Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 8: 1 Liga

(2023-12-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)36,00
2. Bubel (Monstars)28,00
3. Kujon (Budsar)26,00
4. Szymura (Rybnik Team)25,00
5. Podulka (Budsar)24,00
6. Szpala (Wielka Ki¶ć)22,00
7. Broda (W¶ciekłe Psy)21,00
8. Filczek (Hica)20,00
9. Olesiński (Monstars)18,00
10. Bartecki (Green Peas)17,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)35,00
2. Bubel (Monstars)27,00
3. Szymura (Rybnik Team)27,00
4. Podulka (Budsar)25,00
5. Kujon (Budsar)23,00
6. Bartecki (Green Peas)20,00
7. Penar (Wielka Ki¶ć)19,00
8. Broda (W¶ciekłe Psy)18,00
9. Zielony (W¶ciekłe Psy)18,00
10. Miszewski (W¶ciekłe Psy)17,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Szpala (Wielka Ki¶ć)13,00
2. Muras (Rybnik Team)11,00
3. Bielecki (Energiczni)10,00
4. Grzegorzewski (Hica)10,00
5. Penar (Wielka Ki¶ć)10,00
6. Bednarz (Green Peas)9,00
7. Bubel (Monstars)9,00
8. Filczek (Hica)9,00
9. Hirsz (Gwiezdno Flota)9,00
10. Kruk (Rybnik Team)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)10,00
2. Kujon (Budsar)7,00
3. Broda (W¶ciekłe Psy)6,00
4. Handzelewicz (Basket Czerwionka)6,00
5. Bartecki (Green Peas)5,00
6. Mol (Hica)5,00
7. Nowrotek (Budsar)5,00
8. Swoboda (Gwiezdno Flota)5,00
9. Gołysz (Rybnik Team)4,00
10. Kaczmarczyk (Hica)4,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)5,00
2. Muras (Rybnik Team)4,00
3. Penar (Wielka Ki¶ć)4,00
4. Grzegorzewski (Hica)3,00
5. Hiltawski (Green Peas)3,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)3,00
7. Swoboda (Gwiezdno Flota)3,00
8. Bartecki (Green Peas)2,00
9. Handzelewicz (Basket Czerwionka)2,00
10. Hiltawski (Green Peas)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Filczek1. Filczek (Hica)3,00
2. Penar (Wielka Ki¶ć)2,00
3. Białas (Hica)1,00
4. Broda (W¶ciekłe Psy)1,00
5. Gołysz (Rybnik Team)1,00
6. Huras (Energiczni)1,00
7. Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,00
8. Nowrotek (Budsar)1,00
9. Szpala (Wielka Ki¶ć)1,00
10. Wesołowski (Wielka Ki¶ć)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Gołysz1. Gołysz (Rybnik Team)8,00
2. K±kol (Energiczni)6,00
3. Bartecki (Green Peas)5,00
4. Sala (Energiczni)5,00
5. Wałek (Monstars)5,00
6. Zielony (W¶ciekłe Psy)5,00
7. Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,00
8. Huras (Energiczni)4,00
9. Penar (Wielka Ki¶ć)4,00
10. Wesołowski (Wielka Ki¶ć)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)69,2%
2. Wilczyński (Budsar)66,7%
3. Podulka (Budsar)64,3%
4. Weselak (Budsar)62,5%
5. Modrzyński (Gwiezdno Flota)61,9%
6. Sala (Energiczni)60,0%
7. Broda (W¶ciekłe Psy)58,3%
8. Bartecki (Green Peas)52,9%
9. Bubel (Monstars)52,4%
10. Filczek (Hica)50,0%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Szymura (Rybnik Team)75,0%
2. Modrzyński (Gwiezdno Flota)61,5%
3. Podulka (Budsar)58,3%
4. Broda (W¶ciekłe Psy)50,0%
5. Kujon (Budsar)50,0%
6. Olesiński (Monstars)50,0%
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)37,5%
8. Gołysz (Rybnik Team)33,3%
9. Janiszewski (Basket Czerwionka)33,3%
10. Rduch (Rybnik Team)33,3%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)100,0%
2. Wcisło (Energiczni)75,0%
3. Wesołowski (Wielka Ki¶ć)66,7%
4. Nowrotek (Gwiezdno Flota)60,0%
5. Grzegorzewski (Hica)50,0%
6. Penar (Wielka Ki¶ć)50,0%
7. Miszewski (W¶ciekłe Psy)37,5%
8. Chrz±szcz (Hica)25,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bielecki1. Bielecki (Energiczni)1,00
2. Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)