Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Grupa B

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)33,67
2. Artur Bubel (Monstars)27,79
3. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)22,00
4. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)22,00
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)21,13
6. Łukasz Adamczyk (Monstars)20,33
7. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)18,36
8. Dominik Rajczak (Energiczni)15,83
9. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)15,20
10. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)14,50

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)28,67
2. Artur Bubel (Monstars)24,71
3. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)22,33
4. Łukasz Adamczyk (Monstars)20,67
5. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)17,00
6. Tomasz Kaptacz (Atomic)16,40
7. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)16,25
8. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)15,64
9. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)15,43
10. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)14,94

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)11,33
2. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)11,00
3. Artur Bubel (Monstars)10,36
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)9,73
5. Jakub Wilk (Energiczni)9,00
6. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)8,29
7. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)8,13
8. Adrian Wosinek (Energiczni)7,50
9. Maciej Bielecki (Energiczni)7,10
10. Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć)6,91

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Łukasz Adamczyk (Monstars)5,67
2. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,73
3. Dominik Rajczak (Energiczni)4,67
4. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)4,33
5. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)4,21
6. Radosław Szmal (Atomic)4,14
7. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)4,00
8. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,67
9. Jarosław Olesiński (Monstars)3,60
10. Artur Bubel (Monstars)3,36

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,00
2. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)2,57
3. Dominik Rajczak (Energiczni)2,50
4. Jarosław Olesiński (Monstars)2,47
5. Jakub Pru¶ (Energiczni)2,09
6. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)2,00
7. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)2,00
8. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)2,00
9. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)2,00
10. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć)1,73

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kałuża1. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)2,00
2. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)1,67
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,07
4. Marcin Przybecki (Monstars)1,00
5. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)0,89
6. Sebastian Brudny (Basket Czerwionka)0,75
7. Artur Pradela (Basket Czerwionka)0,70
8. Michał Stępień (Atomic)0,63
9. Adrian Cybula (Basket Czerwionka)0,60
10. Sebastian Kołodziej (Atomic)0,60

Straty

#Zawodnik¦rednia
Trałka1. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)4,50
2. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,20
3. Szymon Chowaniec (W¶ciekłe Psy)3,50
4. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)3,33
5. Łukasz Adamczyk (Monstars)3,00
6. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,00
7. Radosław Szmal (Atomic)2,93
8. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)2,88
9. Dominik Rajczak (Energiczni)2,83
10. Krzystzof Wałek (Monstars)2,55

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)60,7%
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)58,9%
3. Artur Bubel (Monstars)55,8%
4. Maciej Bielecki (Energiczni)50,0%
5. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)49,1%
6. Mateusz Forajter (Basket Czerwionka)48,5%
7. Andrzej Sass (Atomic)48,5%
8. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)46,0%
9. Grzegorz Kurek (Atomic)45,8%
10. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)43,5%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Janiszewski1. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)38,1%
2. Artur Bubel (Monstars)37,9%
3. Konrad Kobylewski (W¶ciekłe Psy)37,0%
4. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)37,0%
5. Grzegorz Kurek (Atomic)36,9%
6. Michał Broda (W¶ciekłe Psy)36,4%
7. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć)28,9%
8. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)27,5%
9. Tomasz Zason (Wielka Ki¶ć)26,1%
10. Łukasz Zarzycki (Monstars)25,5%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)70,8%
2. Dominik Sala (Energiczni)68,3%
3. Mateusz Maziarz (Energiczni)65,9%
4. Maciej Bielecki (Energiczni)63,6%
5. Artur Bubel (Monstars)63,4%
6. Andrzej Sass (Atomic)59,2%
7. Michał Stępień (Atomic)58,5%
8. Mateusz Huras (Energiczni)55,0%
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)46,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kurek1. Grzegorz Kurek (Atomic)4,00
2. Maciej G±ciarz (Atomic)3,00
3. Maciej Bielecki (Energiczni)2,00
4. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)2,00
5. Kamil Wania (Wielka Ki¶ć)2,00
6. Artur Bubel (Monstars)1,00
7. Bolesław Heil (W¶ciekłe Psy)1,00
8. Dominik Jacaszek (Energiczni)1,00
9. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)1,00
10. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
11. Mateusz Maziarz (Energiczni)1,00
12. Damian Posłuszny (Energiczni)1,00
13. Dominik Rajczak (Energiczni)1,00
14. Andrzej Sass (Atomic)1,00
15. Mariusz Soja (Atomic)1,00
16. Michał Stępień (Atomic)1,00
17. Radosław Szmal (Atomic)1,00
18. Krzysztof W±s (Monstars)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)