Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk kolejki RALK - Sezon 2023/24 - Faza playoff - Spotkania 1: Para 2-7

(2024-03-16)

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)39,00
2. Rduch (Rybnik Team)28,00
3. Kampa (Rybnik Team)22,00
4. Zawierucha (Rybnik Team)22,00
5. Kurek (Atomic)9,00
6. Szymura (Rybnik Team)9,00
7. Kupczak (Rybnik Team)7,00
8. Szmal (Atomic)7,00
9. Muras (Rybnik Team)6,00
10. Stępień (Atomic)3,00

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)28,00
2. Rduch (Rybnik Team)27,00
3. Kampa (Rybnik Team)25,00
4. Zawierucha (Rybnik Team)13,00
5. Kurek (Atomic)12,00
6. Szmal (Atomic)7,00
7. Szymura (Rybnik Team)6,00
8. Kupczak (Rybnik Team)5,00
9. Gąciarz (Atomic)4,00
10. Stępień (Atomic)2,00

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)14,00
2. Zawierucha (Rybnik Team)12,00
3. Rduch (Rybnik Team)8,00
4. Szmal (Atomic)8,00
5. Kampa (Rybnik Team)6,00
6. Muras (Rybnik Team)6,00
7. Stępień (Atomic)6,00
8. Szymura (Rybnik Team)5,00
9. Kupczak (Rybnik Team)2,00
10. Napierała (Rybnik Team)2,00

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Kupczak1. Kupczak (Rybnik Team)7,00
2. Szmal (Atomic)5,00
3. Kaptacz (Atomic)3,00
4. Rduch (Rybnik Team)3,00
5. Szymura (Rybnik Team)3,00
6. Zawierucha (Rybnik Team)3,00
7. Gąciarz (Atomic)1,00
8. Kampa (Rybnik Team)1,00
9. Muras (Rybnik Team)1,00
10. Napierała (Rybnik Team)1,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Gąciarz1. Gąciarz (Atomic)2,00
2. Kurek (Atomic)2,00
3. Szmal (Atomic)2,00
4. Zawierucha (Rybnik Team)2,00
5. Kaptacz (Atomic)1,00
6. Kupczak (Rybnik Team)1,00

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Kampa (Rybnik Team)2,00
2. Stępień (Atomic)2,00
3. Rduch (Rybnik Team)1,00
4. Zawierucha (Rybnik Team)1,00

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szmal1. Szmal (Atomic)4,00
2. Kupczak (Rybnik Team)3,00
3. Szymura (Rybnik Team)3,00
4. Gąciarz (Atomic)1,00
5. Napierała (Rybnik Team)1,00
6. Rduch (Rybnik Team)1,00
7. Stępień (Atomic)1,00
8. Zawierucha (Rybnik Team)1,00

Skuteczność z gry (min. 7 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)66,7%
2. Kampa (Rybnik Team)62,5%
3. Rduch (Rybnik Team)58,8%
4. Kurek (Atomic)40,0%
5. Zawierucha (Rybnik Team)40,0%
6. Kupczak (Rybnik Team)28,6%
7. Szmal (Atomic)23,1%
8. Gąciarz (Atomic)14,3%
9. Stępień (Atomic)12,5%

Skuteczność za 3 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Rduch1. Rduch (Rybnik Team)60,0%
2. Kurek (Atomic)50,0%
3. Zawierucha (Rybnik Team)28,6%

Skuteczność za 1 (min. 5 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Kaptacz (Atomic)80,0%
2. Zawierucha (Rybnik Team)60,0%
3. Rduch (Rybnik Team)57,1%
4. Kampa (Rybnik Team)45,5%

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)