Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Wyniki RALK (Sezon 2023/24) - Runda zasadnicza

Kolejka 18 (2024-04-13)

Zryw Siemianowice61:43Płomień Żorywięcej»
(13-04-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy50:78Dobre Chłopakiwięcej»
(13-04-2024 10:20)
Piaśniki Magic Balls74:62Drozd Katowicewięcej»
(13-04-2024 11:40)
Wataha70:29Asy Śląskawięcej»
(13-04-2024 16:00)
Olimpia Basket48:40New York Brickswięcej»
(13-04-2024 17:20)

Kolejka 17 (2024-03-23)

New York Bricks50:69Piaśniki Magic Ballswięcej»
(23-03-2024 14:20)
Dobre Chłopaki90:60Watahawięcej»
(23-03-2024 15:40)
Płomień Żory74:67Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-03-2024 9:00)
Drozd Katowice69:66Zryw Siemianowicewięcej»
(24-03-2024 10:20)
Asy Śląska39:77Olimpia Basketwięcej»
(24-03-2024 11:40)

Kolejka 16 (2024-03-16)

Olimpia Basket48:66Dobre Chłopakiwięcej»
(16-03-2024 14:20)
Piaśniki Magic Balls52:48Asy Śląskawięcej»
(16-03-2024 15:40)
Zryw Siemianowice60:38New York Brickswięcej»
(17-03-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy81:86Watahawięcej»
(17-03-2024 10:20)
Płomień Żory40:59Drozd Katowicewięcej»
(17-03-2024 11:40)

Kolejka 15 (2024-03-09)

Dobre Chłopaki87:43Piaśniki Magic Ballswięcej»
(09-03-2024 17:20)
Wataha71:63Olimpia Basketwięcej»
(09-03-2024 18:40)
New York Bricks41:43Płomień Żorywięcej»
(10-03-2024 9:00)
Drozd Katowice51:60Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(10-03-2024 10:20)
Asy Śląska61:62Zryw Siemianowicewięcej»
(10-03-2024 11:40)

Kolejka 14 (2024-03-02)

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy71:66Olimpia Basketwięcej»
(02-03-2024 17:20)
Piaśniki Magic Balls36:69Watahawięcej»
(02-03-2024 18:40)
Płomień Żory52:50Asy Śląskawięcej»
(03-03-2024 9:00)
Drozd Katowice95:44New York Brickswięcej»
(03-03-2024 10:20)
Zryw Siemianowice40:63Dobre Chłopakiwięcej»
(03-03-2024 11:40)

Kolejka 13 (2024-02-24)

New York Bricks41:53Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(24-02-2024 17:20)
Olimpia Basket62:70Piaśniki Magic Ballswięcej»
(24-02-2024 18:40)
Dobre Chłopaki77:31Płomień Żorywięcej»
(25-02-2024 9:00)
Asy Śląska61:80Drozd Katowicewięcej»
(25-02-2024 10:20)
Wataha66:54Zryw Siemianowicewięcej»
(25-02-2024 11:40)

Kolejka 12 (2024-02-10)

Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy89:77Piaśniki Magic Ballswięcej»
(10-02-2024 17:20)
New York Bricks37:43Asy Śląskawięcej»
(10-02-2024 18:40)
Płomień Żory72:40Watahawięcej»
(11-02-2024 9:00)
Drozd Katowice60:74Dobre Chłopakiwięcej»
(11-02-2024 10:20)
Zryw Siemianowice60:70Olimpia Basketwięcej»
(11-02-2024 11:40)

Kolejka 11 (2024-01-27)

Wielka Kiść55:52Basket Czerwionkawięcej»
(27-01-2024 9:00)
Energiczni55:53Monstars Będzinwięcej»
(27-01-2024 10:20)
Hica Ruda Śląska68:67Atomic Sosnowiecwięcej»
(27-01-2024 11:40)
Gwiezdno Flota79:60Wściekłe Psywięcej»
(27-01-2024 13:00)
Dobermany Tychy56:50Green Peaswięcej»
(27-01-2024 14:40)
Rybnik Team74:58Budsar Zabrzewięcej»
(27-01-2024 16:00)
Dobre Chłopaki89:24New York Brickswięcej»
(27-01-2024 17:20)
Olimpia Basket55:56Płomień Żorywięcej»
(27-01-2024 18:40)
Wataha67:60Drozd Katowicewięcej»
(28-01-2024 9:00)
Asy Śląska58:73Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(28-01-2024 10:20)
Piaśniki Magic Balls63:59Zryw Siemianowicewięcej»
(28-01-2024 11:40)
Dobermany Tychy100:56Hica Ruda Śląskawięcej»
(28-01-2024 13:00)

Kolejka 10 (2024-01-20)

