Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): 1 Liga

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)33,67
2. Marcin Salomonik (Hica)28,00
3. Artur Bubel (Monstars)27,92
4. Łukasz Grzegorzewski (Hica)23,83
5. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)22,00
6. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)22,00
7. Krzysztof Michalak (Dobermany)21,44
8. Wojciech Kampa (Rybnik Team)21,00
9. Marcin Weselak (Budsar)20,92
10. Tomasz Kaptacz (Atomic)20,54

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Marcin Salomonik (Hica)28,75
2. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)28,67
3. Artur Bubel (Monstars)24,58
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,56
5. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)22,33
6. Łukasz Adamczyk (Monstars)20,67
7. Łukasz Grzegorzewski (Hica)18,83
8. Wojciech Kampa (Rybnik Team)18,55
9. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)18,00
10. Grzegorz Podulka (Budsar)18,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Marcin Salomonik (Hica)12,50
2. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)11,33
3. Marcin Weselak (Budsar)11,25
4. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)11,00
5. Artur Bubel (Monstars)10,17
6. Krzysztof Michalak (Dobermany)9,78
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)9,77
8. Łukasz Grzegorzewski (Hica)9,33
9. Mariusz Piotrkowski (Budsar)9,00
10. Jacek Rduch (Rybnik Team)8,58

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,75
2. Jacek Sowa (Dobermany)5,75
3. Łukasz Adamczyk (Monstars)5,67
4. Marcin Bartecki (Green Peas)5,40
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,25
6. Tomasz Szymura (Rybnik Team)5,18
7. Michał Moralewicz (Budsar)5,13
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)5,00
9. Marcin Salomonik (Hica)5,00
10. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,73

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Białkowski1. Mateusz Białkowski (Dobermany)3,00
2. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,00
3. Marcin Bartecki (Green Peas)2,60
4. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)2,57
5. Jarosław Olesiński (Monstars)2,54
6. Jacek Sowa (Dobermany)2,42
7. Michał Krawczyk (Green Peas)2,27
8. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)2,25
9. Jakub Pru¶ (Energiczni)2,22
10. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,17

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kałuża1. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)2,00
2. Tomasz Rusek (Dobermany)2,00
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,82
4. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)1,67
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,33
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,15
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
8. Mateusz Białkowski (Dobermany)1,00
9. Szymon Filczek (Hica)1,00
10. Marcin Przybecki (Monstars)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Marcin Salomonik (Hica)4,75
2. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)4,50
3. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,20
4. Mateusz Białkowski (Dobermany)4,00
5. Szymon Chowaniec (W¶ciekłe Psy)3,50
6. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,33
7. Dominik Rajczak (Energiczni)3,20
8. Łukasz Adamczyk (Monstars)3,00
9. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,00
10. Dominik Sala (Energiczni)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)65,3%
2. Bartosz Wilczyński (Budsar)62,9%
3. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)60,7%
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)60,3%
5. Wojciech Kampa (Rybnik Team)57,0%
6. Artur Bubel (Monstars)56,8%
7. Marcin Weselak (Budsar)56,0%
8. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)54,9%
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)51,9%
10. Marek Palej (Green Peas)51,7%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)46,9%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)43,5%
3. Norbert Kujon (Budsar)42,6%
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,4%
5. Artur Bubel (Monstars)39,2%
6. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)38,1%
7. Konrad Kobylewski (W¶ciekłe Psy)37,0%
8. Michał Broda (W¶ciekłe Psy)36,4%
9. Bassey Usendiah (Dobermany)36,4%
10. Tomasz Chrz±stek (Gwiezdno Flota)36,0%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Marek Palej (Green Peas)80,0%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)76,2%
3. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)73,2%
4. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)72,7%
5. Łukasz Grzegorzewski (Hica)66,0%
6. Robert Sgodzaj (Hica)65,5%
7. Wojciech Kampa (Rybnik Team)61,5%
8. Andrzej Sass (Atomic)59,6%
9. Marcin Weselak (Budsar)56,4%
10. Krzysztof Michalak (Dobermany)48,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
2. Grzegorz Kurek (Atomic)4,00
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00
4. Maciej Bielecki (Energiczni)2,00
5. Maciej G±ciarz (Atomic)2,00
6. Paweł Mol (Hica)2,00
7. Jacek Sowa (Dobermany)2,00
8. Artur Bubel (Monstars)1,00
9. Rafał Chrz±szcz (Hica)1,00
10. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
11. Michał Goj (Dobermany)1,00
12. Bolesław Heil (W¶ciekłe Psy)1,00
13. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
14. Dominik Jacaszek (Energiczni)1,00
15. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)1,00
16. Szymon Kampa (Dobermany)1,00
17. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
18. Norbert Kujon (Budsar)1,00
19. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)1,00
20. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)1,00
21. Mateusz Maziarz (Energiczni)1,00
22. Krzysztof Michalak (Dobermany)1,00
23. Michał Moralewicz (Budsar)1,00
24. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
25. Paweł Nowrotek (Budsar)1,00
26. Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota)1,00
27. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
28. Damian Posłuszny (Energiczni)1,00
29. Adam Przywarka (Green Peas)1,00
30. Dominik Rajczak (Energiczni)1,00
31. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00
32. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
33. Marcin Salomonik (Hica)1,00
34. Andrzej Sass (Atomic)1,00
35. Robert Sgodzaj (Hica)1,00
36. Mariusz Soja (Atomic)1,00
37. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
38. Bassey Usendiah (Dobermany)1,00
39. Grzegorz Walicki (Budsar)1,00
40. Krzysztof W±s (Monstars)1,00
41. Bartosz Wilczyński (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)