Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 3: 2 Liga

(2023-10-15)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kubas1. Kubas (PMB)35,00
2. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)33,00
3. Kusyk (Dobre Chłopaki)27,00
4. Zimek (PMB)26,00
5. Zadęcki (OKKS)23,00
6. Wieczorek (Olimpia)20,00
7. Błędowski (OKKS)19,00
8. Malok (OKKS)16,00
9. Żelazny (Asy Śląska)16,00
10. Sosinka (OKKS)15,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kubas1. Kubas (PMB)43,00
2. Kusyk (Dobre Chłopaki)32,00
3. Warzycha (Olimpia)20,00
4. Ogon (Płomień Żory)18,00
5. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)18,00
6. Mieszczanin (Asy Śląska)17,00
7. Zadęcki (OKKS)17,00
8. Tyczka (OKKS)15,00
9. Czekaj (New York Bricks)14,00
10. Wieczorek (Olimpia)14,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Zimek (PMB)18,00
2. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)14,00
3. Bryjak (Asy Śląska)9,00
4. Folwarczny (PMB)9,00
5. Koss (Płomień Żory)9,00
6. Zadęcki (OKKS)9,00
7. Marszałek (Wataha)8,00
8. Żelazny (Asy Śląska)8,00
9. Halaktionow (Zryw)7,00
10. Kubas (PMB)7,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)7,00
2. Malok (OKKS)6,00
3. Czech (Drozd)5,00
4. Błachnio (Wataha)4,00
5. Błędowski (OKKS)4,00
6. Hilla (OKKS)4,00
7. Kujawski (New York Bricks)4,00
8. Biernat (OKKS)3,00
9. Czekaj (New York Bricks)3,00
10. Kubas (PMB)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)7,00
2. Żelazny (Asy Śląska)5,00
3. Arboczius (Drozd)3,00
4. Cieślik (Zryw)3,00
5. Folwarczny (PMB)3,00
6. Kłaptocz (Drozd)3,00
7. Łuczak (Asy Śląska)3,00
8. Swoboda (Olimpia)3,00
9. Czekaj (New York Bricks)2,00
10. Gacioch (Płomień Żory)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Dudek (Płomień Żory)2,00
2. Bryjak (Asy Śląska)1,00
3. Cieślik (Zryw)1,00
4. Czekaj (New York Bricks)1,00
5. Folwarczny (PMB)1,00
6. Halaktionow (Zryw)1,00
7. Hilla (OKKS)1,00
8. Jurkiewicz (Zryw)1,00
9. Kujawski (New York Bricks)1,00
10. Mandowski (Zryw)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Żelazny (Asy Śląska)8,00
2. Cieślik (PMB)6,00
3. Kubas (PMB)6,00
4. Łuczak (Asy Śląska)6,00
5. Wieczorek (Olimpia)6,00
6. Folwarczny (PMB)4,00
7. Przondziono (Zryw)4,00
8. Świrszcz (Asy Śląska)4,00
9. Czech (Drozd)3,00
10. Czekaj (New York Bricks)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)77,8%
2. Błędowski (OKKS)71,4%
3. Malok (OKKS)71,4%
4. Pomaranik (Dobre Chłopaki)71,4%
5. Ziaja (Drozd)62,5%
6. Zimek (PMB)62,5%
7. Kubas (PMB)60,9%
8. Arboczius (Drozd)55,6%
9. Kusyk (Dobre Chłopaki)55,6%
10. Żelazny (Asy Śląska)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Kubas (PMB)75,0%
2. Tyczka (OKKS)62,5%
3. Kusyk (Dobre Chłopaki)53,3%
4. Zadęcki (OKKS)42,9%
5. Warzycha (Olimpia)37,5%
6. Wieczorek (Olimpia)25,0%
7. Franczuk (Zryw)14,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Sosinka (OKKS)87,5%
2. Warzycha (Olimpia)87,5%
3. Szastok (Olimpia)85,7%
4. Łuczak (Asy Śląska)75,0%
5. Mieszczanin (Asy Śląska)71,4%
6. Kubas (PMB)66,7%
7. Kłaptocz (Drozd)50,0%
8. Ogon (Płomień Żory)50,0%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)