Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2023/24) - Runda zasadnicza

2 Liga

Kolejka 1 (2023-10-1)

Zryw Siemianowice-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(01-10-2023 9:00)
Olimpia Basket-:-Drozd Katowicewięcej»
(01-10-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Płomień Żorywięcej»
(01-10-2023 11:40)
Wataha-:-New York Brickswięcej»
(01-10-2023 13:00)
Dobre Chłopaki-:-Asy Śląskawięcej»
(01-10-2023 14:20)

Kolejka 2 (2023-10-7, 2023-10-8)

Drozd Katowice-:-Watahawięcej»
(07-10-2023 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Asy Śląskawięcej»
(07-10-2023 18:40)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(08-10-2023 9:00)
Płomień Żory-:-Olimpia Basketwięcej»
(08-10-2023 10:20)
New York Bricks-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(08-10-2023 11:40)

Kolejka 3 (2023-10-15, 2023-10-28)

Zryw Siemianowice-:-Drozd Katowicewięcej»
(15-10-2023 11:20)
Wataha-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(15-10-2023 12:40)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Płomień Żorywięcej»
(28-10-2023 16:00)
Piaśniki Magic Balls-:-New York Brickswięcej»
(28-10-2023 17:20)
Olimpia Basket-:-Asy Śląskawięcej»
(28-10-2023 18:40)

Kolejka 4 (2023-10-21, 2023-10-22)

Wataha-:-Płomień Żorywięcej»
(21-10-2023 17:20)
Asy Śląska-:-New York Brickswięcej»
(21-10-2023 18:40)
Olimpia Basket-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(22-10-2023 9:00)
Dobre Chłopaki-:-Drozd Katowicewięcej»
(22-10-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(22-10-2023 11:40)

Kolejka 5 (2023-11-4, 2023-11-5)

Zryw Siemianowice-:-Watahawięcej»
(04-11-2023 17:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Olimpia Basketwięcej»
(04-11-2023 18:40)
Płomień Żory-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(05-11-2023 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-New York Brickswięcej»
(05-11-2023 10:20)
Drozd Katowice-:-Asy Śląskawięcej»
(05-11-2023 11:40)

Kolejka 6 (2023-11-18, 2023-11-26)

Wataha-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(18-11-2023 11:40)
Dobre Chłopaki-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(18-11-2023 13:00)
Olimpia Basket-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(26-11-2023 10:00)
Asy Śląska-:-Płomień Żorywięcej»
(26-11-2023 11:20)
New York Bricks-:-Drozd Katowicewięcej»
(26-11-2023 12:40)

Kolejka 7 (2023-12-9, 2023-12-10)

Zryw Siemianowice-:-Asy Śląskawięcej»
(09-12-2023 17:20)
Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(09-12-2023 18:40)
Płomień Żory-:-New York Brickswięcej»
(10-12-2023 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Drozd Katowicewięcej»
(10-12-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(10-12-2023 11:40)

Kolejka 8 (2023-12-16, 2023-12-17)

Asy Śląska-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-12-2023 17:20)
New York Bricks-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(16-12-2023 18:40)
Drozd Katowice-:-Płomień Żorywięcej»
(17-12-2023 10:00)
Wataha-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(17-12-2023 11:20)
Dobre Chłopaki-:-Olimpia Basketwięcej»
(17-12-2023 12:40)

Kolejka 9 (2024-01-13, 2024-01-14)

Dobre Chłopaki-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(13-01-2024 17:20)
New York Bricks-:-Olimpia Basketwięcej»
(13-01-2024 18:40)
Asy Śląska-:-Watahawięcej»
(14-01-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-01-2024 10:20)
Płomień Żory-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(14-01-2024 11:40)

Kolejka 10 (2024-01-20, 2024-01-21)

Płomień Żory-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(20-01-2024 17:20)
New York Bricks-:-Watahawięcej»
(20-01-2024 18:40)
Asy Śląska-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(21-01-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(21-01-2024 10:20)
Drozd Katowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(21-01-2024 11:40)

Kolejka 11 (2024-01-27, 2024-01-28)

Dobre Chłopaki-:-New York Brickswięcej»
(27-01-2024 17:20)
Olimpia Basket-:-Płomień Żorywięcej»
(27-01-2024 18:40)
Wataha-:-Drozd Katowicewięcej»
(28-01-2024 9:00)
Asy Śląska-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(28-01-2024 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(28-01-2024 11:40)

Kolejka 12 (2024-02-10, 2024-02-11)

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2024 17:20)
New York Bricks-:-Asy Śląskawięcej»
(10-02-2024 18:40)
Płomień Żory-:-Watahawięcej»
(11-02-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(11-02-2024 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(11-02-2024 11:40)

Kolejka 13 (2024-02-24, 2024-02-25)

New York Bricks-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-02-2024 17:20)
Olimpia Basket-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(24-02-2024 18:40)
Dobre Chłopaki-:-Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
Asy Śląska-:-Drozd Katowicewięcej»
(25-02-2024 10:20)
Wataha-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(25-02-2024 11:40)

Kolejka 14 (2024-03-2, 2024-03-3)

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Olimpia Basketwięcej»
(02-03-2024 17:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
Płomień Żory-:-Asy Śląskawięcej»
(03-03-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-New York Brickswięcej»
(03-03-2024 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(03-03-2024 11:40)

Kolejka 15 (2024-03-9, 2024-03-10)

Dobre Chłopaki-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(09-03-2024 17:20)
Wataha-:-Olimpia Basketwięcej»
(09-03-2024 18:40)
New York Bricks-:-Płomień Żorywięcej»
(10-03-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(10-03-2024 10:20)
Asy Śląska-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(10-03-2024 11:40)

Kolejka 16 (2024-03-16, 2024-03-17)

Olimpia Basket-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(16-03-2024 14:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Asy Śląskawięcej»
(16-03-2024 15:40)
Zryw Siemianowice-:-New York Brickswięcej»
(17-03-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Watahawięcej»
(17-03-2024 10:20)
Płomień Żory-:-Drozd Katowicewięcej»
(17-03-2024 11:40)

Kolejka 17 (2024-03-23, 2024-03-24)

New York Bricks-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(23-03-2024 14:20)
Dobre Chłopaki-:-Watahawięcej»
(23-03-2024 15:40)
Płomień Żory-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-03-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(24-03-2024 10:20)
Asy Śląska-:-Olimpia Basketwięcej»
(24-03-2024 11:40)

Kolejka 18 (2024-04-13)

Zryw Siemianowice-:-Płomień Żorywięcej»
(13-04-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(13-04-2024 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Drozd Katowicewięcej»
(13-04-2024 11:40)
Wataha-:-Asy Śląskawięcej»
(13-04-2024 16:00)
Olimpia Basket-:-New York Brickswięcej»
(13-04-2024 17:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)