Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 2: 1 Liga

(2023-10-07)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Bubel1. Bubel (Monstars)39,00
2. Grzywacz (Wielka Kiść)28,00
3. Adamczyk (Monstars)27,00
4. Kampa (Rybnik Team)27,00
5. Wojsz (Dobermany)27,00
6. Weselak (Budsar)22,00
7. Kolenda (Hica)20,00
8. Michalak (Dobermany)19,00
9. Nowrotek (Gwiezdno Flota)19,00
10. Stankala (Gwiezdno Flota)19,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Kiść)31,00
2. Bubel (Monstars)30,00
3. Adamczyk (Monstars)25,00
4. Włodarczyk (Hica)25,00
5. Kampa (Rybnik Team)22,00
6. Weselak (Budsar)21,00
7. Wojsz (Dobermany)21,00
8. Pierchała (Rybnik Team)20,00
9. Michalak (Dobermany)19,00
10. Stankala (Gwiezdno Flota)19,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Rajczak1. Rajczak (Energiczni)18,00
2. Nowrotek (Gwiezdno Flota)12,00
3. Rduch (Rybnik Team)12,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)12,00
5. Kaczmarczyk (Hica)11,00
6. Krawczyk (Green Peas)11,00
7. Bielecki (Energiczni)10,00
8. Kampa (Rybnik Team)10,00
9. Wilczyński (Budsar)10,00
10. Michalak (Dobermany)9,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Sowa (Dobermany)9,00
2. Adamczyk (Monstars)8,00
3. Pierchała (Rybnik Team)7,00
4. Szymura (Rybnik Team)7,00
5. Kampa (Dobermany)6,00
6. Soja (Atomic)6,00
7. Bubel (Monstars)5,00
8. Moralewicz (Budsar)5,00
9. Olesiński (Monstars)5,00
10. Rajczak (Energiczni)5,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kozik1. Kozik (Budsar)5,00
2. Wilczyński (Budsar)5,00
3. Olesiński (Monstars)4,00
4. Borysławski (Wielka Kiść)3,00
5. Bubel (Monstars)3,00
6. Grzywacz (Wielka Kiść)3,00
7. Kurek (Atomic)3,00
8. Sgodzaj (Hica)3,00
9. Sowa (Dobermany)3,00
10. Szpala (Wielka Kiść)3,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Filczek1. Filczek (Hica)2,00
2. Kampa (Rybnik Team)2,00
3. Szpala (Wielka Kiść)2,00
4. Białkowski (Dobermany)1,00
5. Bielecki (Energiczni)1,00
6. Borysławski (Wielka Kiść)1,00
7. Cuber (Basket Czerwionka)1,00
8. Grzywacz (Wielka Kiść)1,00
9. Handzelewicz (Basket Czerwionka)1,00
10. Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Rajczak1. Rajczak (Energiczni)8,00
2. Soja (Atomic)8,00
3. Handzelewicz (Basket Czerwionka)6,00
4. Kaczmarczyk (Hica)6,00
5. Moralewicz (Budsar)5,00
6. Sala (Energiczni)5,00
7. Janiszewski (Basket Czerwionka)4,00
8. Kałuziński (Basket Czerwionka)4,00
9. Kurek (Atomic)4,00
10. Sgodzaj (Hica)4,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kolenda1. Kolenda (Hica)87,5%
2. Weselak (Budsar)75,0%
3. Bubel (Monstars)70,6%
4. Wojsz (Dobermany)69,2%
5. Kaptacz (Atomic)63,6%
6. Michalak (Dobermany)61,5%
7. Kampa (Dobermany)57,1%
8. Usendiah (Dobermany)57,1%
9. Kampa (Rybnik Team)56,3%
10. Huras (Energiczni)55,6%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Chrząstek1. Chrząstek (Gwiezdno Flota)66,7%
2. Bubel (Monstars)57,1%
3. Adamczyk (Monstars)50,0%
4. Janik (Wielka Kiść)44,4%
5. Walicki (Budsar)42,9%
6. Grzywacz (Wielka Kiść)40,0%
7. Kuczera (Gwiezdno Flota)36,4%
8. Lewicki (Monstars)36,4%
9. Kobylewski (Wściekłe Psy)33,3%
10. Moralewicz (Budsar)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bielecki1. Bielecki (Energiczni)80,0%
2. Kampa (Rybnik Team)80,0%
3. Włodarczyk (Hica)75,0%
4. Stankala (Gwiezdno Flota)71,4%
5. Rajczak (Energiczni)62,5%
6. Sala (Energiczni)50,0%
7. Wilczyński (Budsar)50,0%
8. Weselak (Budsar)37,5%
9. Michalak (Dobermany)30,0%
10. Krawczyk (Green Peas)14,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Pierchała1. Pierchała (Rybnik Team)1,00
2. Posłuszny (Energiczni)1,00
3. Przywarka (Green Peas)1,00
4. Sgodzaj (Hica)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)