Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Para 2-7

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)21,13
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)20,35
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)16,22
4. Tomasz Szymura (Rybnik Team)13,94
5. Bartosz Polnik (Rybnik Team)12,36
6. Radosław Szmal (Atomic)12,07
7. Adam Pierchała (Rybnik Team)11,75
8. Grzegorz Kurek (Atomic)11,38
9. Karol Kupczak (Rybnik Team)10,67
10. Adam Białdyga (Rybnik Team)10,33

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)17,82
2. Tomasz Kaptacz (Atomic)16,40
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)13,61
4. Grzegorz Kurek (Atomic)11,50
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)11,00
6. Adam Pierchała (Rybnik Team)10,75
7. Karol Kupczak (Rybnik Team)9,60
8. Adam Białdyga (Rybnik Team)9,44
9. Michał Stępień (Atomic)9,38
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)9,36

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)9,73
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)8,06
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)7,83
4. Paweł Muras (Rybnik Team)7,00
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)6,92
6. Radosław Szmal (Atomic)6,57
7. Mariusz Soja (Atomic)6,25
8. Michał Stępień (Atomic)5,75
9. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,25
10. Sebastian Kołodziej (Atomic)5,20

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Pierchała1. Adam Pierchała (Rybnik Team)5,25
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)4,60
3. Tomasz Szymura (Rybnik Team)4,25
4. Radosław Szmal (Atomic)4,14
5. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)3,00
6. Maciej Gąciarz (Atomic)2,58
7. Jacek Rduch (Rybnik Team)2,50
8. Mariusz Soja (Atomic)2,50
9. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,44
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)2,36

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Szmal1. Radosław Szmal (Atomic)1,71
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,60
3. Andrzej Sass (Atomic)1,43
4. Sebastian Kołodziej (Atomic)1,40
5. Paweł Muras (Rybnik Team)1,30
6. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,22
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,07
8. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,00
9. Michał Majchrzyk (Atomic)1,00
10. Grzegorz Kurek (Atomic)0,94

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,94
2. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,08
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,07
4. Michał Stępień (Atomic)0,63
5. Sebastian Kołodziej (Atomic)0,60
6. Adam Białdyga (Rybnik Team)0,56
7. Radosław Szmal (Atomic)0,43
8. Jacek Rduch (Rybnik Team)0,39
9. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)0,27
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)0,27

Straty

#ZawodnikŚrednia
Szmal1. Radosław Szmal (Atomic)2,93
2. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,56
3. Mariusz Soja (Atomic)2,50
4. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,47
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)2,25
6. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)2,00
7. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,87
8. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,75
9. Grzegorz Kurek (Atomic)1,69
10. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,50

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)58,9%
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)58,0%
3. Bartosz Polnik (Rybnik Team)52,0%
4. Andrzej Sass (Atomic)48,5%
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)46,7%
6. Grzegorz Kurek (Atomic)45,8%
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)45,6%
8. Jacek Rduch (Rybnik Team)43,4%
9. Michał Stępień (Atomic)42,3%
10. Radosław Szmal (Atomic)41,8%

Skuteczność za 3 (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Szymura1. Tomasz Szymura (Rybnik Team)48,6%
2. Grzegorz Kurek (Atomic)36,9%
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)33,9%
4. Karol Kupczak (Rybnik Team)30,4%
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)28,8%

Skuteczność za 1 (min. 40 rzutów)

#ZawodnikSkut
Sass1. Andrzej Sass (Atomic)59,2%
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)59,0%
3. Michał Stępień (Atomic)58,5%
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)54,2%
5. Tomasz Kaptacz (Atomic)46,3%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Kurek1. Grzegorz Kurek (Atomic)4,00
2. Maciej Gąciarz (Atomic)3,00
3. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,00
4. Błażej Napierała (Rybnik Team)1,00
5. Adam Pierchała (Rybnik Team)1,00
6. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,00
7. Andrzej Sass (Atomic)1,00
8. Mariusz Soja (Atomic)1,00
9. Michał Stępień (Atomic)1,00
10. Radosław Szmal (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)