Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda druga - Kolejka 3: Grupa B

(2024-02-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Pietryga (W¶ciekłe Psy)30,00
2. Kaptacz (Atomic)26,00
3. Szpala (Wielka Ki¶ć)24,00
4. Bielecki (Energiczni)20,00
5. Bubel (Monstars)20,00
6. Janiszewski (Basket Czerwionka)20,00
7. Miszewski (W¶ciekłe Psy)19,00
8. Sass (Atomic)19,00
9. Soja (Atomic)18,00
10. Kurek (Atomic)16,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Sala1. Sala (Energiczni)24,00
2. Szpala (Wielka Ki¶ć)23,00
3. Janiszewski (Basket Czerwionka)22,00
4. Broda (W¶ciekłe Psy)19,00
5. Bubel (Monstars)19,00
6. Kurek (Atomic)17,00
7. Forajter (Basket Czerwionka)16,00
8. Miszewski (W¶ciekłe Psy)16,00
9. Pietryga (W¶ciekłe Psy)16,00
10. Handzelewicz (Basket Czerwionka)15,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Pietryga (W¶ciekłe Psy)19,00
2. Bielecki (Energiczni)13,00
3. Kaptacz (Atomic)13,00
4. Szpala (Wielka Ki¶ć)11,00
5. Bubel (Monstars)10,00
6. Forajter (Basket Czerwionka)9,00
7. Kołodziej (Atomic)9,00
8. Soja (Atomic)9,00
9. Stępień (Atomic)9,00
10. Lewicki (Monstars)7,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Wania1. Wania (Wielka Ki¶ć)6,00
2. Zielony (W¶ciekłe Psy)6,00
3. Janiszewski (Basket Czerwionka)5,00
4. Kurek (Atomic)5,00
5. Soja (Atomic)5,00
6. Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,00
7. Kołodziej (Atomic)4,00
8. Sass (Atomic)4,00
9. Stępień (Atomic)4,00
10. Janik (Wielka Ki¶ć)3,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Zielony1. Zielony (W¶ciekłe Psy)4,00
2. Forajter (Basket Czerwionka)3,00
3. Pietryga (W¶ciekłe Psy)3,00
4. Borysławski (Wielka Ki¶ć)2,00
5. Bubel (Monstars)2,00
6. Kaptacz (Atomic)2,00
7. Kołodziej (Atomic)2,00
8. Lewicki (Monstars)2,00
9. Soja (Atomic)2,00
10. Szpala (Wielka Ki¶ć)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Boczoń1. Boczoń (Wielka Ki¶ć)2,00
2. Kaptacz (Atomic)2,00
3. Cuber (Basket Czerwionka)1,00
4. Cybula (Basket Czerwionka)1,00
5. Handzelewicz (Basket Czerwionka)1,00
6. Kołodziej (Atomic)1,00
7. Pietryga (W¶ciekłe Psy)1,00
8. Wania (Wielka Ki¶ć)1,00
9. Wilk (Monstars)1,00
10. ŻeleĽniak (Energiczni)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Handzelewicz1. Handzelewicz (Basket Czerwionka)5,00
2. Chowaniec (W¶ciekłe Psy)4,00
3. Sala (Energiczni)4,00
4. Bubel (Monstars)3,00
5. Cuber (Basket Czerwionka)3,00
6. Olesiński (Monstars)3,00
7. Sass (Atomic)3,00
8. Soja (Atomic)3,00
9. Szpala (Wielka Ki¶ć)3,00
10. Wilk (Monstars)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sass1. Sass (Atomic)66,7%
2. Bielecki (Energiczni)57,1%
3. Stępień (Atomic)57,1%
4. Bubel (Monstars)50,0%
5. Kaptacz (Atomic)50,0%
6. Miszewski (W¶ciekłe Psy)50,0%
7. Pietryga (W¶ciekłe Psy)50,0%
8. Szpala (Wielka Ki¶ć)50,0%
9. Wilk (Monstars)50,0%
10. Kurek (Atomic)46,7%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Broda1. Broda (W¶ciekłe Psy)42,9%
2. Wilk (Monstars)42,9%
3. Janiszewski (Basket Czerwionka)40,0%
4. Kurek (Atomic)37,5%
5. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)28,6%
6. Sala (Energiczni)27,3%
7. Soja (Atomic)20,0%
8. Handzelewicz (Basket Czerwionka)16,7%
9. Janik (Wielka Ki¶ć)14,3%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Miszewski (W¶ciekłe Psy)100,0%
2. Sala (Energiczni)75,0%
3. Bielecki (Energiczni)66,7%
4. Szpala (Wielka Ki¶ć)66,7%
5. Stępień (Atomic)50,0%
6. Forajter (Basket Czerwionka)40,0%
7. Handzelewicz (Basket Czerwionka)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)1,00
2. Maziarz (Energiczni)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Ki¶ć52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
W¶ciekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)