Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 9: 1 Liga

(2024-01-13)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Michalak1. Michalak (Dobermany)39,00
2. Salomonik (Hica)30,00
3. Palej (Green Peas)29,00
4. Szpala (Wielka Kiść)29,00
5. Bubel (Monstars)27,00
6. Sowa (Dobermany)25,00
7. Nowrotek (Budsar)24,00
8. Kaptacz (Atomic)22,00
9. Weselak (Budsar)21,00
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)20,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Michalak1. Michalak (Dobermany)34,00
2. Szpala (Wielka Kiść)31,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)28,00
4. Palej (Green Peas)23,00
5. Salomonik (Hica)23,00
6. Zielony (Wściekłe Psy)22,00
7. Bubel (Monstars)20,00
8. Sgodzaj (Hica)17,00
9. Goj (Dobermany)16,00
10. Huras (Energiczni)16,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Salomonik (Hica)17,00
2. Weselak (Budsar)14,00
3. Kaptacz (Atomic)13,00
4. Sowa (Dobermany)13,00
5. Michalak (Dobermany)12,00
6. Bubel (Monstars)11,00
7. Rduch (Rybnik Team)10,00
8. Bednarz (Green Peas)9,00
9. Nowrotek (Gwiezdno Flota)9,00
10. Penar (Wielka Kiść)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Borysławski1. Borysławski (Wielka Kiść)8,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
3. Krawczyk (Green Peas)7,00
4. Olesiński (Monstars)7,00
5. Bartecki (Green Peas)6,00
6. Salomonik (Hica)6,00
7. Sowa (Dobermany)6,00
8. Szymura (Rybnik Team)6,00
9. Bubel (Monstars)5,00
10. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bednarz1. Bednarz (Green Peas)4,00
2. Usendiah (Dobermany)4,00
3. Krawczyk (Green Peas)3,00
4. Kurek (Atomic)3,00
5. Bartecki (Green Peas)2,00
6. Bielecki (Energiczni)2,00
7. Boczoń (Wielka Kiść)2,00
8. Borysławski (Wielka Kiść)2,00
9. Gołysz (Rybnik Team)2,00
10. Hiltawski (Green Peas)2,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Białdyga (Rybnik Team)4,00
2. Bednarz (Green Peas)2,00
3. Kampa (Rybnik Team)2,00
4. Salomonik (Hica)2,00
5. Zawierucha (Rybnik Team)2,00
6. Bielecki (Energiczni)1,00
7. Bobrowski (Gwiezdno Flota)1,00
8. Filczek (Hica)1,00
9. Gołysz (Rybnik Team)1,00
10. Kałuziński (Basket Czerwionka)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Handzelewicz1. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00
2. Zielony (Wściekłe Psy)5,00
3. Kałuziński (Basket Czerwionka)4,00
4. Mol (Hica)4,00
5. Salomonik (Hica)4,00
6. Wilczyński (Budsar)4,00
7. Bubel (Monstars)3,00
8. Cieńciała (Energiczni)3,00
9. Cuber (Basket Czerwionka)3,00
10. Czajor (Green Peas)3,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Palej (Green Peas)87,5%
2. Michalak (Dobermany)75,0%
3. Nowrotek (Budsar)75,0%
4. Weselak (Budsar)71,4%
5. Szpala (Wielka Kiść)70,0%
6. Stankala (Gwiezdno Flota)62,5%
7. Bubel (Monstars)61,5%
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)52,4%
9. Sgodzaj (Hica)50,0%
10. Goj (Dobermany)46,2%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kałuziński1. Kałuziński (Basket Czerwionka)60,0%
2. Huras (Energiczni)50,0%
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)50,0%
4. Wcisło (Energiczni)50,0%
5. Zason (Wielka Kiść)50,0%
6. Kujon (Budsar)45,5%
7. Kurek (Atomic)40,0%
8. Zielony (Wściekłe Psy)40,0%
9. Usendiah (Dobermany)33,3%
10. Walicki (Budsar)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Palej (Green Peas)100,0%
2. Sgodzaj (Hica)85,7%
3. Michalak (Dobermany)80,0%
4. Kaptacz (Atomic)66,7%
5. Kosmowski (Gwiezdno Flota)66,7%
6. Zielony (Wściekłe Psy)66,7%
7. Usendiah (Dobermany)62,5%
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)60,0%
9. Kampa (Rybnik Team)50,0%
10. Sass (Atomic)42,9%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bielecki1. Bielecki (Energiczni)1,00
2. Heil (Wściekłe Psy)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)