Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): O 1. miejsce

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)21,50
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)19,17
3. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)19,00
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)16,50
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)13,50
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)13,00
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)11,00
8. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)10,50
9. Karol Kupczak (Rybnik Team)9,80
10. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)9,67

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)21,83
2. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)18,67
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)16,50
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)11,33
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)11,33
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)10,83
7. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)10,33
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)9,80
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)9,67
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)8,80

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)9,00
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)7,50
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)6,33
4. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)6,00
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)5,67
6. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)5,00
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)4,80
8. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)4,33
9. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)4,33
10. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,67

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Lato1. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)5,67
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,50
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)3,80
4. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)3,00
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,60
6. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)2,40
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)2,33
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)2,20
9. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)2,00
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,80

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Modrzyński1. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)1,83
2. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,67
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,40
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,17
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
6. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
7. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
8. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)1,00
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)0,80
10. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)0,67

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,17
2. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)0,83
3. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)0,50
4. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)0,33
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)0,20
6. Jacek Rduch (Rybnik Team)0,17

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Białdyga (Rybnik Team)3,20
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)2,33
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,20
4. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)2,17
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,83
6. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)1,67
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,20
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,20
9. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,17
10. Mateusz Bobrowski (Gwiezdno Flota)1,00

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)60,3%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)55,6%
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)42,4%
4. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)40,4%
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)38,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kosmowski1. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)1,00
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)