Basket Czerwionka47:45Energiczniwięcej»
(20-01-2024 9:00)
Atomic Sosnowiec58:70Gwiezdno Flotawięcej»
(20-01-2024 10:20)
Monstars Będzin50:59Hica Ruda Śląskawięcej»
(20-01-2024 11:40)
Budsar Zabrze67:61Dobermany Tychywięcej»
(20-01-2024 13:00)
Green Peas75:41Wielka Kiśćwięcej»
(20-01-2024 14:40)
Wściekłe Psy0:20Rybnik Teamwięcej»
(20-01-2024 16:00)
Płomień Żory40:69Piaśniki Magic Ballswięcej»
(20-01-2024 17:20)
New York Bricks55:59Watahawięcej»
(20-01-2024 18:40)
Asy Śląska54:62Dobre Chłopakiwięcej»
(21-01-2024 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy80:55Zryw Siemianowicewięcej»
(21-01-2024 10:20)
Drozd Katowice48:47Olimpia Basketwięcej»
(21-01-2024 11:40)

Kolejka 9 (2024-01-13)

Green Peas79:51Basket Czerwionkawięcej»
(13-01-2024 9:00)
Hica Ruda Śląska70:56Energiczniwięcej»
(13-01-2024 10:20)
Gwiezdno Flota74:61Monstars Będzinwięcej»
(13-01-2024 11:40)
Dobermany Tychy89:45Wściekłe Psywięcej»
(13-01-2024 13:00)
Rybnik Team62:55Atomic Sosnowiecwięcej»
(13-01-2024 14:40)
Wielka Kiść61:73Budsar Zabrzewięcej»
(13-01-2024 16:00)
Dobre Chłopaki101:70Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(13-01-2024 17:20)
New York Bricks50:72Olimpia Basketwięcej»
(13-01-2024 18:40)
Asy Śląska63:55Watahawięcej»
(14-01-2024 9:00)
Drozd Katowice61:58Piaśniki Magic Ballswięcej»
(14-01-2024 10:20)
Płomień Żory44:51Zryw Siemianowicewięcej»
(14-01-2024 11:40)

Kolejka 8 (2023-12-16)

Wściekłe Psy66:57Wielka Kiśćwięcej»
(16-12-2023 9:00)
Atomic Sosnowiec0:20Dobermany Tychywięcej»
(16-12-2023 10:20)
Basket Czerwionka43:64Hica Ruda Śląskawięcej»
(16-12-2023 11:40)
Energiczni60:101Gwiezdno Flotawięcej»
(16-12-2023 13:00)
Budsar Zabrze89:66Green Peaswięcej»
(16-12-2023 14:40)
Monstars Będzin63:59Rybnik Teamwięcej»
(16-12-2023 16:00)
Asy Śląska35:76Piaśniki Magic Ballswięcej»
(16-12-2023 17:20)
New York Bricks60:34Zryw Siemianowicewięcej»
(16-12-2023 18:40)
Drozd Katowice46:49Płomień Żorywięcej»
(17-12-2023 10:00)
Wataha35:79Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(17-12-2023 11:20)
Dobre Chłopaki84:65Olimpia Basketwięcej»
(17-12-2023 12:40)

Kolejka 7 (2023-12-09)

Atomic Sosnowiec51:59Green Peaswięcej»
(09-12-2023 9:00)
Wściekłe Psy48:58Budsar Zabrzewięcej»
(09-12-2023 10:20)
Energiczni56:73Dobermany Tychywięcej»
(09-12-2023 11:40)
Hica Ruda Śląska43:66Rybnik Teamwięcej»
(09-12-2023 13:00)
Basket Czerwionka54:79Gwiezdno Flotawięcej»
(09-12-2023 14:40)
Monstars Będzin71:58Wielka Kiśćwięcej»
(09-12-2023 16:00)
Zryw Siemianowice53:41Asy Śląskawięcej»
(09-12-2023 17:20)
Olimpia Basket55:50Watahawięcej»
(09-12-2023 18:40)
Płomień Żory61:34New York Brickswięcej»
(10-12-2023 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy78:61Drozd Katowicewięcej»
(10-12-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls63:60Dobre Chłopakiwięcej»
(10-12-2023 11:40)
Rybnik Team58:76Gwiezdno Flotawięcej»
(10-12-2023 13:00)

Kolejka 6 (2023-11-18)

Wściekłe Psy68:72Basket Czerwionkawięcej»
(18-11-2023 9:00)
Wielka Kiść61:54Energiczniwięcej»
(18-11-2023 10:20)
Wataha68:73Piaśniki Magic Ballswięcej»
(18-11-2023 11:40)
Dobre Chłopaki66:64Zryw Siemianowicewięcej»
(18-11-2023 13:00)
Budsar Zabrze84:44Atomic Sosnowiecwięcej»
(18-11-2023 14:40)
Green Peas67:60Monstars Będzinwięcej»
(18-11-2023 16:00)
Olimpia Basket54:77Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(26-11-2023 10:00)
Asy Śląska32:44Płomień Żorywięcej»
(26-11-2023 11:20)
New York Bricks57:37Drozd Katowicewięcej»
(26-11-2023 12:40)

Kolejka 5 (2023-11-04)

