Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2021/22

Współpracujemy z:
Sfera TV


Sławomir Ćwikła

Zawodnik: Sławomir Ćwikła
Drużyna: Gwiezdno Flota
Wcześniej:Wściekłe Psy - do 27-06-2015
We Got Game - do 17-03-2012
Wiek: 34 lat(a)


Rozegrane spotkania

Wybierz sezon:
MeczRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
Gwiezdno Flota - Wataha1425.0%1333.3%010.0%22100.0%3472011410
Hica - Gwiezdno Flota3560.0%2450.0%11100.0%000.0%5271110715
Gwiezdno Flota - Energiczni1812.5%1616.7%020.0%22100.0%4262050410
Gwiezdno Flota - PMB71070.0%6875.0%1250.0%000.0%36902101524
Monstars - Gwiezdno Flota2540.0%2366.7%020.0%000.0%246120149
Gwiezdno Flota - Atomic1520.0%1425.0%010.0%000.0%224121026
Rybnik Team - Gwiezdno Flota010.0%010.0%000.0%000.0%202011003
Monstars - Gwiezdno Flota000.0%000.0%000.0%000.0%235001006
Rybnik Team - Gwiezdno Flota3933.3%3650.0%030.0%000.0%64100040614
Gwiezdno Flota - Se Gramy2540.0%2366.7%020.0%000.0%336110049
Gwiezdno Flota - Atomic030.0%010.0%020.0%000.0%617021007
Gwiezdno Flota - PMB4944.4%2633.3%2366.7%22100.0%12300101211
Monstars - Gwiezdno Flota2450.0%2450.0%000.0%000.0%336100049
Gwiezdno Flota - Monstars060.0%040.0%020.0%000.0%22400010-3
Rybnik Team - Gwiezdno Flota3650.0%010.0%3560.0%000.0%2020030911
Rybnik Team - Gwiezdno Flota5955.6%3650.0%2366.7%000.0%53830311221
SUMA348938.2%256041.7%92931.0%66100.0%514192121123483162
ŚREDNIO2.15.61.63.80.61.80.40.43.22.65.80.80.71.40.35.210.1

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:57Gwiezdno Flotawięcej»
(29-05-2022 12:00)
Spotkania 2
Gwiezdno Flota53:50Rybnik Teamwięcej»
(15-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Hica43:66Monstarswięcej»
(15-05-2022 13:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team66:57Gwiezdno Flotawięcej»
(14-05-2022 14:20)
O 3. miejsce:
Monstars70:54Hicawięcej»
(14-05-2022 13:00)
RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota69:64Monstarswięcej»
(08-05-2022 10:20)
Para 2:
Hica46:75Rybnik Teamwięcej»
(08-05-2022 9:00)
Spotkania 1
Para 1:
Monstars58:68Gwiezdno Flotawięcej»
(07-05-2022 11:40)
Para 2:
Rybnik Team76:53Hicawięcej»
(07-05-2022 10:20)
RALK — Faza playoff
Spotkania 2
Para 1-8:
Gwiezdno Flota93:53PMBwięcej»
(24-04-2022 11:40)
Para 2-7:
Energiczni70:71Rybnik Teamwięcej»
(24-04-2022 10:20)
Para 4-5:
Atomic41:61Monstarswięcej»
(24-04-2022 13:00)