Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Runda druga - Kolejka 3: Grupa A

(2024-02-24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Hica)37,00
2. Filczek (Hica)26,00
3. Goj (Dobermany)25,00
4. Marchacz (Gwiezdno Flota)25,00
5. Palej (Green Peas)25,00
6. Kujon (Budsar)23,00
7. Kupczak (Rybnik Team)23,00
8. Moralewicz (Budsar)19,00
9. Kosmowski (Gwiezdno Flota)18,00
10. Kampa (Rybnik Team)17,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Hica)30,00
2. Kujon (Budsar)28,00
3. Palej (Green Peas)27,00
4. Goj (Dobermany)23,00
5. Kupczak (Rybnik Team)23,00
6. Sgodzaj (Hica)21,00
7. Filczek (Hica)19,00
8. Kampa (Rybnik Team)18,00
9. Moralewicz (Budsar)18,00
10. Bednarz (Green Peas)17,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Grzegorzewski1. Grzegorzewski (Hica)13,00
2. Marchacz (Gwiezdno Flota)12,00
3. Goj (Dobermany)11,00
4. Kampa (Rybnik Team)10,00
5. Michalak (Dobermany)10,00
6. Filczek (Hica)9,00
7. Moralewicz (Budsar)9,00
8. Muras (Rybnik Team)9,00
9. Sowa (Dobermany)9,00
10. Kujon (Budsar)8,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Bartecki (Green Peas)11,00
2. Lato (Gwiezdno Flota)11,00
3. Kupczak (Rybnik Team)8,00
4. Moralewicz (Budsar)8,00
5. Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
6. Sgodzaj (Hica)5,00
7. Bobrowski (Gwiezdno Flota)4,00
8. Grzegorzewski (Hica)4,00
9. Sowa (Dobermany)4,00
10. Chrząszcz (Hica)3,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)4,00
2. Muras (Rybnik Team)4,00
3. Lato (Gwiezdno Flota)3,00
4. Bartecki (Green Peas)2,00
5. Kruk (Rybnik Team)2,00
6. Palej (Green Peas)2,00
7. Sowa (Dobermany)2,00
8. Bednarz (Green Peas)1,00
9. Hiltawski (Green Peas)1,00
10. Kosmowski (Gwiezdno Flota)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Marchacz1. Marchacz (Gwiezdno Flota)3,00
2. Polnik (Rybnik Team)2,00
3. Przywarka (Green Peas)2,00
4. Sowa (Dobermany)2,00
5. Filczek (Hica)1,00
6. Grzegorzewski (Hica)1,00
7. Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
8. Moralewicz (Budsar)1,00
9. Tartas (Budsar)1,00
10. Usendiah (Dobermany)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Sgodzaj1. Sgodzaj (Hica)6,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
3. Kupczak (Rybnik Team)4,00
4. Swoboda (Gwiezdno Flota)4,00
5. Białkowski (Dobermany)3,00
6. Chrząszcz (Hica)3,00
7. Moralewicz (Budsar)3,00
8. Bednarz (Green Peas)2,00
9. Kampa (Rybnik Team)2,00
10. Kozioł (Gwiezdno Flota)2,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Filczek1. Filczek (Hica)80,0%
2. Palej (Green Peas)71,4%
3. Kosmowski (Gwiezdno Flota)62,5%
4. Kozioł (Gwiezdno Flota)60,0%
5. Sgodzaj (Hica)55,6%
6. Grzegorzewski (Hica)55,0%
7. Kampa (Rybnik Team)50,0%
8. Kujon (Budsar)50,0%
9. Michalak (Dobermany)50,0%
10. Kuczera (Gwiezdno Flota)45,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kozioł1. Kozioł (Gwiezdno Flota)71,4%
2. Filczek (Hica)60,0%
3. Kuczera (Gwiezdno Flota)50,0%
4. Usendiah (Dobermany)42,9%
5. Kupczak (Rybnik Team)41,7%
6. Kujon (Budsar)40,0%
7. Pazdan (Dobermany)40,0%
8. Goj (Dobermany)36,4%
9. Bednarz (Green Peas)35,7%
10. Hirsz (Gwiezdno Flota)33,3%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Goj1. Goj (Dobermany)87,5%
2. Grzegorzewski (Hica)85,7%
3. Palej (Green Peas)80,0%
4. Kupczak (Rybnik Team)66,7%
5. Kampa (Rybnik Team)50,0%
6. Moralewicz (Budsar)50,0%
7. Michalak (Dobermany)30,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bednarz1. Bednarz (Green Peas)1,00
2. Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
3. Kujon (Budsar)1,00
4. Michalak (Dobermany)1,00
5. Usendiah (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Baraże
Spotkania 1
Para I11-II2:
Wielka Kiść52:70OKKSwięcej»
(20-04-2024 11:40)
Para I10-II3:
PMB35:80Energiczniwięcej»
(20-04-2024 10:20)
Para I9-II4:
Wściekłe Psy20:0Drozdwięcej»
(20-04-2024 9:00)
RALK — Finały
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)