Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2023/24) - Runda zasadnicza

Kolejka 1 (2023-09-24)

Wielka Kiść-:-Dobermany Tychywięcej»
(24-09-2023 9:00)
Wściekłe Psy-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(24-09-2023 10:20)
Atomic Sosnowiec-:-Energiczniwięcej»
(24-09-2023 11:40)
Green Peas-:-Rybnik Teamwięcej»
(24-09-2023 13:00)
Monstars Będzin-:-Basket Czerwionkawięcej»
(24-09-2023 14:20)
Budsar Zabrze-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(24-09-2023 15:40)
Zryw Siemianowice-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(01-10-2023 9:00)
Olimpia Basket-:-Drozd Katowicewięcej»
(01-10-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Płomień Żorywięcej»
(01-10-2023 11:40)
Wataha-:-New York Brickswięcej»
(01-10-2023 13:00)
Dobre Chłopaki-:-Asy Śląskawięcej»
(01-10-2023 14:20)

Kolejka 2 (2023-10-07)

Energiczni-:-Wściekłe Psywięcej»
(07-10-2023 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Budsar Zabrzewięcej»
(07-10-2023 10:20)
Basket Czerwionka-:-Dobermany Tychywięcej»
(07-10-2023 11:40)
Rybnik Team-:-Wielka Kiśćwięcej»
(07-10-2023 13:00)
Monstars Będzin-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(07-10-2023 14:40)
Gwiezdno Flota-:-Green Peaswięcej»
(07-10-2023 16:00)
Drozd Katowice-:-Watahawięcej»
(07-10-2023 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Asy Śląskawięcej»
(07-10-2023 18:40)
Zryw Siemianowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(08-10-2023 9:00)
Płomień Żory-:-Olimpia Basketwięcej»
(08-10-2023 10:20)
New York Bricks-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(08-10-2023 11:40)

Kolejka 3 (2023-10-15)

Wielka Kiść-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(15-10-2023 10:00)
Zryw Siemianowice-:-Drozd Katowicewięcej»
(15-10-2023 11:20)
Wataha-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(15-10-2023 12:40)
Rybnik Team-:-Energiczniwięcej»
(28-10-2023 9:00)
Dobermany Tychy-:-Monstars Będzinwięcej»
(28-10-2023 10:20)
Green Peas-:-Wściekłe Psywięcej»
(28-10-2023 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(28-10-2023 13:00)
Budsar Zabrze-:-Basket Czerwionkawięcej»
(28-10-2023 14:40)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Płomień Żorywięcej»
(28-10-2023 16:00)
Piaśniki Magic Balls-:-New York Brickswięcej»
(28-10-2023 17:20)
Olimpia Basket-:-Asy Śląskawięcej»
(28-10-2023 18:40)

Kolejka 4 (2023-10-21)

Atomic Sosnowiec-:-Basket Czerwionkawięcej»
(21-10-2023 9:00)
Wściekłe Psy-:-Monstars Będzinwięcej»
(21-10-2023 10:20)
Green Peas-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(21-10-2023 11:40)
Wielka Kiść-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(21-10-2023 13:00)
Budsar Zabrze-:-Energiczniwięcej»
(21-10-2023 14:40)
Dobermany Tychy-:-Rybnik Teamwięcej»
(21-10-2023 16:00)
Wataha-:-Płomień Żorywięcej»
(21-10-2023 17:20)
Asy Śląska-:-New York Brickswięcej»
(21-10-2023 18:40)
Olimpia Basket-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(22-10-2023 9:00)
Dobre Chłopaki-:-Drozd Katowicewięcej»
(22-10-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(22-10-2023 11:40)

Kolejka 5 (2023-11-04)

