Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2023/24) - Runda zasadnicza

1 Liga

Kolejka 1 (2023-09-24)

Wielka Ki¶ć-:-Dobermany Tychywięcej»
(24-09-2023 9:00)
W¶ciekłe Psy-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(24-09-2023 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-Energiczniwięcej»
(24-09-2023 11:40)
Green Peas-:-Rybnik Teamwięcej»
(24-09-2023 13:00)
Monstars Będzin-:-Basket Czerwionkawięcej»
(24-09-2023 14:20)
Budsar Zabrze-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(24-09-2023 15:40)

Kolejka 2 (2023-10-7)

Energiczni-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(07-10-2023 9:00)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Budsar Zabrzewięcej»
(07-10-2023 10:20)
Basket Czerwionka-:-Dobermany Tychywięcej»
(07-10-2023 11:40)
Rybnik Team-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(07-10-2023 13:00)
Monstars Będzin-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(07-10-2023 14:40)
Gwiezdno Flota-:-Green Peaswięcej»
(07-10-2023 16:00)

Kolejka 3 (2023-10-15, 2023-10-28)

Wielka Ki¶ć-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(15-10-2023 10:00)
Rybnik Team-:-Energiczniwięcej»
(28-10-2023 9:00)
Dobermany Tychy-:-Monstars Będzinwięcej»
(28-10-2023 10:20)
Green Peas-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(28-10-2023 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(28-10-2023 13:00)
Budsar Zabrze-:-Basket Czerwionkawięcej»
(28-10-2023 14:40)

Kolejka 4 (2023-10-21)

Atomic Sosnowiec-:-Basket Czerwionkawięcej»
(21-10-2023 9:00)
W¶ciekłe Psy-:-Monstars Będzinwięcej»
(21-10-2023 10:20)
Green Peas-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(21-10-2023 11:40)
Wielka Ki¶ć-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(21-10-2023 13:00)
Budsar Zabrze-:-Energiczniwięcej»
(21-10-2023 14:40)
Dobermany Tychy-:-Rybnik Teamwięcej»
(21-10-2023 16:00)

Kolejka 5 (2023-11-4)

Monstars Będzin-:-Budsar Zabrzewięcej»
(04-11-2023 9:00)
Gwiezdno Flota-:-Dobermany Tychywięcej»
(04-11-2023 10:20)
Energiczni-:-Green Peaswięcej»
(04-11-2023 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(04-11-2023 13:00)
Basket Czerwionka-:-Rybnik Teamwięcej»
(04-11-2023 14:40)
Atomic Sosnowiec-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(04-11-2023 16:00)

Kolejka 6 (2023-11-18)

W¶ciekłe Psy-:-Basket Czerwionkawięcej»
(18-11-2023 9:00)
Wielka Ki¶ć-:-Energiczniwięcej»
(18-11-2023 10:20)
Budsar Zabrze-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(18-11-2023 14:40)
Green Peas-:-Monstars Będzinwięcej»
(18-11-2023 16:00)

Kolejka 7 (2023-12-9, 2023-12-10)

Atomic Sosnowiec-:-Green Peaswięcej»
(09-12-2023 9:00)
W¶ciekłe Psy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(09-12-2023 10:20)
Energiczni-:-Dobermany Tychywięcej»
(09-12-2023 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Rybnik Teamwięcej»
(09-12-2023 13:00)
Basket Czerwionka-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(09-12-2023 14:40)
Monstars Będzin-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(09-12-2023 16:00)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(10-12-2023 13:00)

Kolejka 8 (2023-12-16)

W¶ciekłe Psy-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(16-12-2023 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Dobermany Tychywięcej»
(16-12-2023 10:20)
Basket Czerwionka-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(16-12-2023 11:40)
Energiczni-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2023 13:00)
Budsar Zabrze-:-Green Peaswięcej»
(16-12-2023 14:40)
Monstars Będzin-:-Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2023 16:00)

Kolejka 9 (2024-01-13)

Green Peas-:-Basket Czerwionkawięcej»
(13-01-2024 9:00)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Energiczniwięcej»
(13-01-2024 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Monstars Będzinwięcej»
(13-01-2024 11:40)
Dobermany Tychy-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(13-01-2024 13:00)
Rybnik Team-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(13-01-2024 14:40)
Wielka Ki¶ć-:-Budsar Zabrzewięcej»
(13-01-2024 16:00)

Kolejka 10 (2024-01-20)

Basket Czerwionka-:-Energiczniwięcej»
(20-01-2024 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(20-01-2024 10:20)
Monstars Będzin-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(20-01-2024 11:40)
Budsar Zabrze-:-Dobermany Tychywięcej»
(20-01-2024 13:00)
Green Peas-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(20-01-2024 14:40)
W¶ciekłe Psy-:-Rybnik Teamwięcej»
(20-01-2024 16:00)

Kolejka 11 (2024-01-27, 2024-01-28)

Wielka Ki¶ć-:-Basket Czerwionkawięcej»
(27-01-2024 9:00)
Energiczni-:-Monstars Będzinwięcej»
(27-01-2024 10:20)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(27-01-2024 11:40)
Gwiezdno Flota-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(27-01-2024 13:00)
Dobermany Tychy-:-Green Peaswięcej»
(27-01-2024 14:40)
Rybnik Team-:-Budsar Zabrzewięcej»
(27-01-2024 16:00)
Dobermany Tychy-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(28-01-2024 13:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)