Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Para 3-6

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)20,90
2. Wojciech Wojsz (Dobermany)15,55
3. Michał Goj (Dobermany)15,27
4. Tomasz Rusek (Dobermany)14,00
5. Jacek Sowa (Dobermany)13,93
6. Przemysław Bednarz (Green Peas)13,46
7. Marek Palej (Green Peas)12,92
8. Bassey Usendiah (Dobermany)12,08
9. Kamil Malicki (Dobermany)12,00
10. Robert Białkowski (Dobermany)10,65

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)17,00
2. Marek Palej (Green Peas)16,50
3. Michał Goj (Dobermany)15,73
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)13,00
5. Bassey Usendiah (Dobermany)12,38
6. Marcin Hiltawski (Green Peas)11,91
7. Kamil Malicki (Dobermany)11,89
8. Przemysław Bednarz (Green Peas)11,08
9. Mateusz Białkowski (Dobermany)9,00
10. Sławomir Czajor (Green Peas)8,79

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)9,70
2. Przemysław Bednarz (Green Peas)8,62
3. Tomasz Rusek (Dobermany)8,00
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)6,55
5. Robert Białkowski (Dobermany)6,24
6. Michał Krawczyk (Green Peas)5,82
7. Marcin Palicki (Green Peas)5,58
8. Marcin Bartecki (Green Peas)5,33
9. Michał Goj (Dobermany)5,33
10. Adam Przywarka (Green Peas)5,29

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Sowa1. Jacek Sowa (Dobermany)5,53
2. Marcin Bartecki (Green Peas)5,00
3. Michał Krawczyk (Green Peas)3,82
4. Bassey Usendiah (Dobermany)3,31
5. Szymon Kampa (Dobermany)3,30
6. Krzysztof Michalak (Dobermany)2,20
7. Michał Goj (Dobermany)2,13
8. Kamil Malicki (Dobermany)1,89
9. Przemysław Bednarz (Green Peas)1,85
10. Robert Białkowski (Dobermany)1,82

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)2,83
2. Jacek Sowa (Dobermany)2,40
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,08
4. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,00
5. Michał Krawczyk (Green Peas)2,00
6. Bassey Usendiah (Dobermany)1,92
7. Kamil Malicki (Dobermany)1,44
8. Piotr Pazdan (Dobermany)1,31
9. Wojciech Wojsz (Dobermany)1,27
10. Szymon Kampa (Dobermany)1,10

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Rusek1. Tomasz Rusek (Dobermany)2,00
2. Marcin Palicki (Green Peas)0,75
3. Przemysław Bednarz (Green Peas)0,69
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)0,64
5. Arkadiusz Pokorski (Dobermany)0,50
6. Robert Białkowski (Dobermany)0,47
7. Michał Goj (Dobermany)0,40
8. Szymon Kampa (Dobermany)0,40
9. Adam Przywarka (Green Peas)0,36
10. Jacek Sowa (Dobermany)0,33

Straty

#ZawodnikŚrednia
Bartecki1. Marcin Bartecki (Green Peas)3,25
2. Mateusz Białkowski (Dobermany)2,50
3. Bassey Usendiah (Dobermany)2,31
4. Sławomir Czajor (Green Peas)2,07
5. Przemysław Bednarz (Green Peas)1,92
6. Michał Krawczyk (Green Peas)1,82
7. Robert Białkowski (Dobermany)1,71
8. Krzysztof Michalak (Dobermany)1,70
9. Jacek Sowa (Dobermany)1,67
10. Szymon Kampa (Dobermany)1,60

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Michalak1. Krzysztof Michalak (Dobermany)63,8%
2. Kamil Malicki (Dobermany)52,4%
3. Marek Palej (Green Peas)48,9%
4. Wojciech Wojsz (Dobermany)45,5%
5. Robert Białkowski (Dobermany)44,8%
6. Jacek Sowa (Dobermany)43,7%
7. Piotr Pazdan (Dobermany)42,7%
8. Michał Goj (Dobermany)42,3%
9. Adam Przywarka (Green Peas)40,6%
10. Marcin Hiltawski (Green Peas)40,0%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Marek Palej (Green Peas)36,4%
2. Bassey Usendiah (Dobermany)35,4%
3. Michał Goj (Dobermany)34,7%
4. Przemysław Bednarz (Green Peas)29,8%
5. Sławomir Czajor (Green Peas)24,2%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Palej1. Marek Palej (Green Peas)80,0%
2. Michał Goj (Dobermany)75,0%
3. Bassey Usendiah (Dobermany)68,1%
4. Krzysztof Michalak (Dobermany)50,7%
5. Michał Krawczyk (Green Peas)40,0%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Bednarz1. Przemysław Bednarz (Green Peas)2,00
2. Jacek Sowa (Dobermany)2,00
3. Sławomir Czajor (Green Peas)1,00
4. Michał Goj (Dobermany)1,00
5. Szymon Kampa (Dobermany)1,00
6. Krzysztof Michalak (Dobermany)1,00
7. Adam Przywarka (Green Peas)1,00
8. Bassey Usendiah (Dobermany)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)