Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Para 2

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)19,17
2. Krzysztof Michalak (Dobermany)16,00
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)13,50
4. Michał Goj (Dobermany)13,25
5. Jacek Sowa (Dobermany)12,33
6. Tomasz Szymura (Rybnik Team)11,00
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)10,50
8. Kamil Malicki (Dobermany)10,00
9. Piotr Pazdan (Dobermany)10,00
10. Bassey Usendiah (Dobermany)10,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)16,50
2. Michał Goj (Dobermany)15,00
3. Krzysztof Michalak (Dobermany)14,00
4. Kamil Malicki (Dobermany)12,33
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)11,33
6. Mateusz Białkowski (Dobermany)11,00
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)10,83
8. Tomasz Szymura (Rybnik Team)9,80
9. Bassey Usendiah (Dobermany)9,33
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)8,80

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)9,00
2. Wojciech Wojsz (Dobermany)9,00
3. Wojciech Kampa (Rybnik Team)7,50
4. Robert Białkowski (Dobermany)7,00
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)6,33
6. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)6,00
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)5,67
8. Michał Goj (Dobermany)5,25
9. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)5,00
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)4,80

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Jacek Sowa (Dobermany)4,67
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)3,80
3. Bassey Usendiah (Dobermany)3,00
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,60
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)2,33
6. Tomasz Szymura (Rybnik Team)2,20
7. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,00
8. Michał Goj (Dobermany)2,00
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,80
10. Robert Białkowski (Dobermany)1,75

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Jacek Sowa (Dobermany)2,33
2. Bassey Usendiah (Dobermany)2,00
3. Wojciech Wojsz (Dobermany)2,00
4. Mateusz Białkowski (Dobermany)1,67
5. Piotr Pazdan (Dobermany)1,50
6. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,40
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,17
8. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
9. Kamil Malicki (Dobermany)1,00
10. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,17
2. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)1,00
3. Wojciech Wojsz (Dobermany)1,00
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)0,83
5. Michał Goj (Dobermany)0,50
6. Kamil Malicki (Dobermany)0,33
7. Bassey Usendiah (Dobermany)0,33
8. Robert Białkowski (Dobermany)0,25
9. Piotr Pazdan (Dobermany)0,25
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)0,20

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Białdyga (Rybnik Team)3,20
2. Szymon Tomczak (Dobermany)3,00
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,20
4. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,00
5. Krzysztof Michalak (Dobermany)2,00
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,83
7. Kamil Malicki (Dobermany)1,67
8. Bassey Usendiah (Dobermany)1,67
9. Robert Białkowski (Dobermany)1,50
10. Michał Goj (Dobermany)1,25

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)60,3%
2. Jacek Rduch (Rybnik Team)42,4%
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)38,5%
4. Michał Goj (Dobermany)37,3%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)