Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 7: 1 Liga

(2023-12-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Białkowski1. Białkowski (Dobermany)32,00
2. Wojsz (Dobermany)27,00
3. Nowrotek (Gwiezdno Flota)25,00
4. Szpala (Wielka Ki¶ć)25,00
5. Wałek (Monstars)22,00
6. Polnik (Rybnik Team)21,00
7. Hiltawski (Green Peas)20,00
8. Kaptacz (Atomic)20,00
9. Kupczak (Rybnik Team)20,00
10. Polnik (Rybnik Team)19,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Białkowski1. Białkowski (Dobermany)28,00
2. Hiltawski (Green Peas)28,00
3. Wojsz (Dobermany)25,00
4. Rduch (Rybnik Team)22,00
5. Szpala (Wielka Ki¶ć)21,00
6. Kuczera (Gwiezdno Flota)19,00
7. Zason (Wielka Ki¶ć)18,00
8. Sgodzaj (Hica)17,00
9. Kaptacz (Atomic)16,00
10. Wałek (Monstars)16,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Weselak1. Weselak (Budsar)17,00
2. Nowrotek (Gwiezdno Flota)13,00
3. Białkowski (Dobermany)11,00
4. Kaptacz (Atomic)11,00
5. Muras (Rybnik Team)10,00
6. Pradela (Basket Czerwionka)10,00
7. Zielony (W¶ciekłe Psy)10,00
8. Polnik (Rybnik Team)9,00
9. Szpala (Wielka Ki¶ć)9,00
10. Tartas (Budsar)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)8,00
2. Sowa (Dobermany)8,00
3. Wałek (Monstars)8,00
4. Wania (Wielka Ki¶ć)7,00
5. Kampa (Dobermany)6,00
6. Polnik (Rybnik Team)6,00
7. Bobrowski (Gwiezdno Flota)5,00
8. Olesiński (Monstars)5,00
9. Bartecki (Green Peas)4,00
10. Błoński (Green Peas)4,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Zielony1. Zielony (W¶ciekłe Psy)7,00
2. Bartecki (Green Peas)5,00
3. Bobrowski (Gwiezdno Flota)5,00
4. Kupczak (Rybnik Team)5,00
5. Sowa (Dobermany)5,00
6. Białdyga (Rybnik Team)4,00
7. Kucharczyk (Budsar)4,00
8. Lato (Gwiezdno Flota)4,00
9. Białkowski (Dobermany)3,00
10. Januszka (Budsar)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Białkowski1. Białkowski (Dobermany)2,00
2. Hiltawski (Green Peas)2,00
3. Kampa (Dobermany)2,00
4. Olesiński (Monstars)2,00
5. Rduch (Rybnik Team)2,00
6. Hiltawski (Green Peas)1,00
7. Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
8. Kaptacz (Atomic)1,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
10. Polnik (Rybnik Team)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Handzelewicz1. Handzelewicz (Basket Czerwionka)7,00
2. Sgodzaj (Hica)5,00
3. Huras (Energiczni)4,00
4. Kampa (Dobermany)4,00
5. Kucharczyk (Budsar)4,00
6. Mol (Hica)4,00
7. Ponieważ (Basket Czerwionka)4,00
8. Pru¶ (Energiczni)4,00
9. Wcisło (Energiczni)4,00
10. Zielony (W¶ciekłe Psy)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Nowrotek1. Nowrotek (Gwiezdno Flota)75,0%
2. Mol (Hica)71,4%
3. Nowrotek (Budsar)66,7%
4. Białkowski (Dobermany)60,0%
5. Wałek (Monstars)60,0%
6. Kruk (Rybnik Team)57,1%
7. Lato (Gwiezdno Flota)57,1%
8. Szpala (Wielka Ki¶ć)56,3%
9. Handzelewicz (Basket Czerwionka)55,6%
10. Pru¶ (Energiczni)55,6%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Hiltawski1. Hiltawski (Green Peas)71,4%
2. Mol (Hica)60,0%
3. Polnik (Rybnik Team)60,0%
4. Szymura (Rybnik Team)42,9%
5. Janiszewski (Basket Czerwionka)40,0%
6. Soja (Atomic)40,0%
7. Wałek (Monstars)40,0%
8. Białdyga (Rybnik Team)33,3%
9. Chrz±stek (Gwiezdno Flota)33,3%
10. Swoboda (Gwiezdno Flota)33,3%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Bobrowski (Gwiezdno Flota)100,0%
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)80,0%
3. Wcisło (Energiczni)80,0%
4. Hiltawski (Green Peas)78,6%
5. Maziarz (Energiczni)71,4%
6. Białkowski (Dobermany)66,7%
7. Sgodzaj (Hica)66,7%
8. Kucharczyk (Budsar)60,0%
9. Weselak (Budsar)50,0%
10. Błoński (Green Peas)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Chrz±szcz1. Chrz±szcz (Hica)1,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
3. Rduch (Rybnik Team)1,00
4. Soja (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)