Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2023/24) - Runda zasadnicza

1 Liga

Kolejka 11 (2024-01-27, 2024-01-28)

Wielka Ki¶ć55:52Basket Czerwionkawięcej»
(27-01-2024 9:00)
Energiczni55:53Monstars Będzinwięcej»
(27-01-2024 10:20)
Hica Ruda ¦l±ska68:67Atomic Sosnowiecwięcej»
(27-01-2024 11:40)
Gwiezdno Flota79:60W¶ciekłe Psywięcej»
(27-01-2024 13:00)
Dobermany Tychy56:50Green Peaswięcej»
(27-01-2024 14:40)
Rybnik Team74:58Budsar Zabrzewięcej»
(27-01-2024 16:00)
Dobermany Tychy100:56Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(28-01-2024 13:00)

Kolejka 10 (2024-01-20)

Basket Czerwionka47:45Energiczniwięcej»
(20-01-2024 9:00)
Atomic Sosnowiec58:70Gwiezdno Flotawięcej»
(20-01-2024 10:20)
Monstars Będzin50:59Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(20-01-2024 11:40)
Budsar Zabrze67:61Dobermany Tychywięcej»
(20-01-2024 13:00)
Green Peas75:41Wielka Ki¶ćwięcej»
(20-01-2024 14:40)
W¶ciekłe Psy0:20Rybnik Teamwięcej»
(20-01-2024 16:00)

Kolejka 9 (2024-01-13)

Green Peas79:51Basket Czerwionkawięcej»
(13-01-2024 9:00)
Hica Ruda ¦l±ska70:56Energiczniwięcej»
(13-01-2024 10:20)
Gwiezdno Flota74:61Monstars Będzinwięcej»
(13-01-2024 11:40)
Dobermany Tychy89:45W¶ciekłe Psywięcej»
(13-01-2024 13:00)
Rybnik Team62:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(13-01-2024 14:40)
Wielka Ki¶ć61:73Budsar Zabrzewięcej»
(13-01-2024 16:00)

Kolejka 8 (2023-12-16)

W¶ciekłe Psy66:57Wielka Ki¶ćwięcej»
(16-12-2023 9:00)
Atomic Sosnowiec0:20Dobermany Tychywięcej»
(16-12-2023 10:20)
Basket Czerwionka43:64Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(16-12-2023 11:40)
Energiczni60:101Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2023 13:00)
Budsar Zabrze89:66Green Peaswięcej»
(16-12-2023 14:40)
Monstars Będzin63:59Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2023 16:00)

Kolejka 7 (2023-12-9, 2023-12-10)

Atomic Sosnowiec51:59Green Peaswięcej»
(09-12-2023 9:00)
W¶ciekłe Psy48:58Budsar Zabrzewięcej»
(09-12-2023 10:20)
Energiczni56:73Dobermany Tychywięcej»
(09-12-2023 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska43:66Rybnik Teamwięcej»
(09-12-2023 13:00)
Basket Czerwionka54:79Gwiezdno Flotawięcej»
(09-12-2023 14:40)
Monstars Będzin71:58Wielka Ki¶ćwięcej»
(09-12-2023 16:00)
Rybnik Team58:76Gwiezdno Flotawięcej»
(10-12-2023 13:00)

Kolejka 6 (2023-11-18)

W¶ciekłe Psy68:72Basket Czerwionkawięcej»
(18-11-2023 9:00)
Wielka Ki¶ć61:54Energiczniwięcej»
(18-11-2023 10:20)
Budsar Zabrze84:44Atomic Sosnowiecwięcej»
(18-11-2023 14:40)
Green Peas67:60Monstars Będzinwięcej»
(18-11-2023 16:00)

Kolejka 5 (2023-11-4)

Monstars Będzin0:20Budsar Zabrzewięcej»
(04-11-2023 9:00)
Gwiezdno Flota76:58Dobermany Tychywięcej»
(04-11-2023 10:20)
Energiczni45:67Green Peaswięcej»
(04-11-2023 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska73:49Wielka Ki¶ćwięcej»
(04-11-2023 13:00)
Basket Czerwionka56:80Rybnik Teamwięcej»
(04-11-2023 14:40)
Atomic Sosnowiec68:55W¶ciekłe Psywięcej»
(04-11-2023 16:00)

Kolejka 4 (2023-10-21)

Atomic Sosnowiec67:50Basket Czerwionkawięcej»
(21-10-2023 9:00)
W¶ciekłe Psy46:76Monstars Będzinwięcej»
(21-10-2023 10:20)
Green Peas85:101Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(21-10-2023 11:40)
Wielka Ki¶ć42:74Gwiezdno Flotawięcej»
(21-10-2023 13:00)
Budsar Zabrze61:45Energiczniwięcej»
(21-10-2023 14:40)
Dobermany Tychy74:69Rybnik Teamwięcej»
(21-10-2023 16:00)

Kolejka 3 (2023-10-15, 2023-10-28)

Wielka Ki¶ć58:46Atomic Sosnowiecwięcej»
(15-10-2023 10:00)
Rybnik Team84:47Energiczniwięcej»
(28-10-2023 9:00)
Dobermany Tychy60:52Monstars Będzinwięcej»
(28-10-2023 10:20)
Green Peas52:55W¶ciekłe Psywięcej»
(28-10-2023 11:40)
Gwiezdno Flota84:62Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(28-10-2023 13:00)
Budsar Zabrze85:54Basket Czerwionkawięcej»
(28-10-2023 14:40)

Kolejka 2 (2023-10-7)

Energiczni60:44W¶ciekłe Psywięcej»
(07-10-2023 9:00)
Hica Ruda ¦l±ska63:69Budsar Zabrzewięcej»
(07-10-2023 10:20)
Basket Czerwionka57:81Dobermany Tychywięcej»
(07-10-2023 11:40)
Rybnik Team52:62Wielka Ki¶ćwięcej»
(07-10-2023 13:00)
Monstars Będzin86:53Atomic Sosnowiecwięcej»
(07-10-2023 14:40)
Gwiezdno Flota81:54Green Peaswięcej»
(07-10-2023 16:00)

Kolejka 1 (2023-09-24)

Wielka Ki¶ć56:49Dobermany Tychywięcej»
(24-09-2023 9:00)
W¶ciekłe Psy64:74Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(24-09-2023 10:20)
Atomic Sosnowiec44:45Energiczniwięcej»
(24-09-2023 11:40)
Green Peas40:62Rybnik Teamwięcej»
(24-09-2023 13:00)
Monstars Będzin53:48Basket Czerwionkawięcej»
(24-09-2023 14:20)
Budsar Zabrze58:86Gwiezdno Flotawięcej»
(24-09-2023 15:40)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)