Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Brak zdjęcia1. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)33,67
2. Marcin Salomonik (Hica)28,00
3. Artur Bubel (Monstars)27,92
4. Grzegorz Zadęcki (OKKS)27,60
5. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)27,23
6. Łukasz Grzegorzewski (Hica)23,83
7. Krzysztof Rospondek (Wataha)22,63
8. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)22,00
9. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)22,00
10. Krzysztof Michalak (Dobermany)21,44

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Marcin Salomonik (Hica)28,75
2. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)28,67
3. Artur Bubel (Monstars)24,58
4. Adam Warzycha (Olimpia)24,09
5. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)23,56
6. Grzegorz Zadęcki (OKKS)23,27
7. Adam Szabatowski (PMB)22,91
8. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)22,33
9. Łukasz Adamczyk (Monstars)20,67
10. Marek Kubas (PMB)20,40

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Kowalski1. Łukasz Kowalski (Olimpia)13,00
2. Marcin Salomonik (Hica)12,50
3. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)11,62
4. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)11,33
5. Marcin Weselak (Budsar)11,25
6. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)11,00
7. Piotr Kugiejko (Olimpia)10,31
8. Artur Bubel (Monstars)10,17
9. Krzysztof Rospondek (Wataha)10,00
10. Krzysztof Michalak (Dobermany)9,78

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Wieczorek1. Robert Wieczorek (Olimpia)6,53
2. Mateusz Keller (Drozd)6,00
3. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)5,75
4. Jacek Sowa (Dobermany)5,75
5. Łukasz Adamczyk (Monstars)5,67
6. Łukasz Kowalski (Olimpia)5,50
7. Marcin Bartecki (Green Peas)5,40
8. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,25
9. Tomasz Szymura (Rybnik Team)5,18
10. Michał Moralewicz (Budsar)5,13

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Mateusz Poloczek (New York Bricks)6,33
2. Mateusz Keller (Drozd)3,82
3. Mateusz Białkowski (Dobermany)3,00
4. Janusz Grzywacz (Wielka Ki¶ć)3,00
5. Patryk Krajewski (Dobre Chłopaki)3,00
6. Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska)3,00
7. Paweł Maciejewski (Płomień Żory)2,78
8. Łukasz Widera (PMB)2,69
9. Marcin Bartecki (Green Peas)2,60
10. Paweł Zielony (W¶ciekłe Psy)2,57

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Kałuża1. Sebastian Kałuża (W¶ciekłe Psy)2,00
2. Tomasz Rusek (Dobermany)2,00
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,82
4. Szymon Pietryga (W¶ciekłe Psy)1,67
5. Paweł Wymazała (Asy ¦l±ska)1,46
6. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)1,38
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,33
8. Piotr Kugiejko (Olimpia)1,25
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,15
10. Łukasz Ogon (Płomień Żory)1,12

Straty

#Zawodnik¦rednia
Wieczorek1. Robert Wieczorek (Olimpia)5,24
2. Marcin Salomonik (Hica)4,75
3. Wojciech Trałka (Basket Czerwionka)4,50
4. Radosław Żelazny (Asy ¦l±ska)4,38
5. Kamil Handzelewicz (Basket Czerwionka)4,20
6. Mateusz Białkowski (Dobermany)4,00
7. Tomasz Czekaj (New York Bricks)4,00
8. Bartosz Kowalczyk (New York Bricks)4,00
9. Adrian Mieszczanin (Asy ¦l±ska)3,94
10. Damian Smyl (Asy ¦l±ska)3,67

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Rafał Rabsztyn (Dobre Chłopaki)67,7%
2. Krzysztof Michalak (Dobermany)65,3%
3. Bartosz Wilczyński (Budsar)62,9%
4. Wojciech Szpyrka (W¶ciekłe Psy)60,7%
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)60,3%
6. Wojciech Kampa (Rybnik Team)57,0%
7. Artur Bubel (Monstars)56,8%
8. Marcin Weselak (Budsar)56,0%
9. Tomasz Stankala (Gwiezdno Flota)54,9%
10. Łukasz Widera (PMB)54,3%

Skuteczno¶ć za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Brak zdjęcia1. Marcin Tyczka (OKKS)48,9%
2. Tomasz Szymura (Rybnik Team)46,9%
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)43,5%
4. Grzegorz Zadęcki (OKKS)42,8%
5. Norbert Kujon (Budsar)42,6%
6. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)41,4%
7. Damian Szastak (Wataha)39,7%
8. Artur Bubel (Monstars)39,2%
9. Krzysztof Rospondek (Wataha)38,9%
10. Karol Janiszewski (Basket Czerwionka)38,1%

