Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda druga - Kolejka 2: Grupa B

(2024-02-17)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)41,00
2. Kaptacz (Atomic)32,00
3. Bubel (Monstars)27,00
4. Forajter (Basket Czerwionka)21,00
5. Zielony (W¶ciekłe Psy)21,00
6. Handzelewicz (Basket Czerwionka)20,00
7. Szpala (Wielka Ki¶ć)20,00
8. Rajczak (Energiczni)16,00
9. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)15,00
10. Pietryga (W¶ciekłe Psy)13,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)31,00
2. Rajczak (Energiczni)25,00
3. Bubel (Monstars)22,00
4. Kaptacz (Atomic)22,00
5. Szpala (Wielka Ki¶ć)22,00
6. Forajter (Basket Czerwionka)20,00
7. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)19,00
8. Zielony (W¶ciekłe Psy)19,00
9. Brudny (Basket Czerwionka)14,00
10. Stępień (Atomic)14,00

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)14,00
2. Wania (Wielka Ki¶ć)11,00
3. Kurek (Atomic)9,00
4. Wilk (Energiczni)9,00
5. Kaptacz (Atomic)8,00
6. Brudny (Basket Czerwionka)7,00
7. Bubel (Monstars)7,00
8. Cybula (Basket Czerwionka)7,00
9. Miszewski (W¶ciekłe Psy)7,00
10. Soja (Atomic)7,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Handzelewicz1. Handzelewicz (Basket Czerwionka)7,00
2. Sobczak (Wielka Ki¶ć)6,00
3. Zielony (W¶ciekłe Psy)6,00
4. G±ciarz (Atomic)4,00
5. Kałuża (W¶ciekłe Psy)4,00
6. Kaptacz (Atomic)4,00
7. Huras (Energiczni)3,00
8. Janiszewski (Basket Czerwionka)3,00
9. Olesiński (Monstars)3,00
10. Pietryga (W¶ciekłe Psy)3,00

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Zielony1. Zielony (W¶ciekłe Psy)6,00
2. K±kol (Energiczni)3,00
3. Rajczak (Energiczni)3,00
4. Szpala (Wielka Ki¶ć)3,00
5. Borysławski (Wielka Ki¶ć)2,00
6. Cybula (Basket Czerwionka)2,00
7. Handzelewicz (Basket Czerwionka)2,00
8. Kaptacz (Atomic)2,00
9. Stępień (Atomic)2,00
10. Wania (Wielka Ki¶ć)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Pietryga (W¶ciekłe Psy)2,00
2. Cybula (Basket Czerwionka)1,00
3. Forajter (Basket Czerwionka)1,00
4. Penar (Wielka Ki¶ć)1,00
5. Wilk (Energiczni)1,00
6. Zason (Wielka Ki¶ć)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Lewicki1. Lewicki (Monstars)5,00
2. Huras (Energiczni)4,00
3. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)4,00
4. Penar (Wielka Ki¶ć)4,00
5. Handzelewicz (Basket Czerwionka)3,00
6. Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,00
7. Pietryga (W¶ciekłe Psy)3,00
8. Rajczak (Energiczni)3,00
9. Stępień (Atomic)3,00
10. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)3,00

Skuteczno¶ć z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Bubel1. Bubel (Monstars)88,9%
2. Kaptacz (Atomic)83,3%
3. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)76,5%
4. Forajter (Basket Czerwionka)72,7%
5. Handzelewicz (Basket Czerwionka)57,1%
6. Pietryga (W¶ciekłe Psy)57,1%
7. Zielony (W¶ciekłe Psy)52,9%
8. Penar (Wielka Ki¶ć)50,0%
9. Szpala (Wielka Ki¶ć)47,4%
10. Stępień (Atomic)46,7%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Łokociejewski1. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)36,4%
2. Soja (Atomic)33,3%
3. Szpala (Wielka Ki¶ć)33,3%
4. Kurek (Atomic)20,0%
5. Wałek (Monstars)20,0%
6. Zarzycki (Monstars)16,7%
7. Lewicki (Monstars)14,3%
8. Janiszewski (Basket Czerwionka)12,5%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Lewicki1. Lewicki (Monstars)100,0%
2. Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)83,3%
3. Szpyrka (W¶ciekłe Psy)83,3%
4. Forajter (Basket Czerwionka)80,0%
5. Rajczak (Energiczni)70,6%
6. Bubel (Monstars)66,7%
7. Sass (Atomic)66,7%
8. Wilk (Energiczni)54,6%
9. Brudny (Basket Czerwionka)50,0%
10. ŻeleĽniak (Energiczni)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
G±ciarz1. G±ciarz (Atomic)2,00
2. Jacaszek (Energiczni)1,00
3. Kurek (Atomic)1,00
4. W±s (Monstars)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Ki¶ć52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
W¶ciekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)