%3475.0%070.0%11100.0%022010072
Green Peas - Monstars11010.0%030.0%1714.3%55100.0%000030280
Green Peas - Basket Czerwionka2825.0%1250.0%1616.7%1250.0%112120361
Green Peas - Wielka Kiść3837.5%1520.0%2366.7%22100.0%1011102106
Dobermany - Green Peas61060.0%2450.0%4666.7%000.0%21301051611
Green Peas - Gwiezdno Flota3742.9%2540.0%1250.0%000.0%000020174
Budsar - Green Peas31127.3%020.0%3933.3%1250.0%3031200107
Green Peas - Hica3837.5%11100.0%2728.6%000.0%022000184
Green Peas - Dobermany31816.7%1250.0%21612.5%000.0%21313068-6
Rybnik Team - Green Peas51241.7%3475.0%2825.0%020.0%0001102123
SUMA4413931.7%214447.7%239524.2%121866.7%17102772302912350
ŚREDNIO3.19.91.53.11.66.80.91.31.20.71.90.51.60.02.18.83.6

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 2
Para I9-II4:
Drozd0:20Wściekłe Psywięcej»
(11-05-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 2
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)