Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda zasadnicza - Kolejka 1: 1 Liga

(2023-09-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Forajter1. Forajter (Basket Czerwionka)30,00
2. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)27,00
3. Polnik (Rybnik Team)25,00
4. Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,00
5. Grzegorzewski (Hica)22,00
6. Kampa (Rybnik Team)22,00
7. Weselak (Budsar)21,00
8. Jacaszek (Energiczni)20,00
9. Kuczera (Gwiezdno Flota)20,00
10. Sgodzaj (Hica)20,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)24,00
2. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)22,00
3. Kobylewski (W¶ciekłe Psy)21,00
4. Polnik (Rybnik Team)20,00
5. Forajter (Basket Czerwionka)19,00
6. Grzegorzewski (Hica)18,00
7. Kampa (Rybnik Team)18,00
8. Bubel (Monstars)17,00
9. Lewicki (Monstars)17,00
10. Weselak (Budsar)17,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Forajter1. Forajter (Basket Czerwionka)17,00
2. Weselak (Budsar)14,00
3. Jacaszek (Energiczni)12,00
4. Kampa (Rybnik Team)11,00
5. Miszewski (W¶ciekłe Psy)11,00
6. Stankala (Gwiezdno Flota)11,00
7. Bartecki (Green Peas)10,00
8. Białkowski (Dobermany)9,00
9. Kaczmarczyk (Hica)9,00
10. Kaptacz (Atomic)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kuczera1. Kuczera (Gwiezdno Flota)8,00
2. Kaczmarczyk (Hica)7,00
3. Modrzyński (Gwiezdno Flota)6,00
4. Sgodzaj (Hica)6,00
5. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)4,00
6. Olesiński (Monstars)4,00
7. Sowa (Dobermany)4,00
8. ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy)4,00
9. Weselak (Budsar)4,00
10. Bartecki (Green Peas)3,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Olesiński1. Olesiński (Monstars)6,00
2. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)5,00
3. Sowa (Dobermany)5,00
4. Gołysz (Rybnik Team)4,00
5. Zielony (W¶ciekłe Psy)4,00
6. Bartecki (Green Peas)3,00
7. Białkowski (Dobermany)3,00
8. Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,00
9. Palicki (Green Peas)3,00
10. Pazdan (Dobermany)3,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Zawierucha1. Zawierucha (Rybnik Team)4,00
2. Kałuziński (Basket Czerwionka)2,00
3. Kaptacz (Atomic)2,00
4. Białkowski (Dobermany)1,00
5. Białkowski (Dobermany)1,00
6. Błoński (Green Peas)1,00
7. Forajter (Basket Czerwionka)1,00
8. Gołysz (Rybnik Team)1,00
9. Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
10. Kampa (Rybnik Team)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)5,00
2. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)5,00
3. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
4. Trałka (Basket Czerwionka)5,00
5. Białkowski (Dobermany)4,00
6. Goj (Dobermany)4,00
7. Kaczmarczyk (Hica)4,00
8. Kałuziński (Basket Czerwionka)4,00
9. Kozik (Budsar)4,00
10. Lewicki (Monstars)4,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)85,7%
2. Wilczyński (Budsar)77,8%
3. Grzegorzewski (Hica)71,4%
4. Polnik (Rybnik Team)66,7%
5. Filczek (Hica)63,6%
6. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)60,0%
7. Hiltawski (Green Peas)57,1%
8. Stankala (Gwiezdno Flota)57,1%
9. Forajter (Basket Czerwionka)56,3%
10. Goj (Dobermany)55,6%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Grzywacz (Wielka Ki¶ć)50,0%
2. Kobylewski (W¶ciekłe Psy)46,2%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)45,5%
4. Hirsz (Gwiezdno Flota)42,9%
5. Goj (Dobermany)40,0%
6. Hiltawski (Green Peas)40,0%
7. Kucharczyk (Budsar)40,0%
8. Wałek (Monstars)40,0%
9. Janik (Wielka Ki¶ć)28,6%
10. Janiszewski (Basket Czerwionka)28,6%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Modrzyński1. Modrzyński (Gwiezdno Flota)85,7%
2. Grzegorzewski (Hica)80,0%
3. Weselak (Budsar)71,4%
4. Kobylewski (W¶ciekłe Psy)60,0%
5. Kampa (Rybnik Team)57,1%
6. Kałuziński (Basket Czerwionka)40,0%
7. Maziarz (Energiczni)33,3%
8. Białkowski (Dobermany)20,0%
9. Lewicki (Monstars)16,7%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)