Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 4: 2 Liga

(2023-10-21)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Ogon1. Ogon (Płomień Żory)26,00
2. Zadęcki (OKKS)22,00
3. Czekaj (New York Bricks)18,00
4. Dudek (Drozd)18,00
5. Halaktionow (Zryw)17,00
6. Krajewski (Dobre Chłopaki)16,00
7. Parkietny (OKKS)15,00
8. Golc (Płomień Żory)14,00
9. Krawiec (Zryw)14,00
10. Pomaranik (Dobre Chłopaki)14,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Ogon1. Ogon (Płomień Żory)25,00
2. Zadęcki (OKKS)20,00
3. Solewodziński (Płomień Żory)19,00
4. Pomaranik (Dobre Chłopaki)17,00
5. Halaktionow (Zryw)16,00
6. Bogacki (Drozd)15,00
7. Czekaj (New York Bricks)15,00
8. Seman (Dobre Chłopaki)15,00
9. Widera (PMB)15,00
10. Franczuk (Zryw)14,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Wieczorek (Olimpia)14,00
2. Wymazała (Asy Śląska)14,00
3. Dudek (Drozd)13,00
4. Ogon (Płomień Żory)12,00
5. Halaktionow (Zryw)11,00
6. Mostowski (Płomień Żory)11,00
7. Czekaj (New York Bricks)10,00
8. Hilla (OKKS)9,00
9. Bednarek (Wataha)8,00
10. Błachnio (Wataha)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bogacki (Drozd)7,00
2. Szastok (Olimpia)6,00
3. Kowalczyk (New York Bricks)5,00
4. Krajewski (Dobre Chłopaki)5,00
5. Przondziono (Zryw)5,00
6. Nalewajka (OKKS)4,00
7. Wieczorek (Olimpia)4,00
8. Czekaj (New York Bricks)3,00
9. Dereniowski (Dobre Chłopaki)3,00
10. Franczuk (Zryw)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Golc (Płomień Żory)4,00
2. Kiełtyka (PMB)4,00
3. Łuczak (Asy Śląska)4,00
4. Wieczorek (Olimpia)4,00
5. Błachnio (Wataha)3,00
6. Krajewski (Dobre Chłopaki)3,00
7. Kujawski (New York Bricks)3,00
8. Osadnik (Olimpia)3,00
9. Breguła (Asy Śląska)2,00
10. Cieślik (PMB)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Wymazała (Asy Śląska)4,00
2. Smółka (Drozd)3,00
3. Golc (Płomień Żory)2,00
4. Parkietny (OKKS)2,00
5. Wawrzyniuk (New York Bricks)2,00
6. Biernat (OKKS)1,00
7. Bogacki (Drozd)1,00
8. Breguła (Asy Śląska)1,00
9. Czekaj (New York Bricks)1,00
10. Dereniowski (Dobre Chłopaki)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Błachnio1. Błachnio (Wataha)6,00
2. Kugiejko (Olimpia)6,00
3. Fornagiel (Wataha)5,00
4. Kowalczyk (New York Bricks)5,00
5. Przondziono (Zryw)5,00
6. Widera (PMB)5,00
7. Czekaj (New York Bricks)4,00
8. Franczuk (Zryw)4,00
9. Halaktionow (Zryw)4,00
10. Malok (OKKS)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Ogon1. Ogon (Płomień Żory)66,7%
2. Ziaja (Drozd)63,6%
3. Sosinka (OKKS)60,0%
4. Halaktionow (Zryw)58,3%
5. Duś (New York Bricks)57,1%
6. Krajewski (Dobre Chłopaki)55,6%
7. Widera (PMB)54,6%
8. Pomaranik (Dobre Chłopaki)53,9%
9. Zadęcki (OKKS)52,9%
10. Krawiec (Zryw)50,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Cieślik1. Cieślik (Zryw)50,0%
2. Tyczka (OKKS)42,9%
3. Franczuk (Zryw)40,0%
4. Solewodziński (Płomień Żory)40,0%
5. Zadęcki (OKKS)33,3%
6. Czekaj (New York Bricks)20,0%
7. Osadnik (Olimpia)20,0%
8. Markocki (Wataha)14,3%
9. Szastok (Olimpia)14,3%
10. Wieczorek (Olimpia)11,1%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kubas1. Kubas (PMB)66,7%
2. Osadnik (Olimpia)66,7%
3. Widera (PMB)60,0%
4. Czekaj (New York Bricks)57,1%
5. Mieszczanin (Asy Śląska)50,0%
6. Bogacki (Drozd)42,9%
7. Halaktionow (Zryw)40,0%
8. Schlagner (Olimpia)40,0%
9. Krawiec (Zryw)33,3%
10. Łuczak (Asy Śląska)25,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Breguła1. Breguła (Asy Śląska)2,00
2. Buczma (Asy Śląska)1,00
3. Soballa (Asy Śląska)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)