Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Szabatowski1. Adam Szabatowski (PMB)29,00
2. Marcin Weselak (Budsar)28,00
3. Artur Bubel (Monstars)27,00
4. Łukasz Błędowski (OKKS)25,00
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)25,00
6. Michał Moralewicz (Budsar)24,25
7. Łukasz Grzegorzewski (Hica)23,00
8. Norbert Kujon (Budsar)22,00
9. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)21,50
10. Maciej Bielecki (Energiczni)21,00

Punkty

#Zawodnik¦rednia
Szabatowski1. Adam Szabatowski (PMB)31,00
2. Artur Bubel (Monstars)25,50
3. Norbert Kujon (Budsar)25,00
4. Grzegorz Podulka (Budsar)23,00
5. Michał Moralewicz (Budsar)22,25
6. Łukasz Grzegorzewski (Hica)22,00
7. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)21,83
8. Łukasz Błędowski (OKKS)20,50
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)20,50
10. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)19,50

Zbiórki

#Zawodnik¦rednia
Weselak1. Marcin Weselak (Budsar)14,67
2. Szymon Filczek (Hica)12,50
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)12,00
4. Jakub Wilk (Energiczni)12,00
5. Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć)11,50
6. Artur Bubel (Monstars)11,50
7. Marcin Hilla (OKKS)11,00
8. Marcin Tartas (Budsar)10,33
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)9,50
10. Przemysław Borysławski (Wielka Ki¶ć)9,00

Asysty

#Zawodnik¦rednia
Brak zdjęcia1. Dariusz Biernat (OKKS)9,50
2. Michał Moralewicz (Budsar)7,50
3. Dominik Rajczak (Energiczni)6,00
4. Kamil Lato (Gwiezdno Flota)5,67
5. Paweł Mol (Hica)5,50
6. Radosław Szmal (Atomic)5,50
7. Przemysław Bednarz (Green Peas)5,00
8. Łukasz Widera (PMB)5,00
9. Jacek Sowa (Dobermany)4,67
10. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)4,50

Przechwyty

#Zawodnik¦rednia
Rajczak1. Dominik Rajczak (Energiczni)5,00
2. Marcin Bartecki (Green Peas)4,00
3. Marcin Hilla (OKKS)3,00
4. Dariusz Biernat (OKKS)2,50
5. Przemysław Borysławski (Wielka Ki¶ć)2,50
6. Grzegorz Podulka (Budsar)2,50
7. Tomasz Zason (Wielka Ki¶ć)2,50
8. Jacek Sowa (Dobermany)2,33
9. Łukasz Błędowski (OKKS)2,00
10. Rafał Janik (Wielka Ki¶ć)2,00

Bloki

#Zawodnik¦rednia
Palicki1. Marcin Palicki (Green Peas)2,50
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,17
3. Adam Przywarka (Green Peas)2,00
4. Mariusz Wierzbicki (PMB)2,00
5. Ziemowit Boczoń (Wielka Ki¶ć)1,50
6. Szymon Filczek (Hica)1,00
7. Norbert Kujon (Budsar)1,00
8. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)1,00
9. Damian Posłuszny (Energiczni)1,00
10. Dominik Rajczak (Energiczni)1,00

Straty

#Zawodnik¦rednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)6,50
2. Michał Krawczyk (Green Peas)5,00
3. Marek Kubas (PMB)5,00
4. Łukasz Widera (PMB)5,00
5. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)4,00
6. Łukasz Nalewajka (OKKS)4,00
7. Krzysztof Zaj±c (PMB)4,00
8. Artur Bubel (Monstars)3,50
9. Marcin Hilla (OKKS)3,50
10. Jarosław Olesiński (Monstars)3,50

Skuteczno¶ć z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)60,3%
2. Jakub Modrzyński (Gwiezdno Flota)55,6%
3. Michał Moralewicz (Budsar)42,7%
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)42,4%
5. Jakub Hirsz (Gwiezdno Flota)40,4%
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)38,5%
7. Michał Goj (Dobermany)37,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Moralewicz1. Michał Moralewicz (Budsar)2,00
2. Kamil Wania (Wielka Ki¶ć)2,00
3. Maciej G±ciarz (Atomic)1,00
4. Łukasz Kosmowski (Gwiezdno Flota)1,00
5. Dawid Kuczera (Gwiezdno Flota)1,00
6. Arkadiusz Łokociejewski (Wielka Ki¶ć)1,00
7. Łukasz Nalewajka (OKKS)1,00
8. Grzegorz Podulka (Budsar)1,00
9. Michał Stępień (Atomic)1,00
10. Radosław Szmal (Atomic)1,00
11. Grzegorz Walicki (Budsar)1,00
12. Marcin Weselak (Budsar)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)