Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Para 2

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)20,90
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)20,35
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)16,22
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)15,55
5. Michał Goj (Dobermany)15,27
6. Tomasz Rusek (Dobermany)14,00
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)13,94
8. Jacek Sowa (Dobermany)13,93
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)12,36
10. Bassey Usendiah (Dobermany)12,08

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)17,82
2. Krzysztof Michalak (Dobermany)17,00
3. Michał Goj (Dobermany)15,73
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)13,61
5. Wojciech Wojsz (Dobermany)13,00
6. Bassey Usendiah (Dobermany)12,38
7. Kamil Malicki (Dobermany)11,89
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)11,00
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)10,75
10. Karol Kupczak (Rybnik Team)9,60

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)9,70
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)8,06
3. Tomasz Rusek (Dobermany)8,00
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)7,83
5. Paweł Muras (Rybnik Team)7,00
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)6,92
7. Wojciech Wojsz (Dobermany)6,55
8. Robert Białkowski (Dobermany)6,24
9. Michał Goj (Dobermany)5,33
10. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,25

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Jacek Sowa (Dobermany)5,53
2. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,25
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,60
4. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,25
5. Bassey Usendiah (Dobermany)3,31
6. Szymon Kampa (Dobermany)3,30
7. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)3,00
8. Jacek Rduch (Rybnik Team)2,50
9. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,44
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)2,36

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Jacek Sowa (Dobermany)2,40
2. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,00
3. Bassey Usendiah (Dobermany)1,92
4. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,60
5. Kamil Malicki (Dobermany)1,44
6. Piotr Pazdan (Dobermany)1,31
7. Paweł Muras (Rybnik Team)1,30
8. Wojciech Wojsz (Dobermany)1,27
9. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,22
10. Szymon Kampa (Dobermany)1,10

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)2,00
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,94
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,08
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)0,64
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)0,56
6. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)0,50
7. Robert Białkowski (Dobermany)0,47
8. Michał Goj (Dobermany)0,40
9. Szymon Kampa (Dobermany)0,40
10. Jacek Rduch (Rybnik Team)0,39

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,56
2. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,50
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,47
4. Bassey Usendiah (Dobermany)2,31
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,25
6. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)2,00
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,75
8. Robert Białkowski (Dobermany)1,71
9. Krzysztof Michalak (Dobermany)1,70
10. Jacek Sowa (Dobermany)1,67

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)63,8%
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)58,0%
3. Kamil Malicki (Dobermany)52,4%
4. Bartosz Polnik (Rybnik Team)52,0%
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)46,7%
6. Adam Białdyga (Rybnik Team)45,6%
7. Wojciech Wojsz (Dobermany)45,5%
8. Robert Białkowski (Dobermany)44,8%
9. Jacek Sowa (Dobermany)43,7%
10. Jacek Rduch (Rybnik Team)43,4%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)48,6%
2. Bassey Usendiah (Dobermany)35,4%
3. Michał Goj (Dobermany)34,7%
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)33,9%
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)30,4%
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)28,8%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Goj1. Michał Goj (Dobermany)75,0%
2. Bassey Usendiah (Dobermany)68,1%
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)59,0%
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)54,2%
5. Krzysztof Michalak (Dobermany)50,7%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Sowa1. Jacek Sowa (Dobermany)2,00
2. Michał Goj (Dobermany)1,00
3. Szymon Kampa (Dobermany)1,00
4. Krzysztof Michalak (Dobermany)1,00
5. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
6. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00
8. Bassey Usendiah (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)