Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Grupa A

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Marcin Salomonik (Hica)28,00
2. Łukasz Grzegorzewski (Hica)23,71
3. Marcin Weselak (Budsar)22,33
4. Krzysztof Michalak (Dobermany)20,90
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)20,40
6. Wojciech Kampa (Rybnik Team)20,35
7. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)19,57
8. Norbert Kujon (Budsar)18,20
9. Grzegorz Podulka (Budsar)16,80
10. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)16,71

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Marcin Salomonik (Hica)28,75
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,87
3. Grzegorz Podulka (Budsar)20,00
4. Łukasz Grzegorzewski (Hica)19,29
5. Norbert Kujon (Budsar)18,50
6. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)18,29
7. Wojciech Kampa (Rybnik Team)17,82
8. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)17,00
9. Krzysztof Michalak (Dobermany)17,00
10. Marek Palej (Green Peas)16,50

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Marcin Salomonik (Hica)12,50
2. Marcin Weselak (Budsar)11,93
3. Krzysztof Michalak (Dobermany)9,70
4. Mariusz Piotrkowski (Budsar)9,00
5. Łukasz Grzegorzewski (Hica)8,86
6. Przemysław Bednarz (Green Peas)8,62
7. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)8,43
8. Wojciech Kampa (Rybnik Team)8,06
9. Tomasz Rusek (Dobermany)8,00
10. Jacek Rduch (Rybnik Team)7,83

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Moralewicz1. Michał Moralewicz (Budsar)5,92
2. Jacek Sowa (Dobermany)5,53
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,33
4. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,25
5. Marcin Bartecki (Green Peas)5,00
6. Marcin Salomonik (Hica)5,00
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,84
8. Paweł Mol (Hica)4,64
9. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,60
10. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,25

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)2,83
2. Jacek Sowa (Dobermany)2,40
3. Kamil Januszka (Budsar)2,17
4. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,08
5. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,00
6. Michał Krawczyk (Green Peas)2,00
7. Grzegorz Podulka (Budsar)2,00
8. Bassey Usendiah (Dobermany)1,92
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,68
10. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,60

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)2,00
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,94
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,08
4. Szymon Filczek (Hica)1,00
5. Marcin Palicki (Green Peas)0,75
6. Marcin Salomonik (Hica)0,75
7. Przemysław Bednarz (Green Peas)0,69
8. Wojciech Wojsz (Dobermany)0,64
9. Adam Białdyga (Rybnik Team)0,56
10. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)0,50

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Marcin Salomonik (Hica)4,75
2. Marcin Bartecki (Green Peas)3,25
3. Robert Sgodzaj (Hica)2,92
4. Kamil Januszka (Budsar)2,67
5. Krzysztof Kaczmarczyk (Hica)2,67
6. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,56
7. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,50
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,47
9. Michał Moralewicz (Budsar)2,33
10. Bassey Usendiah (Dobermany)2,31

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)63,8%
2. Bartosz Wilczyński (Budsar)61,2%
3. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)60,0%
4. Wojciech Kampa (Rybnik Team)58,0%
5. Marcin Weselak (Budsar)56,1%
6. Kamil Malicki (Dobermany)52,4%
7. Łukasz Grzegorzewski (Hica)52,2%
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)52,0%
9. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)51,3%
10. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)51,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)48,6%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)44,6%
3. Grzegorz Podulka (Budsar)43,1%
4. Norbert Kujon (Budsar)42,9%
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,3%
6. Tomasz Chrząstek (Gwiezdno Flota)37,5%
7. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)36,5%
8. Marek Palej (Green Peas)36,4%
9. Bassey Usendiah (Dobermany)35,4%
10. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)35,1%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)85,4%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)80,6%
3. Marek Palej (Green Peas)80,0%
4. Michał Goj (Dobermany)75,0%
5. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)68,9%
6. Bassey Usendiah (Dobermany)68,1%
7. Łukasz Grzegorzewski (Hica)66,7%
8. Robert Sgodzaj (Hica)65,5%
9. Wojciech Kampa (Rybnik Team)59,0%
10. Marcin Weselak (Budsar)56,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
2. Michał Moralewicz (Budsar)3,00
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00
4. Paweł Mol (Hica)2,00
5. Jacek Sowa (Dobermany)2,00
6. Grzegorz Walicki (Budsar)2,00
7. Rafał Chrząszcz (Hica)1,00
8. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
9. Michał Goj (Dobermany)1,00
10. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
11. Szymon Kampa (Dobermany)1,00
12. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)1,00
13. Norbert Kujon (Budsar)1,00
14. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)1,00
15. Krzysztof Michalak (Dobermany)1,00
16. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
17. Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota)1,00
18. Paweł Nowrotek (Budsar)1,00
19. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
20. Grzegorz Podulka (Budsar)1,00
21. Adam Przywarka (Green Peas)1,00
22. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00
23. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
24. Marcin Salomonik (Hica)1,00
25. Robert Sgodzaj (Hica)1,00
26. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
27. Bassey Usendiah (Dobermany)1,00
28. Marcin Weselak (Budsar)1,00
29. Bartosz Wilczyński (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)