Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): 2 Liga

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Grzegorz Zadęcki (OKKS)27,60
2. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)27,23
3. Krzysztof Rospondek (Wataha)22,63
4. Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki)18,75
5. Adam Szabatowski (PMB)18,45
6. Mikołaj Parkietny (OKKS)18,20
7. Robert Wieczorek (Olimpia)17,94
8. Marek Mandowski (Zryw)15,60
9. Mateusz Keller (Drozd)15,45
10. Łukasz Kowalski (Olimpia)15,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Warzycha (Olimpia)24,09
2. Grzegorz Zadęcki (OKKS)23,27
3. Adam Szabatowski (PMB)22,91
4. Marek Kubas (PMB)20,40
5. Szymon Kusyk (Dobre Chłopaki)20,15
6. Paweł Maciejewski (Płomień Żory)18,00
7. Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki)17,19
8. Damian Szastak (Wataha)17,06
9. Krzysztof Rospondek (Wataha)16,88
10. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)16,62

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kowalski1. Łukasz Kowalski (Olimpia)13,00
2. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)11,62
3. Piotr Kugiejko (Olimpia)10,31
4. Krzysztof Rospondek (Wataha)10,00
5. Robert Wieczorek (Olimpia)9,53
6. Artur Dachowski (New York Bricks)9,40
7. Grzegorz Zadęcki (OKKS)9,40
8. Marek Mandowski (Zryw)9,20
9. Paweł Bednarek (Wataha)9,13
10. Grzegorz Pilecki (Drozd)8,92

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Robert Wieczorek (Olimpia)6,53
2. Mateusz Keller (Drozd)6,00
3. Łukasz Kowalski (Olimpia)5,50
4. Bartosz Kowalczyk (New York Bricks)4,50
5. Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki)4,38
6. Dariusz Biernat (OKKS)4,06
7. Marek Kubas (PMB)3,87
8. Łukasz Nalewajka (OKKS)3,56
9. Grzegorz Zadęcki (OKKS)3,53
10. Bartosz Błachnio (Wataha)3,42

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Mateusz Poloczek (New York Bricks)6,33
2. Mateusz Keller (Drozd)3,82
3. Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki)3,00
4. Adrian Mieszczanin (Asy Śląska)3,00
5. Paweł Maciejewski (Płomień Żory)2,78
6. Łukasz Widera (PMB)2,69
7. Robert Wieczorek (Olimpia)2,47
8. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)2,46
9. Tomasz Czekaj (New York Bricks)2,18
10. Paweł Arboczius (Drozd)2,17

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Paweł Wymazała (Asy Śląska)1,46
2. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)1,38
3. Piotr Kugiejko (Olimpia)1,25
4. Łukasz Ogon (Płomień Żory)1,12
5. Mikołaj Parkietny (OKKS)1,10
6. Serhii Halaktionow (Zryw)1,00
7. Przemysław Paluch (Wataha)1,00
8. Tomasz Czekaj (New York Bricks)0,94
9. Marek Mandowski (Zryw)0,80
10. Miłosz Solewodziński (Płomień Żory)0,69

Straty

#ZawodnikŚrednia
Wieczorek1. Robert Wieczorek (Olimpia)5,24
2. Radosław Żelazny (Asy Śląska)4,38
3. Tomasz Czekaj (New York Bricks)4,00
4. Bartosz Kowalczyk (New York Bricks)4,00
5. Adrian Mieszczanin (Asy Śląska)3,94
6. Damian Smyl (Asy Śląska)3,67
7. Paweł Maciejewski (Płomień Żory)3,56
8. Łukasz Kowalski (Olimpia)3,50
9. Grzegorz Rosiński (Olimpia)3,13
10. Mateusz Keller (Drozd)3,09

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)67,7%
2. Łukasz Widera (PMB)54,3%
3. Mikołaj Parkietny (OKKS)53,8%
4. Krzysztof Ziaja (Drozd)53,2%
5. Piotr Sosinka (OKKS)52,8%
6. Łukasz Błędowski (OKKS)51,4%
7. Daniel Dereniowski (Dobre Chłopaki)51,2%
8. Grzegorz Zadęcki (OKKS)50,2%
9. Radosław Żelazny (Asy Śląska)49,4%
10. Kamil Pomaranik (Dobre Chłopaki)49,3%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Marcin Tyczka (OKKS)48,9%
2. Grzegorz Zadęcki (OKKS)42,8%
3. Damian Szastak (Wataha)39,7%
4. Krzysztof Rospondek (Wataha)38,9%
5. Szymon Kusyk (Dobre Chłopaki)35,8%
6. Tomasz Kiełtyka (PMB)34,8%
7. Robert Wieczorek (Olimpia)34,2%
8. Przemysław Osadnik (Olimpia)33,3%
9. Tomasz Cieślik (Zryw)32,0%
10. Krzysztof Franczuk (Zryw)31,7%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Adam Warzycha (Olimpia)79,4%
2. Marek Kubas (PMB)72,7%
3. Serhii Halaktionow (Zryw)64,0%
4. Patryk Kłaptocz (Drozd)63,5%
5. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)62,3%
6. Aleks Folwarczny (PMB)52,2%
7. Adrian Mieszczanin (Asy Śląska)50,0%
8. Kamil Pomaranik (Dobre Chłopaki)50,0%
9. Piotr Salamon (New York Bricks)47,5%
10. Piotr Sosinka (OKKS)47,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)4,00
2. Przemysław Breguła (Asy Śląska)3,00
3. Rafał Buczma (Asy Śląska)3,00
4. Krzysztof Soballa (Asy Śląska)2,00
5. Dariusz Biernat (OKKS)1,00
6. Bartosz Błachnio (Wataha)1,00
7. Tomasz Czekaj (New York Bricks)1,00
8. Serhii Halaktionow (Zryw)1,00
9. Marcin Hilla (OKKS)1,00
10. Tomasz Janocha (Asy Śląska)1,00
11. Tomasz Kiełtyka (PMB)1,00
12. Łukasz Kowalski (Olimpia)1,00
13. Piotr Krawiec (Zryw)1,00
14. Szymon Kusyk (Dobre Chłopaki)1,00
15. Łukasz Ogon (Płomień Żory)1,00
16. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,00
17. Marcin Szatka (Zryw)1,00
18. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
19. Adam Warzycha (Olimpia)1,00
20. Łukasz Widera (PMB)1,00
21. Paweł Wymazała (Asy Śląska)1,00
22. Witold Zimek (PMB)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)