Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 1: 2 Liga

(2023-09-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)35,00
2. Czekaj (New York Bricks)31,00
3. Bogacki (Drozd)24,00
4. Zimek (PMB)22,00
5. Arboczius (Drozd)19,00
6. Dereniowski (Dobre Chłopaki)19,00
7. Smółka (Drozd)19,00
8. Pilecki (Drozd)18,00
9. Przondziono (Zryw)17,00
10. Nalewajka (OKKS)15,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Bogacki (Drozd)25,00
2. Czekaj (New York Bricks)22,00
3. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)22,00
4. Kusyk (Dobre Chłopaki)20,00
5. Dereniowski (Dobre Chłopaki)18,00
6. Szastak (Wataha)18,00
7. Wieczorek (Olimpia)17,00
8. Arboczius (Drozd)16,00
9. Kugiejko (Olimpia)15,00
10. Breguła (Asy Śląska)13,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Zimek1. Zimek (PMB)18,00
2. Pilecki (Drozd)16,00
3. Smółka (Drozd)16,00
4. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)15,00
5. Kugiejko (Olimpia)14,00
6. Dereniowski (Dobre Chłopaki)10,00
7. Halaktionow (Zryw)10,00
8. Kujawski (New York Bricks)10,00
9. Bilous (Zryw)9,00
10. Breguła (Asy Śląska)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Czekaj1. Czekaj (New York Bricks)7,00
2. Wieczorek (Olimpia)5,00
3. Nalewajka (OKKS)4,00
4. Pomaranik (Dobre Chłopaki)4,00
5. Salamon (New York Bricks)4,00
6. Błachnio (Wataha)3,00
7. Golc (Płomień Żory)3,00
8. Halaktionow (Zryw)3,00
9. Kubas (PMB)3,00
10. Kucypera (Wataha)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Widera1. Widera (PMB)6,00
2. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)5,00
3. Czekaj (New York Bricks)4,00
4. Kania (Płomień Żory)4,00
5. Salamon (New York Bricks)4,00
6. Arboczius (Drozd)3,00
7. Mieszczanin (Asy Śląska)3,00
8. Ogon (Płomień Żory)3,00
9. Przondziono (Zryw)3,00
10. Rusek (Płomień Żory)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Ogon1. Ogon (Płomień Żory)3,00
2. Golc (Płomień Żory)2,00
3. Halaktionow (Zryw)2,00
4. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)2,00
5. Bilous (Zryw)1,00
6. Dudek (Płomień Żory)1,00
7. Jurkiewicz (Zryw)1,00
8. Pilecki (Drozd)1,00
9. Pomaranik (Dobre Chłopaki)1,00
10. Schlagner (Olimpia)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Biernat (OKKS)4,00
2. Błachnio (Wataha)4,00
3. Kubas (PMB)4,00
4. Sosinka (OKKS)4,00
5. Świątoniowski (Płomień Żory)4,00
6. Widera (PMB)4,00
7. Żelazny (Asy Śląska)4,00
8. Arboczius (Drozd)3,00
9. Breguła (Asy Śląska)3,00
10. Czekaj (New York Bricks)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bogacki (Drozd)70,6%
2. Arboczius (Drozd)70,0%
3. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)66,7%
4. Żelazny (Asy Śląska)60,0%
5. Czekaj (New York Bricks)55,6%
6. Przondziono (Zryw)55,6%
7. Cieślik (Zryw)50,0%
8. Kujawski (New York Bricks)50,0%
9. Dereniowski (Dobre Chłopaki)47,1%
10. Ogon (Płomień Żory)44,4%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Cieślik1. Cieślik (Zryw)60,0%
2. Szastak (Wataha)36,4%
3. Franczuk (Zryw)30,0%
4. Czekaj (New York Bricks)28,6%
5. Kubas (PMB)25,0%
6. Wieczorek (Olimpia)23,1%
7. Rusek (Płomień Żory)20,0%
8. Zadęcki (OKKS)20,0%
9. Kusyk (Dobre Chłopaki)18,2%
10. Kiełtyka (PMB)16,7%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szatka1. Szatka (Zryw)83,3%
2. Kusyk (Dobre Chłopaki)75,0%
3. Mieszczanin (Asy Śląska)62,5%
4. Kugiejko (Olimpia)60,0%
5. Rabsztyn (Dobre Chłopaki)60,0%
6. Czech (Drozd)50,0%
7. Błędowski (OKKS)42,9%
8. Breguła (Asy Śląska)40,0%
9. Sosinka (OKKS)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Ogon1. Ogon (Płomień Żory)1,00
2. Widera (PMB)1,00
3. Zimek (PMB)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)