Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 16: 2 Liga

(2024-03-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Rospondek1. Rospondek (Wataha)43,00
2. Mandowski (Zryw)24,00
3. Zadęcki (OKKS)23,00
4. Sosinka (OKKS)21,00
5. Szabatowski (PMB)21,00
6. Parkietny (OKKS)20,00
7. Salamon (New York Bricks)20,00
8. Krajewski (Dobre Chłopaki)19,00
9. Bogacki (Drozd)18,00
10. Szastak (Wataha)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Rospondek1. Rospondek (Wataha)42,00
2. Zadęcki (OKKS)26,00
3. Mieszczanin (Asy Śląska)23,00
4. Szastak (Wataha)22,00
5. Salamon (New York Bricks)21,00
6. Szabatowski (PMB)20,00
7. Bogacki (Drozd)19,00
8. Dereniowski (Dobre Chłopaki)18,00
9. Franczuk (Zryw)16,00
10. Kubas (PMB)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kowalski1. Kowalski (Olimpia)16,00
2. Pilecki (Drozd)14,00
3. Szabatowski (PMB)13,00
4. Folwarczny (PMB)12,00
5. Mandowski (Zryw)12,00
6. Mieszczanin (Asy Śląska)12,00
7. Wieczorek (Olimpia)12,00
8. Breguła (Asy Śląska)11,00
9. Dudek (Drozd)10,00
10. Parkietny (OKKS)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Krajewski1. Krajewski (Dobre Chłopaki)7,00
2. Szatka (Zryw)7,00
3. Błachnio (Wataha)6,00
4. Szastak (Wataha)6,00
5. Keller (Drozd)5,00
6. Kowalski (Olimpia)5,00
7. Kubas (PMB)5,00
8. Malok (OKKS)5,00
9. Solewodziński (Płomień Żory)5,00
10. Świątoniowski (Płomień Żory)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Krajewski1. Krajewski (Dobre Chłopaki)9,00
2. Folwarczny (PMB)4,00
3. Jantoń (Płomień Żory)4,00
4. Keller (Drozd)4,00
5. Poloczek (New York Bricks)4,00
6. Bogacki (Drozd)3,00
7. Dereniowski (Dobre Chłopaki)3,00
8. Solewodziński (Płomień Żory)3,00
9. Zadęcki (OKKS)3,00
10. Czekaj (New York Bricks)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kugiejko1. Kugiejko (Olimpia)4,00
2. Halaktionow (Zryw)3,00
3. Czekaj (New York Bricks)2,00
4. Parkietny (OKKS)2,00
5. Salamon (New York Bricks)2,00
6. Szabatowski (PMB)2,00
7. Zadęcki (OKKS)2,00
8. Kiełtyka (PMB)1,00
9. Mandowski (Zryw)1,00
10. Marszałek (Wataha)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Halaktionow (Zryw)6,00
2. Kowalski (Olimpia)5,00
3. Pilecki (Drozd)5,00
4. Rusek (Płomień Żory)5,00
5. Wieczorek (Olimpia)5,00
6. Bogacki (Drozd)4,00
7. Franczuk (Zryw)4,00
8. Mieszczanin (Asy Śląska)4,00
9. Poloczek (New York Bricks)4,00
10. Pomaranik (Dobre Chłopaki)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bogacki (Drozd)81,8%
2. Sosinka (OKKS)75,0%
3. Rospondek (Wataha)65,2%
4. Mandowski (Zryw)62,5%
5. Marszałek (Wataha)62,5%
6. Nowak (Zryw)50,0%
7. Pomaranik (Dobre Chłopaki)50,0%
8. Salamon (New York Bricks)50,0%
9. Parkietny (OKKS)46,2%
10. Keller (Drozd)45,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Rospondek1. Rospondek (Wataha)70,6%
2. Salamon (New York Bricks)57,1%
3. Wieczorek (Olimpia)50,0%
4. Osadnik (Olimpia)42,9%
5. Szastak (Wataha)40,0%
6. Franczuk (Zryw)33,3%
7. Krajewski (Dobre Chłopaki)33,3%
8. Mieszczanin (Asy Śląska)33,3%
9. Suiski (New York Bricks)33,3%
10. Soballa (Asy Śląska)25,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Musioł (OKKS)100,0%
2. Szabatowski (PMB)85,7%
3. Zadęcki (OKKS)80,0%
4. Mieszczanin (Asy Śląska)70,0%
5. Poloczek (New York Bricks)57,1%
6. Pilecki (Drozd)50,0%
7. Salamon (New York Bricks)50,0%
8. Sosinka (OKKS)50,0%
9. Kugiejko (Olimpia)20,0%
10. Pomaranik (Dobre Chłopaki)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Błachnio1. Błachnio (Wataha)1,00
2. Breguła (Asy Śląska)1,00
3. Czekaj (New York Bricks)1,00
4. Halaktionow (Zryw)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)