Skuteczno¶ć za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Marek Palej (Green Peas)80,0%
2. Adam Warzycha (Olimpia)79,4%
3. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)76,2%
4. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)73,2%
5. Marek Kubas (PMB)72,7%
6. Marcin Szpala (Wielka Ki¶ć)72,7%
7. Łukasz Grzegorzewski (Hica)66,0%
8. Robert Sgodzaj (Hica)65,5%
9. Serhii Halaktionow (Zryw)64,0%
10. Patryk Kłaptocz (Drozd)63,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Franczuk1. Krzysztof Franczuk (Zryw)4,00
2. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,00
3. Grzegorz Kurek (Atomic)4,00
4. Przemysław Breguła (Asy ¦l±ska)3,00
5. Rafał Buczma (Asy ¦l±ska)3,00
6. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00
7. Maciej Bielecki (Energiczni)2,00
8. Maciej G±ciarz (Atomic)2,00
9. Paweł Mol (Hica)2,00
10. Krzysztof Soballa (Asy ¦l±ska)2,00
11. Jacek Sowa (Dobermany)2,00
12. Dariusz Biernat (OKKS)1,00
13. Bartosz Błachnio (Wataha)1,00
14. Artur Bubel (Monstars)1,00
15. Rafał Chrz±szcz (Hica)1,00
16. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
17. Tomasz Czekaj (New York Bricks)1,00
18. Michał Goj (Dobermany)1,00
19. Serhii Halaktionow (Zryw)1,00
20. Bolesław Heil (W¶ciekłe Psy)1,00
21. Marcin Hilla (OKKS)1,00
22. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)1,00
23. Dominik Jacaszek (Energiczni)1,00
24. Tomasz Janocha (Asy ¦l±ska)1,00
25. Łukasz Kałuziński (Basket Czerwionka)1,00
26. Szymon Kampa (Dobermany)1,00
27. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
28. Tomasz Kiełtyka (PMB)1,00
29. Łukasz Kowalski (Olimpia)1,00
30. Piotr Krawiec (Zryw)1,00
31. Norbert Kujon (Budsar)1,00
32. Szymon Kusyk (Dobre Chłopaki)1,00
33. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)1,00
34. Adam Marchacz (Gwiezdno Flota)1,00
35. Mateusz Maziarz (Energiczni)1,00
36. Krzysztof Michalak (Dobermany)1,00
37. Michał Moralewicz (Budsar)1,00
38. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
39. Paweł Nowrotek (Budsar)1,00
40. Jakub Nowrotek (Gwiezdno Flota)1,00
41. Łukasz Ogon (Płomień Żory)1,00
42. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
43. Damian Posłuszny (Energiczni)1,00
44. Krzysztof Przondziono (Zryw)1,00
45. Adam Przywarka (Green Peas)1,00
46. Dominik Rajczak (Energiczni)1,00
47. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00
48. Marcin Reszkiewicz (Budsar)1,00
49. Marcin Salomonik (Hica)1,00
50. Andrzej Sass (Atomic)1,00
51. Robert Sgodzaj (Hica)1,00
52. Mariusz Soja (Atomic)1,00
53. Krzysztof Swoboda (Gwiezdno Flota)1,00
54. Marcin Szatka (Zryw)1,00
55. Bartosz Terlecki (Zryw)1,00
56. Bassey Usendiah (Dobermany)1,00
57. Grzegorz Walicki (Budsar)1,00
58. Adam Warzycha (Olimpia)1,00
59. Krzysztof W±s (Monstars)1,00
60. Łukasz Widera (PMB)1,00
61. Bartosz Wilczyński (Budsar)1,00
62. Paweł Wymazała (Asy ¦l±ska)1,00
63. Witold Zimek (PMB)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Faza półfinałowa
Spotkania 2
Para 1:
Gwiezdno Flota72:56Budsarwięcej»
(13-04-2024 13:00)
Para 2:
Rybnik Team80:60Dobermanywięcej»
(13-04-2024 14:40)
Spotkania 1
Para 1:
Budsar80:111Gwiezdno Flotawięcej»
(06-04-2024 16:15)
Para 2:
Dobermany55:66Rybnik Teamwięcej»
(06-04-2024 17:35)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)