Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Monstars - Hica

1 LIGA, KOLEJKA 10, 20-01-2024 11:40
Monstars Będzin50
16
9
10
15
59
18
13
10
18
Hica Ruda ¦l±ska

Relacja

MVP - Rafał Chrz±szcz (Hica Ruda ¦l±ska)

Statystyki

Monstars Będzin

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
A.Bubel122548.0%101855.6%2728.6%2366.7%821004012827
A.Warzecha1250.0%11100.0%010.0%000.0%314100026
W.Wierzbicki2825.0%2450.0%040.0%2450.0%415110065
K.W±s2922.2%030.0%2633.3%000.0%303110064
J.Olesiński21414.3%040.0%21020.0%000.0%303510162
J.Pańczyk1520.0%1333.3%020.0%000.0%202101121
SUMA206331.7%143342.4%63020.0%4757.1%2342797135045

Hica Ruda ¦l±ska

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
R.Sgodzaj71546.7%71070.0%050.0%4580.0%641014031821
R.Chrz±szcz5955.6%2366.7%3650.0%2728.6%1001003011518
P.Mol41136.4%2450.0%2728.6%2450.0%1021215031218
M.Białas1333.3%1333.3%000.0%2366.7%235020147
S.Filczek31127.3%2633.3%1520.0%000.0%516040475
P.Matachowski1425.0%010.0%1333.3%020.0%303000130
SUMA215339.6%142751.9%72626.9%102147.6%3610462180135969

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Wataha66:54Zrywwięcej»
(25-02-2024 11:40)
Asy ¦l±ska61:80Drozdwięcej»
(25-02-2024 10:20)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
RALK — Runda druga
Kolejka 3
Grupa A:
Dobermany61:65Budsarwięcej»
(24-02-2024 14:40)
Rybnik Team73:85Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Green Peas67:84Hicawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Grupa B:
Wielka Ki¶ć54:50Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)
W¶ciekłe Psy61:57Monstarswięcej»
(24-02-2024 10:20)
Atomic78:59Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
RALK — Runda zasadnicza
Kolejka 13
2 Liga:
Olimpia62:70PMBwięcej»
(24-02-2024 18:40)
New York Bricks41:53OKKSwięcej»
(24-02-2024 17:20)
RALK — Runda druga
Kolejka 2
Grupa A:
Budsar56:65Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)