Monstars Będzin0:20Budsar Zabrzewięcej»
(04-11-2023 9:00)
Gwiezdno Flota76:58Dobermany Tychywięcej»
(04-11-2023 10:20)
Energiczni45:67Green Peaswięcej»
(04-11-2023 11:40)
Hica Ruda Śląska73:49Wielka Kiśćwięcej»
(04-11-2023 13:00)
Basket Czerwionka56:80Rybnik Teamwięcej»
(04-11-2023 14:40)
Atomic Sosnowiec68:55Wściekłe Psywięcej»
(04-11-2023 16:00)
Zryw Siemianowice66:48Watahawięcej»
(04-11-2023 17:20)
Piaśniki Magic Balls61:67Olimpia Basketwięcej»
(04-11-2023 18:40)
Płomień Żory57:73Dobre Chłopakiwięcej»
(05-11-2023 9:00)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy91:62New York Brickswięcej»
(05-11-2023 10:20)
Drozd Katowice66:41Asy Śląskawięcej»
(05-11-2023 11:40)

Kolejka 4 (2023-10-21)

Atomic Sosnowiec67:50Basket Czerwionkawięcej»
(21-10-2023 9:00)
Wściekłe Psy46:76Monstars Będzinwięcej»
(21-10-2023 10:20)
Green Peas85:101Hica Ruda Śląskawięcej»
(21-10-2023 11:40)
Wielka Kiść42:74Gwiezdno Flotawięcej»
(21-10-2023 13:00)
Budsar Zabrze61:45Energiczniwięcej»
(21-10-2023 14:40)
Dobermany Tychy74:69Rybnik Teamwięcej»
(21-10-2023 16:00)
Wataha31:63Płomień Żorywięcej»
(21-10-2023 17:20)
Asy Śląska38:64New York Brickswięcej»
(21-10-2023 18:40)
Olimpia Basket42:56Zryw Siemianowicewięcej»
(22-10-2023 9:00)
Dobre Chłopaki69:61Drozd Katowicewięcej»
(22-10-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls38:78Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(22-10-2023 11:40)

Kolejka 3 (2023-10-15)

Wielka Kiść58:46Atomic Sosnowiecwięcej»
(15-10-2023 10:00)
Zryw Siemianowice44:56Drozd Katowicewięcej»
(15-10-2023 11:20)
Wataha44:87Dobre Chłopakiwięcej»
(15-10-2023 12:40)
Rybnik Team84:47Energiczniwięcej»
(28-10-2023 9:00)
Dobermany Tychy60:52Monstars Będzinwięcej»
(28-10-2023 10:20)
Green Peas52:55Wściekłe Psywięcej»
(28-10-2023 11:40)
Gwiezdno Flota84:62Hica Ruda Śląskawięcej»
(28-10-2023 13:00)
Budsar Zabrze85:54Basket Czerwionkawięcej»
(28-10-2023 14:40)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy78:47Płomień Żorywięcej»
(28-10-2023 16:00)
Piaśniki Magic Balls65:54New York Brickswięcej»
(28-10-2023 17:20)
Olimpia Basket71:50Asy Śląskawięcej»
(28-10-2023 18:40)

Kolejka 2 (2023-10-07)

Energiczni60:44Wściekłe Psywięcej»
(07-10-2023 9:00)
Hica Ruda Śląska63:69Budsar Zabrzewięcej»
(07-10-2023 10:20)
Basket Czerwionka57:81Dobermany Tychywięcej»
(07-10-2023 11:40)
Rybnik Team52:62Wielka Kiśćwięcej»
(07-10-2023 13:00)
Monstars Będzin86:53Atomic Sosnowiecwięcej»
(07-10-2023 14:40)
Gwiezdno Flota81:54Green Peaswięcej»
(07-10-2023 16:00)
Drozd Katowice53:51Watahawięcej»
(07-10-2023 17:20)
Orzechowski Koszykarski Klub Sportowy97:48Asy Śląskawięcej»
(07-10-2023 18:40)
Zryw Siemianowice58:55Piaśniki Magic Ballswięcej»
(08-10-2023 9:00)
Płomień Żory39:52Olimpia Basketwięcej»
(08-10-2023 10:20)
New York Bricks49:77Dobre Chłopakiwięcej»
(08-10-2023 11:40)

Kolejka 1 (2023-09-24)

Wielka Kiść56:49Dobermany Tychywięcej»
(24-09-2023 9:00)
Wściekłe Psy64:74Hica Ruda Śląskawięcej»
(24-09-2023 10:20)
Atomic Sosnowiec44:45Energiczniwięcej»
(24-09-2023 11:40)
Green Peas40:62Rybnik Teamwięcej»
(24-09-2023 13:00)
Monstars Będzin53:48Basket Czerwionkawięcej»
(24-09-2023 14:20)
Budsar Zabrze58:86Gwiezdno Flotawięcej»
(24-09-2023 15:40)
Zryw Siemianowice62:45Orzechowski Koszykarski Klub Sportowywięcej»
(01-10-2023 9:00)
Olimpia Basket54:68Drozd Katowicewięcej»
(01-10-2023 10:20)
Piaśniki Magic Balls39:38Płomień Żorywięcej»
(01-10-2023 11:40)
Wataha47:67New York Brickswięcej»
(01-10-2023 13:00)
Dobre Chłopaki69:63Asy Śląskawięcej»
(01-10-2023 14:20)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)