Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 6: 2 Liga

(2023-11-18)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Zadęcki (OKKS)36,00
2. Kubas (PMB)27,00
3. Mandowski (Zryw)27,00
4. Dereniowski (Dobre Chłopaki)25,00
5. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)24,00
6. Maciejewski (Płomień Żory)21,00
7. Folwarczny (PMB)17,00
8. Kucypera (Wataha)17,00
9. Przondziono (Zryw)17,00
10. Szastak (Wataha)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kubas1. Kubas (PMB)33,00
2. Zadęcki (OKKS)31,00
3. Szastak (Wataha)24,00
4. Kucypera (Wataha)23,00
5. Dereniowski (Dobre Chłopaki)22,00
6. Wieczorek (Olimpia)21,00
7. Maciejewski (Płomień Żory)19,00
8. Arboczius (Drozd)17,00
9. Poloczek (New York Bricks)17,00
10. Kusyk (Dobre Chłopaki)15,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)17,00
2. Mandowski (Zryw)13,00
3. Pilecki (Drozd)11,00
4. Przondziono (Zryw)10,00
5. Smółka (Drozd)9,00
6. Zadęcki (OKKS)9,00
7. Błędowski (OKKS)8,00
8. Dereniowski (Dobre Chłopaki)8,00
9. Duś (New York Bricks)8,00
10. Gumiński (Olimpia)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Kowalczyk (New York Bricks)7,00
2. Biernat (OKKS)6,00
3. Knyrek (Olimpia)5,00
4. Maciejewski (Płomień Żory)5,00
5. Błachnio (Wataha)4,00
6. Krajewski (Dobre Chłopaki)4,00
7. Kusyk (Dobre Chłopaki)4,00
8. Mandowski (Zryw)4,00
9. Przondziono (Zryw)4,00
10. Wieczorek (Olimpia)4,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Poloczek (New York Bricks)6,00
2. Maciejewski (Płomień Żory)5,00
3. Nalewajka (OKKS)5,00
4. Wieczorek (Olimpia)5,00
5. Arboczius (Drozd)4,00
6. Błędowski (OKKS)4,00
7. Rusek (Płomień Żory)4,00
8. Hilla (OKKS)3,00
9. Kusyk (Dobre Chłopaki)3,00
10. Osadnik (Olimpia)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kugiejko1. Kugiejko (Olimpia)4,00
2. Czekaj (New York Bricks)3,00
3. Maciejewski (Płomień Żory)2,00
4. Mandowski (Zryw)2,00
5. Dudek (Płomień Żory)1,00
6. Krajewski (Dobre Chłopaki)1,00
7. Marszałek (Wataha)1,00
8. Młotek (Płomień Żory)1,00
9. Mularski (Zryw)1,00
10. Paluch (Wataha)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)13,00
2. Knyrek (Olimpia)7,00
3. Smyl (Asy Śląska)7,00
4. Breguła (Asy Śląska)6,00
5. Maciejewski (Płomień Żory)6,00
6. Malok (OKKS)6,00
7. Sękowski (Olimpia)6,00
8. Kusyk (Dobre Chłopaki)5,00
9. Przondziono (Zryw)5,00
10. Szmyt (Drozd)5,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Mandowski1. Mandowski (Zryw)85,7%
2. Dereniowski (Dobre Chłopaki)62,5%
3. Wieczorek (Olimpia)60,0%
4. Zadęcki (OKKS)57,1%
5. Kubas (PMB)55,0%
6. Czekaj (New York Bricks)50,0%
7. Maciejewski (Płomień Żory)50,0%
8. Osadnik (Olimpia)50,0%
9. Przondziono (Zryw)50,0%
10. Szastak (Wataha)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Kubas (PMB)55,6%
2. Zadęcki (OKKS)54,6%
3. Szastak (Wataha)37,5%
4. Wieczorek (Olimpia)37,5%
5. Arboczius (Drozd)33,3%
6. Czekaj (New York Bricks)33,3%
7. Maciejewski (Płomień Żory)30,0%
8. Kucypera (Wataha)25,0%
9. Mularski (Zryw)20,0%
10. Poloczek (New York Bricks)20,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szastak1. Szastak (Wataha)100,0%
2. Kusyk (Dobre Chłopaki)83,3%
3. Kucypera (Wataha)77,8%
4. Breguła (Asy Śląska)66,7%
5. Kłaptocz (Drozd)62,5%
6. Kubas (PMB)60,0%
7. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)60,0%
8. Sosinka (OKKS)50,0%
9. Poloczek (New York Bricks)33,3%
10. Ogon (Płomień Żory)20,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Brak zdjęcia1. Kusyk (Dobre Chłopaki)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)