Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 11: 1 Liga

(2024-01-27)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Michalak1. Michalak (Dobermany)43,00
2. Wojsz (Dobermany)30,00
3. Kampa (Rybnik Team)27,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)26,00
5. Filczek (Hica)24,00
6. Rajczak (Energiczni)24,00
7. Bednarz (Green Peas)23,00
8. Bubel (Monstars)22,00
9. Białkowski (Dobermany)21,00
10. Janiszewski (Basket Czerwionka)21,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Michalak1. Michalak (Dobermany)32,00
2. Filczek (Hica)26,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)25,00
4. Bubel (Monstars)23,00
5. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)22,00
6. Wojsz (Dobermany)21,00
7. Kupczak (Rybnik Team)20,00
8. Kurek (Atomic)20,00
9. Janiszewski (Basket Czerwionka)19,00
10. Mol (Hica)19,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Michalak1. Michalak (Dobermany)16,00
2. Kampa (Rybnik Team)15,00
3. Szmal (Atomic)14,00
4. Sgodzaj (Hica)12,00
5. Zawierucha (Rybnik Team)12,00
6. Bubel (Monstars)11,00
7. Szpala (Wielka Ki¶ć)11,00
8. Wosinek (Energiczni)11,00
9. Pradela (Basket Czerwionka)10,00
10. Weselak (Budsar)10,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Krawczyk1. Krawczyk (Green Peas)10,00
2. Rajczak (Energiczni)9,00
3. Sowa (Dobermany)7,00
4. Białkowski (Dobermany)6,00
5. Hirsz (Gwiezdno Flota)6,00
6. Mol (Hica)6,00
7. Szmal (Atomic)6,00
8. Białdyga (Rybnik Team)5,00
9. G±ciarz (Atomic)5,00
10. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Bednarz1. Bednarz (Green Peas)8,00
2. Handzelewicz (Basket Czerwionka)7,00
3. Sgodzaj (Hica)6,00
4. Krawczyk (Green Peas)4,00
5. Kaczmarczyk (Hica)3,00
6. Malicki (Dobermany)3,00
7. Michalak (Dobermany)3,00
8. Sobczak (Wielka Ki¶ć)3,00
9. Białkowski (Dobermany)2,00
10. Bobrowski (Gwiezdno Flota)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)3,00
2. Filczek (Hica)2,00
3. Forajter (Basket Czerwionka)2,00
4. Maziarz (Energiczni)2,00
5. Sass (Atomic)2,00
6. Bednarz (Green Peas)1,00
7. Kurek (Atomic)1,00
8. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)1,00
9. Pradela (Basket Czerwionka)1,00
10. Pruksa (Dobermany)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Szmal1. Szmal (Atomic)7,00
2. Białkowski (Dobermany)5,00
3. Bubel (Monstars)5,00
4. Czajor (Green Peas)5,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)5,00
6. Krawczyk (Green Peas)5,00
7. Mol (Hica)5,00
8. Białdyga (Rybnik Team)4,00
9. Filczek (Hica)4,00
10. Kupczak (Rybnik Team)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)71,4%
2. Pokorski (Dobermany)71,4%
3. Sass (Atomic)71,4%
4. Michalak (Dobermany)66,7%
5. Wojsz (Dobermany)64,3%
6. Czajor (Green Peas)60,0%
7. Bubel (Monstars)58,8%
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)58,3%
9. Huras (Energiczni)57,1%
10. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)57,1%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)66,7%
2. Czajor (Green Peas)66,7%
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)62,5%
4. W±s (Monstars)60,0%
5. Broda (W¶ciekłe Psy)57,1%
6. Filczek (Hica)53,9%
7. Kupczak (Rybnik Team)50,0%
8. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)50,0%
9. Reszkiewicz (Budsar)42,9%
10. Janiszewski (Basket Czerwionka)40,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Rajczak (Energiczni)83,3%
3. Zawierucha (Rybnik Team)80,0%
4. Szpala (Wielka Ki¶ć)71,4%
5. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)66,7%
6. Michalak (Dobermany)66,7%
7. Weselak (Budsar)66,7%
8. Bobrowski (Gwiezdno Flota)62,5%
9. Bednarz (Green Peas)60,0%
10. Sgodzaj (Hica)58,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bubel1. Bubel (Monstars)1,00
2. Czajor (Green Peas)1,00
3. Mol (Hica)1,00
4. Moralewicz (Budsar)1,00
5. Rajczak (Energiczni)1,00
6. Reszkiewicz (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)