Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Mecz: Dobermany - Rybnik Team

PARA 2, SPOTKANIA 1, 06-04-2024 17:35
Dobermany Tychy55
12
15
17
11
66
17
13
21
15
Rybnik Team

Relacja

 MVP - Bartek Polnik (Rybnik Team)

Statystyki

Dobermany Tychy

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
K.Michalak51050.0%51050.0%000.0%4580.0%54901021416
M.Goj3650.0%1250.0%2450.0%3475.0%22401001112
R.Białkowski51338.5%51338.5%000.0%000.0%6281002109
J.Sowa2366.7%22100.0%010.0%000.0%202120147
P.Pazdan2633.3%1333.3%1333.3%000.0%123200056
A.Pokorski1714.3%1520.0%020.0%1250.0%516111035
S.Kampa000.0%000.0%000.0%000.0%101000001
D.Pruksa000.0%000.0%000.0%000.0%000000000
B.Usendiah2728.6%2540.0%020.0%010.0%202030340
M.Białkowski11010.0%1812.5%020.0%2633.3%32521014-2
SUMA216233.9%184837.5%31421.4%101855.6%27134079195554

Rybnik Team

NazwiskoRZRZ2RZ3RZ1 ZBPABSPTEV
B.Polnik5771.4%11100.0%4666.7%010.0%43731021420
W.Kampa41040.0%41040.0%000.0%1250.0%55100011912
J.Rduch41233.3%2728.6%2540.0%000.0%71812011012
K.Kupczak2450.0%2366.7%010.0%44100.0%101030288
A.Białdyga3837.5%1250.0%2633.3%000.0%213030287
G.Zawierucha2825.0%040.0%2450.0%3560.0%527000197
T.Gołysz2825.0%1616.7%1250.0%1250.0%224010163
B.Napierała11100.0%11100.0%000.0%000.0%000000022
T.Szymura040.0%010.0%030.0%000.0%202020000
SUMA236237.1%123534.3%112740.7%91464.3%2814424121106671

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)