Monstars Będzin-:-Budsar Zabrzewięcej»
(04-11-2023 9:00)
Gwiezdno Flota-:-Dobermany Tychywięcej»
(04-11-2023 10:20)
Energiczni-:-Green Peaswięcej»
(04-11-2023 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Wielka Kiśćwięcej»
(04-11-2023 13:00)
Basket Czerwionka-:-Rybnik Teamwięcej»
(04-11-2023 14:40)
Atomic Sosnowiec-:-Wściekłe Psywięcej»
(04-11-2023 16:00)
Zryw Siemianowice-:-Watahawięcej»
(04-11-2023 17:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Olimpia Basketwięcej»
(04-11-2023 18:40)
Płomień Żory-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(05-11-2023 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-New York Brickswięcej»
(05-11-2023 10:20)
Drozd Katowice-:-Asy Śląskawięcej»
(05-11-2023 11:40)

Kolejka 6 (2023-11-18)

Wściekłe Psy-:-Basket Czerwionkawięcej»
(18-11-2023 9:00)
Wielka Kiść-:-Energiczniwięcej»
(18-11-2023 10:20)
Wataha-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(18-11-2023 11:40)
Dobre Chłopaki-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(18-11-2023 13:00)
Budsar Zabrze-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(18-11-2023 14:40)
Green Peas-:-Monstars Będzinwięcej»
(18-11-2023 16:00)
Olimpia Basket-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(26-11-2023 10:00)
Asy Śląska-:-Płomień Żorywięcej»
(26-11-2023 11:20)
New York Bricks-:-Drozd Katowicewięcej»
(26-11-2023 12:40)

Kolejka 7 (2023-12-09)

Atomic Sosnowiec-:-Green Peaswięcej»
(09-12-2023 9:00)
Wściekłe Psy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(09-12-2023 10:20)
Energiczni-:-Dobermany Tychywięcej»
(09-12-2023 11:40)
Hica Ruda Śląska-:-Rybnik Teamwięcej»
(09-12-2023 13:00)
Basket Czerwionka-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(09-12-2023 14:40)
Monstars Będzin-:-Wielka Kiśćwięcej»
(09-12-2023 16:00)
Zryw Siemianowice-:-Asy Śląskawięcej»
(09-12-2023 17:20)
Olimpia Basket-:-Watahawięcej»
(09-12-2023 18:40)
Płomień Żory-:-New York Brickswięcej»
(10-12-2023 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Drozd Katowicewięcej»
(10-12-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(10-12-2023 11:40)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(10-12-2023 13:00)

Kolejka 8 (2023-12-16)

Wściekłe Psy-:-Wielka Kiśćwięcej»
(16-12-2023 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Dobermany Tychywięcej»
(16-12-2023 10:20)
Basket Czerwionka-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(16-12-2023 11:40)
Energiczni-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2023 13:00)
Budsar Zabrze-:-Green Peaswięcej»
(16-12-2023 14:40)
Monstars Będzin-:-Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2023 16:00)
Asy Śląska-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-12-2023 17:20)
New York Bricks-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(16-12-2023 18:40)
Drozd Katowice-:-Płomień Żorywięcej»
(17-12-2023 10:00)
Wataha-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(17-12-2023 11:20)
Dobre Chłopaki-:-Olimpia Basketwięcej»
(17-12-2023 12:40)

Kolejka 9 (2024-01-13)

Green Peas-:-Basket Czerwionkawięcej»
(13-01-2024 9:00)
Hica Ruda Śląska-:-Energiczniwięcej»
(13-01-2024 10:20)
Gwiezdno Flota-:-Monstars Będzinwięcej»
(13-01-2024 11:40)
Dobermany Tychy-:-Wściekłe Psywięcej»
(13-01-2024 13:00)
Rybnik Team-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(13-01-2024 14:40)
Wielka Kiść-:-Budsar Zabrzewięcej»
(13-01-2024 16:00)
Dobre Chłopaki-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(13-01-2024 17:20)
New York Bricks-:-Olimpia Basketwięcej»
(13-01-2024 18:40)
Asy Śląska-:-Watahawięcej»
(14-01-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-01-2024 10:20)
Płomień Żory-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(14-01-2024 11:40)

Kolejka 10 (2024-01-20)

