Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 7: 2 Liga

(2023-12-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Zadęcki (OKKS)34,00
2. Ogon (Płomień Żory)30,00
3. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)28,00
4. Ziaja (Drozd)25,00
5. Szabatowski (PMB)21,00
6. Warzycha (Olimpia)20,00
7. Dachowski (New York Bricks)18,00
8. Maciejewski (Płomień Żory)18,00
9. Parkietny (OKKS)18,00
10. Solewodziński (Płomień Żory)18,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Zadęcki (OKKS)29,00
2. Warzycha (Olimpia)27,00
3. Ogon (Płomień Żory)26,00
4. Szabatowski (PMB)25,00
5. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)22,00
6. Ziaja (Drozd)21,00
7. Maciejewski (Płomień Żory)19,00
8. Skop (Drozd)19,00
9. Mieszczanin (Asy Śląska)18,00
10. Szastak (Wataha)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Dachowski1. Dachowski (New York Bricks)15,00
2. Bednarek (Wataha)12,00
3. Jurkiewicz (Zryw)11,00
4. Mandowski (Zryw)11,00
5. Zadęcki (OKKS)11,00
6. Halaktionow (Zryw)10,00
7. Ogon (Płomień Żory)10,00
8. Soballa (Asy Śląska)9,00
9. Solewodziński (Płomień Żory)9,00
10. Warzycha (Olimpia)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)7,00
2. Biernat (OKKS)6,00
3. Solewodziński (Płomień Żory)5,00
4. Szatka (Zryw)5,00
5. Mieszczanin (Asy Śląska)4,00
6. Nalewajka (OKKS)4,00
7. Żebrok (Dobre Chłopaki)4,00
8. Błędowski (OKKS)3,00
9. Breguła (Asy Śląska)3,00
10. Czech (Drozd)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bogacki (Drozd)4,00
2. Soballa (Asy Śląska)4,00
3. Jurkiewicz (Zryw)3,00
4. Maciejewski (Płomień Żory)3,00
5. Mieszczanin (Asy Śląska)3,00
6. Solewodziński (Płomień Żory)3,00
7. Szastak (Wataha)3,00
8. Widera (PMB)3,00
9. Bednarek (Wataha)2,00
10. Breguła (Asy Śląska)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Asy Śląska)3,00
2. Halaktionow (Zryw)2,00
3. Ogon (Płomień Żory)2,00
4. Przondziono (Zryw)2,00
5. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)2,00
6. Zadora (Drozd)2,00
7. Biernat (OKKS)1,00
8. Czekaj (New York Bricks)1,00
9. Dudek (Drozd)1,00
10. Folwarczny (PMB)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bogacki (Drozd)6,00
2. Czekaj (New York Bricks)6,00
3. Mieszczanin (Asy Śląska)6,00
4. Wieczorek (Olimpia)5,00
5. Biernat (OKKS)4,00
6. Przondziono (Zryw)4,00
7. Tyczka (OKKS)4,00
8. Bednarek (Wataha)3,00
9. Czech (Drozd)3,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Zaręba (Wataha)71,4%
2. Ziaja (Drozd)71,4%
3. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)63,6%
4. Dereniowski (Dobre Chłopaki)60,0%
5. Zadęcki (OKKS)58,8%
6. Szabatowski (PMB)52,6%
7. Ogon (Płomień Żory)52,2%
8. Bogacki (Drozd)50,0%
9. Tyczka (OKKS)50,0%
10. Solewodziński (Płomień Żory)44,4%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Tyczka (OKKS)62,5%
2. Zadęcki (OKKS)50,0%
3. Mieszczanin (Asy Śląska)40,0%
4. Maciejewski (Płomień Żory)36,4%
5. Szastak (Wataha)25,0%
6. Franczuk (Zryw)23,1%
7. Markocki (Wataha)16,7%
8. Ogon (Płomień Żory)16,7%
9. Kubas (PMB)15,4%
10. Skop (Drozd)15,4%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)100,0%
2. Warzycha (Olimpia)72,7%
3. Skop (Drozd)60,0%
4. Świątoniowski (Płomień Żory)60,0%
5. Szabatowski (PMB)50,0%
6. Mieszczanin (Asy Śląska)40,0%
7. Marszałek (Wataha)33,3%
8. Jurkiewicz (Zryw)20,0%
9. Pomaranik (Dobre Chłopaki)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Wymazała (Asy Śląska)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)