Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda druga - Kolejka 5: Grupa B

(2024-03-09)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)48,00
2. Zielony (W¶ciekłe Psy)34,00
3. Klasa (Monstars)17,00
4. Szmal (Atomic)17,00
5. Maziarz (Energiczni)16,00
6. Stępień (Atomic)16,00
7. Pru¶ (Energiczni)15,00
8. Kałuża (W¶ciekłe Psy)14,00
9. Wosinek (Energiczni)14,00
10. Forajter (Basket Czerwionka)13,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Zielony1. Zielony (W¶ciekłe Psy)34,00
2. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)33,00
3. Pru¶ (Energiczni)18,00
4. Klasa (Monstars)17,00
5. Brudny (Basket Czerwionka)16,00
6. Szpala (Wielka Ki¶ć)15,00
7. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)13,00
8. Maziarz (Energiczni)12,00
9. Stępień (Atomic)12,00
10. G±ciarz (Atomic)11,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Forajter1. Forajter (Basket Czerwionka)12,00
2. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)12,00
3. Wosinek (Energiczni)12,00
4. Broda (W¶ciekłe Psy)9,00
5. Boczoń (Wielka Ki¶ć)8,00
6. Szmal (Atomic)8,00
7. Kałuża (W¶ciekłe Psy)7,00
8. Siwiec (Atomic)7,00
9. Cuber (Basket Czerwionka)6,00
10. Stępień (Atomic)6,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Handzelewicz1. Handzelewicz (Basket Czerwionka)7,00
2. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)7,00
3. Broda (W¶ciekłe Psy)6,00
4. Kałuża (W¶ciekłe Psy)5,00
5. Olesiński (Monstars)4,00
6. Sass (Atomic)4,00
7. Zielony (W¶ciekłe Psy)4,00
8. Borysławski (Wielka Ki¶ć)3,00
9. Cuber (Basket Czerwionka)3,00
10. Forajter (Basket Czerwionka)3,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Borysławski1. Borysławski (Wielka Ki¶ć)4,00
2. Pru¶ (Energiczni)3,00
3. Sass (Atomic)3,00
4. Broda (W¶ciekłe Psy)2,00
5. Cuber (Basket Czerwionka)2,00
6. Handzelewicz (Basket Czerwionka)2,00
7. Janik (Wielka Ki¶ć)2,00
8. Miszewski (W¶ciekłe Psy)2,00
9. Szmal (Atomic)2,00
10. Szpala (Wielka Ki¶ć)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kałuża1. Kałuża (W¶ciekłe Psy)2,00
2. Brudny (Basket Czerwionka)1,00
3. Cybula (Basket Czerwionka)1,00
4. Handzelewicz (Basket Czerwionka)1,00
5. Kaptacz (Atomic)1,00
6. Kurek (Atomic)1,00
7. Miszewski (W¶ciekłe Psy)1,00
8. Olesiński (Monstars)1,00
9. Szmal (Atomic)1,00
10. ¦wiatowski (W¶ciekłe Psy)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Handzelewicz1. Handzelewicz (Basket Czerwionka)6,00
2. Kurek (Atomic)5,00
3. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)4,00
4. Sass (Atomic)4,00
5. Szmal (Atomic)4,00
6. Wałek (Monstars)4,00
7. Brudny (Basket Czerwionka)3,00
8. Cuber (Basket Czerwionka)3,00
9. G±ciarz (Atomic)3,00
10. Janik (Wielka Ki¶ć)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)75,0%
2. Stępień (Atomic)71,4%
3. Zielony (W¶ciekłe Psy)66,7%
4. Szmal (Atomic)62,5%
5. Klasa (Monstars)60,0%
6. Cybula (Basket Czerwionka)57,1%
7. Brudny (Basket Czerwionka)53,9%
8. Boczoń (Wielka Ki¶ć)50,0%
9. Pru¶ (Energiczni)50,0%
10. Szpala (Wielka Ki¶ć)38,5%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)80,0%
2. Zielony (W¶ciekłe Psy)62,5%
3. Janiszewski (Basket Czerwionka)50,0%
4. Pru¶ (Energiczni)50,0%
5. G±ciarz (Atomic)40,0%
6. Wilk (Monstars)40,0%
7. Brudny (Basket Czerwionka)33,3%
8. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)27,3%
9. Kurek (Atomic)14,3%
10. Janik (Wielka Ki¶ć)12,5%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Szpala (Wielka Ki¶ć)100,0%
2. Sass (Atomic)83,3%
3. Wałek (Monstars)83,3%
4. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)71,4%
5. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)66,7%
6. Boczoń (Wielka Ki¶ć)40,0%
7. Klasa (Monstars)33,3%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Ki¶ć52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
W¶ciekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)