Basket Czerwionka-:-Energiczniwięcej»
(20-01-2024 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(20-01-2024 10:20)
Monstars Będzin-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(20-01-2024 11:40)
Budsar Zabrze-:-Dobermany Tychywięcej»
(20-01-2024 13:00)
Green Peas-:-Wielka Kiśćwięcej»
(20-01-2024 14:40)
Wściekłe Psy-:-Rybnik Teamwięcej»
(20-01-2024 16:00)
Płomień Żory-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(20-01-2024 17:20)
New York Bricks-:-Watahawięcej»
(20-01-2024 18:40)
Asy Śląska-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(21-01-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(21-01-2024 10:20)
Drozd Katowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(21-01-2024 11:40)

Kolejka 11 (2024-01-27)

Wielka Kiść-:-Basket Czerwionkawięcej»
(27-01-2024 9:00)
Energiczni-:-Monstars Będzinwięcej»
(27-01-2024 10:20)
Hica Ruda Śląska-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(27-01-2024 11:40)
Gwiezdno Flota-:-Wściekłe Psywięcej»
(27-01-2024 13:00)
Dobermany Tychy-:-Green Peaswięcej»
(27-01-2024 14:40)
Rybnik Team-:-Budsar Zabrzewięcej»
(27-01-2024 16:00)
Dobre Chłopaki-:-New York Brickswięcej»
(27-01-2024 17:20)
Olimpia Basket-:-Płomień Żorywięcej»
(27-01-2024 18:40)
Wataha-:-Drozd Katowicewięcej»
(28-01-2024 9:00)
Asy Śląska-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(28-01-2024 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(28-01-2024 11:40)
Dobermany Tychy-:-Hica Ruda Śląskawięcej»
(28-01-2024 13:00)

Kolejka 12 (2024-02-10)

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2024 17:20)
New York Bricks-:-Asy Śląskawięcej»
(10-02-2024 18:40)
Płomień Żory-:-Watahawięcej»
(11-02-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(11-02-2024 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Olimpia Basketwięcej»
(11-02-2024 11:40)

Kolejka 13 (2024-02-24)

New York Bricks-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-02-2024 17:20)
Olimpia Basket-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(24-02-2024 18:40)
Dobre Chłopaki-:-Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
Asy Śląska-:-Drozd Katowicewięcej»
(25-02-2024 10:20)
Wataha-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(25-02-2024 11:40)

Kolejka 14 (2024-03-02)

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Olimpia Basketwięcej»
(02-03-2024 17:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
Płomień Żory-:-Asy Śląskawięcej»
(03-03-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-New York Brickswięcej»
(03-03-2024 10:20)
Zryw Siemianowice-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(03-03-2024 11:40)

Kolejka 15 (2024-03-09)

Dobre Chłopaki-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(09-03-2024 17:20)
Wataha-:-Olimpia Basketwięcej»
(09-03-2024 18:40)
New York Bricks-:-Płomień Żorywięcej»
(10-03-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(10-03-2024 10:20)
Asy Śląska-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(10-03-2024 11:40)

Kolejka 16 (2024-03-16)

Olimpia Basket-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(16-03-2024 14:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Asy Śląskawięcej»
(16-03-2024 15:40)
Zryw Siemianowice-:-New York Brickswięcej»
(17-03-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Watahawięcej»
(17-03-2024 10:20)
Płomień Żory-:-Drozd Katowicewięcej»
(17-03-2024 11:40)

Kolejka 17 (2024-03-23)

New York Bricks-:-Piaśniki Magic Ballswięcej»
(23-03-2024 14:20)
Dobre Chłopaki-:-Watahawięcej»
(23-03-2024 15:40)
Płomień Żory-:-Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-03-2024 9:00)
Drozd Katowice-:-Zryw Siemianowicewięcej»
(24-03-2024 10:20)
Asy Śląska-:-Olimpia Basketwięcej»
(24-03-2024 11:40)

Kolejka 18 (2024-04-13)

Zryw Siemianowice-:-Płomień Żorywięcej»
(13-04-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy-:-Dobre Chłopakiwięcej»
(13-04-2024 10:20)
Piaśniki Magic Balls-:-Drozd Katowicewięcej»
(13-04-2024 11:40)
Wataha-:-Asy Śląskawięcej»
(13-04-2024 16:00)
Olimpia Basket-:-New York Brickswięcej»
(13-04-2024 17:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)