Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): O 1. miejsce

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)20,40
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)20,35
3. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)19,57
4. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)16,71
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)16,22
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)15,39
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)13,94
8. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)13,00
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)13,00
10. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)12,50

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)22,87
2. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)18,29
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)17,82
4. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)17,00
5. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)14,29
6. Jacek Rduch (Rybnik Team)13,61
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)12,61
8. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)11,15
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)11,00
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)10,75

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)8,43
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)8,06
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)7,83
4. Paweł Muras (Rybnik Team)7,00
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)6,92
6. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)6,60
7. Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota)5,56
8. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)5,25
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,25
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)5,18

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,33
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,25
3. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,84
4. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,60
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,25
6. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)3,00
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,80
8. Jacek Rduch (Rybnik Team)2,50
9. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)2,47
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,44

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,68
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,60
3. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)1,57
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,56
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,40
6. Paweł Muras (Rybnik Team)1,30
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,22
8. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,05
9. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)1,00
10. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,94
2. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,08
3. Adam Białdyga (Rybnik Team)0,56
4. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)0,50
5. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)0,40
6. Jacek Rduch (Rybnik Team)0,39
7. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)0,29
8. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)0,27
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)0,27
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)0,25

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,56
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,47
3. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,25
4. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)2,00
5. Adrian Kozioł (Gwiezdno Flota)2,00
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,00
7. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,79
8. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,75
9. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,60
10. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,50

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kosmowski1. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)60,0%
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)58,0%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)52,0%
4. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)51,3%
5. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)51,0%
6. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)49,8%
7. Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota)48,1%
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)46,7%
9. Adam Białdyga (Rybnik Team)45,6%
10. Jacek Rduch (Rybnik Team)43,4%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)48,6%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)44,6%
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,3%
4. Tomasz Chrząstek (Gwiezdno Flota)37,5%
5. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)36,5%
6. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)35,1%
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)33,9%
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)30,4%
9. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)28,8%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)85,4%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)80,6%
3. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)68,9%
4. Wojciech Kampa (Rybnik Team)59,0%
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)54,2%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kuczera1. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,00
2. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
3. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)1,00
4. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)1,00
5. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
6. Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota)1,00
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
8. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00
9. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)