Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 10: 1 Liga

(2024-01-20)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)27,00
2. Sowa (Dobermany)25,00
3. Weselak (Budsar)25,00
4. Forajter (Basket Czerwionka)23,00
5. Hirsz (Gwiezdno Flota)23,00
6. Kaptacz (Atomic)22,00
7. Sgodzaj (Hica)21,00
8. Nowrotek (Gwiezdno Flota)20,00
9. Szmal (Atomic)20,00
10. Stankala (Gwiezdno Flota)19,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Bubel1. Bubel (Monstars)28,00
2. Kaptacz (Atomic)21,00
3. Forajter (Basket Czerwionka)19,00
4. Hirsz (Gwiezdno Flota)19,00
5. Huras (Energiczni)18,00
6. Sgodzaj (Hica)18,00
7. Stankala (Gwiezdno Flota)18,00
8. Weselak (Budsar)18,00
9. Malicki (Dobermany)17,00
10. Jacaszek (Energiczni)16,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Weselak1. Weselak (Budsar)16,00
2. Błoński (Green Peas)13,00
3. Kaptacz (Atomic)13,00
4. Mol (Hica)12,00
5. Bubel (Monstars)10,00
6. Chrz±szcz (Hica)10,00
7. Forajter (Basket Czerwionka)10,00
8. Sgodzaj (Hica)10,00
9. Stankala (Gwiezdno Flota)10,00
10. Wilczyński (Budsar)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Hirsz1. Hirsz (Gwiezdno Flota)7,00
2. Sowa (Dobermany)7,00
3. Mol (Hica)5,00
4. Bubel (Monstars)4,00
5. Filczek (Hica)4,00
6. Januszka (Budsar)4,00
7. Krawczyk (Green Peas)4,00
8. Sgodzaj (Hica)4,00
9. Szmal (Atomic)4,00
10. Bartecki (Green Peas)3,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Pru¶1. Pru¶ (Energiczni)9,00
2. Sowa (Dobermany)6,00
3. Olesiński (Monstars)5,00
4. Szmal (Atomic)5,00
5. Huras (Energiczni)4,00
6. Bartecki (Green Peas)3,00
7. Bednarz (Green Peas)3,00
8. Handzelewicz (Basket Czerwionka)3,00
9. Krawczyk (Green Peas)3,00
10. Wosinek (Energiczni)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Bednarz1. Bednarz (Green Peas)2,00
2. Forajter (Basket Czerwionka)2,00
3. Kałuziński (Basket Czerwionka)2,00
4. Bartecki (Green Peas)1,00
5. Kaptacz (Atomic)1,00
6. Musiał (Dobermany)1,00
7. Pańczyk (Monstars)1,00
8. Penar (Wielka Ki¶ć)1,00
9. Pradela (Basket Czerwionka)1,00
10. Szmal (Atomic)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bednarz1. Bednarz (Green Peas)6,00
2. Forajter (Basket Czerwionka)5,00
3. Kałuziński (Basket Czerwionka)5,00
4. Sobczak (Wielka Ki¶ć)5,00
5. Filczek (Hica)4,00
6. Hirsz (Gwiezdno Flota)4,00
7. Huras (Energiczni)4,00
8. Jacaszek (Energiczni)4,00
9. Janiszewski (Basket Czerwionka)4,00
10. Zason (Wielka Ki¶ć)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)85,7%
2. Sowa (Dobermany)71,4%
3. Malicki (Dobermany)70,0%
4. Jacaszek (Energiczni)66,7%
5. Nowrotek (Gwiezdno Flota)63,6%
6. Forajter (Basket Czerwionka)61,5%
7. Kurek (Atomic)60,0%
8. Wilczyński (Budsar)60,0%
9. Kaptacz (Atomic)58,8%
10. Hiltawski (Green Peas)57,1%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sowa1. Sowa (Dobermany)60,0%
2. Chrz±szcz (Hica)50,0%
3. Kurek (Atomic)50,0%
4. Walicki (Budsar)50,0%
5. Janiszewski (Basket Czerwionka)40,0%
6. Nowrotek (Budsar)37,5%
7. W±s (Monstars)33,3%
8. Bubel (Monstars)28,6%
9. Mol (Hica)28,6%
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)25,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hirsz1. Hirsz (Gwiezdno Flota)83,3%
2. Sgodzaj (Hica)80,0%
3. Jacaszek (Energiczni)66,7%
4. Huras (Energiczni)50,0%
5. Nowrotek (Budsar)50,0%
6. Pru¶ (Energiczni)50,0%
7. Weselak (Budsar)40,0%
8. Chrz±szcz (Hica)28,6%
9. Pradela (Basket Czerwionka)16,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kurek1. Kurek (Atomic)2,00
2. Goj (Dobermany)1,00
3. Kałuziński (Basket Czerwionka)1,00
4. Nowrotek (Budsar)1,00
5. Sowa (Dobermany)1,00
6. Walicki (Budsar)1,00
7. Wilczyński (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)