Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 4: 1 Liga

(2023-10-21)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)38,00
2. Grzegorzewski (Hica)31,00
3. Salomonik (Hica)31,00
4. Janiszewski (Basket Czerwionka)28,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)26,00
6. Włodarczyk (Hica)26,00
7. Rduch (Rybnik Team)25,00
8. Goj (Dobermany)23,00
9. Białkowski (Dobermany)22,00
10. Szymura (Rybnik Team)22,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Salomonik (Hica)33,00
2. Goj (Dobermany)29,00
3. Bubel (Monstars)27,00
4. Kuczera (Gwiezdno Flota)26,00
5. Rduch (Rybnik Team)25,00
6. Włodarczyk (Hica)24,00
7. Nowrotek (Budsar)23,00
8. Szymura (Rybnik Team)20,00
9. Janiszewski (Basket Czerwionka)19,00
10. Wałek (Monstars)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kozik1. Kozik (Budsar)16,00
2. Tartas (Budsar)15,00
3. Jacaszek (Energiczni)13,00
4. Rduch (Rybnik Team)13,00
5. Białkowski (Dobermany)12,00
6. Bubel (Monstars)12,00
7. Salomonik (Hica)12,00
8. Kaptacz (Atomic)11,00
9. Michalak (Dobermany)11,00
10. Borysławski (Wielka Kiść)10,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Hica)9,00
2. Kupczak (Rybnik Team)8,00
3. Krawczyk (Green Peas)6,00
4. Mol (Hica)6,00
5. Bartecki (Green Peas)5,00
6. Bubel (Monstars)5,00
7. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
8. Janus (Wściekłe Psy)5,00
9. Kucharczyk (Budsar)5,00
10. Lato (Gwiezdno Flota)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Janiszewski1. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)5,00
4. Majchrzyk (Atomic)5,00
5. Sass (Atomic)5,00
6. Krawczyk (Green Peas)4,00
7. Kucharczyk (Budsar)4,00
8. Grzegorzewski (Hica)3,00
9. Janus (Wściekłe Psy)3,00
10. Kaptacz (Atomic)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)3,00
2. Kałuziński (Basket Czerwionka)2,00
3. Stępień (Atomic)2,00
4. Bielecki (Energiczni)1,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)1,00
6. Grzegorzewski (Hica)1,00
7. Kampa (Rybnik Team)1,00
8. Kampa (Dobermany)1,00
9. Kucharczyk (Budsar)1,00
10. Nowrotek (Budsar)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Janiszewski1. Janiszewski (Basket Czerwionka)7,00
2. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00
3. Szmal (Atomic)5,00
4. Bartecki (Green Peas)4,00
5. Janik (Wielka Kiść)4,00
6. Kobylewski (Wściekłe Psy)4,00
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)4,00
9. Penar (Wielka Kiść)4,00
10. Posłuszny (Energiczni)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Janiszewski1. Janiszewski (Basket Czerwionka)100,0%
2. Palej (Green Peas)77,8%
3. Bubel (Monstars)76,5%
4. Włodarczyk (Hica)72,7%
5. Filczek (Hica)71,4%
6. Grzegorzewski (Hica)71,4%
7. Michalak (Dobermany)71,4%
8. Białkowski (Dobermany)70,0%
9. Sass (Atomic)60,0%
10. Wania (Wielka Kiść)60,0%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Włodarczyk1. Włodarczyk (Hica)70,0%
2. Chrząstek (Gwiezdno Flota)60,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)46,7%
4. Kobylewski (Wściekłe Psy)44,4%
5. Goj (Dobermany)42,9%
6. Wałek (Monstars)42,9%
7. Szymura (Rybnik Team)41,7%
8. Bartecki (Green Peas)40,0%
9. Czajor (Green Peas)40,0%
10. Modrzyński (Gwiezdno Flota)40,0%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Goj1. Goj (Dobermany)100,0%
2. Nowrotek (Budsar)100,0%
3. Kucharczyk (Budsar)83,3%
4. Salomonik (Hica)60,0%
5. Bielecki (Energiczni)50,0%
6. Grzegorzewski (Hica)50,0%
7. Moralewicz (Budsar)44,4%
8. Krawczyk (Green Peas)42,9%
9. Stępień (Atomic)42,9%
10. Janus (Wściekłe Psy)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kampa1. Kampa (Dobermany)1,00
2. Napierała (Rybnik Team)1,00
3. Salomonik (Hica)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)