Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Terminarz RALK (Sezon 2023/24) - Runda druga

Kolejka 1 (2024-02-10)

Atomic Sosnowiec-:-Energiczniwięcej»
(10-02-2024 9:00)
W¶ciekłe Psy-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(10-02-2024 10:20)
Dobermany Tychy-:-Rybnik Teamwięcej»
(10-02-2024 11:40)
Green Peas-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(10-02-2024 13:00)
Budsar Zabrze-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(10-02-2024 14:40)
Monstars Będzin-:-Basket Czerwionkawięcej»
(10-02-2024 16:00)

Kolejka 2 (2024-02-17)

Basket Czerwionka-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(17-02-2024 9:00)
Monstars Będzin-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(17-02-2024 10:20)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Rybnik Teamwięcej»
(17-02-2024 11:40)
Energiczni-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(17-02-2024 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Dobermany Tychywięcej»
(17-02-2024 14:40)
Budsar Zabrze-:-Green Peaswięcej»
(17-02-2024 16:00)

Kolejka 3 (2024-02-24)

Atomic Sosnowiec-:-Basket Czerwionkawięcej»
(24-02-2024 9:00)
W¶ciekłe Psy-:-Monstars Będzinwięcej»
(24-02-2024 10:20)
Green Peas-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(24-02-2024 11:40)
Rybnik Team-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(24-02-2024 13:00)
Dobermany Tychy-:-Budsar Zabrzewięcej»
(24-02-2024 14:40)
Wielka Ki¶ć-:-Energiczniwięcej»
(24-02-2024 16:00)

Kolejka 4 (2024-03-02)

Basket Czerwionka-:-Energiczniwięcej»
(02-03-2024 9:00)
Atomic Sosnowiec-:-W¶ciekłe Psywięcej»
(02-03-2024 10:20)
Green Peas-:-Dobermany Tychywięcej»
(02-03-2024 11:40)
Hica Ruda ¦l±ska-:-Gwiezdno Flotawięcej»
(02-03-2024 13:00)
Budsar Zabrze-:-Rybnik Teamwięcej»
(02-03-2024 14:40)
Monstars Będzin-:-Wielka Ki¶ćwięcej»
(02-03-2024 16:00)

Kolejka 5 (2024-03-09)

Wielka Ki¶ć-:-Atomic Sosnowiecwięcej»
(09-03-2024 9:00)
W¶ciekłe Psy-:-Basket Czerwionkawięcej»
(09-03-2024 10:20)
Dobermany Tychy-:-Hica Ruda ¦l±skawięcej»
(09-03-2024 11:40)
Rybnik Team-:-Green Peaswięcej»
(09-03-2024 13:00)
Gwiezdno Flota-:-Budsar Zabrzewięcej»
(09-03-2024 14:40)
Energiczni-:-Monstars Będzinwięcej»
(09-03-2024 16:00)

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)