Powrót do serwisu MOSiR:
MOSiR

RALK - Sezon 2023/24

Współpracujemy z:
Sfera TV


Liderzy statystyk RALK (Sezon 2023/24): Para 2-7

Evaluation

#ZawodnikWspółcz.
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)25,00
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)19,17
3. Jacek Rduch (Rybnik Team)13,50
4. Radosław Szmal (Atomic)12,50
5. Tomasz Szymura (Rybnik Team)11,00
6. Grzegorz Kurek (Atomic)10,50
7. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)10,50
8. Karol Kupczak (Rybnik Team)9,80
9. Adam Białdyga (Rybnik Team)9,20
10. Bartosz Polnik (Rybnik Team)9,20

Punkty

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)20,50
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)16,50
3. Grzegorz Kurek (Atomic)13,00
4. Jacek Rduch (Rybnik Team)11,33
5. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)10,83
6. Maciej Gąciarz (Atomic)10,00
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)9,80
8. Radosław Szmal (Atomic)9,50
9. Adam Białdyga (Rybnik Team)8,80
10. Karol Kupczak (Rybnik Team)7,80

Zbiórki

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)9,50
2. Wojciech Kampa (Rybnik Team)7,50
3. Radosław Szmal (Atomic)7,50
4. Michał Stępień (Atomic)6,50
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)6,33
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)5,67
7. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)5,00
8. Bartosz Polnik (Rybnik Team)4,80
9. Paweł Muras (Rybnik Team)3,67
10. Tomasz Szymura (Rybnik Team)3,20

Asysty

#ZawodnikŚrednia
Szmal1. Radosław Szmal (Atomic)5,50
2. Karol Kupczak (Rybnik Team)3,80
3. Maciej Gąciarz (Atomic)3,50
4. Adam Białdyga (Rybnik Team)2,60
5. Jacek Rduch (Rybnik Team)2,33
6. Tomasz Szymura (Rybnik Team)2,20
7. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,80
8. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)1,75
9. Tomasz Kaptacz (Atomic)1,50
10. Grzegorz Kurek (Atomic)1,00

Przechwyty

#ZawodnikŚrednia
Kaptacz1. Tomasz Kaptacz (Atomic)2,00
2. Grzegorz Kurek (Atomic)2,00
3. Maciej Gąciarz (Atomic)1,50
4. Radosław Szmal (Atomic)1,50
5. Karol Kupczak (Rybnik Team)1,40
6. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,17
7. Adam Białdyga (Rybnik Team)1,00
8. Andrzej Sass (Atomic)1,00
9. Bartosz Polnik (Rybnik Team)0,80
10. Jacek Rduch (Rybnik Team)0,67

Bloki

#ZawodnikŚrednia
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)2,17
2. Michał Stępień (Atomic)1,00
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)0,83
4. Tomasz Kaptacz (Atomic)0,50
5. Adam Białdyga (Rybnik Team)0,20
6. Jacek Rduch (Rybnik Team)0,17

Straty

#ZawodnikŚrednia
Brak zdjęcia1. Adam Białdyga (Rybnik Team)3,20
2. Radosław Szmal (Atomic)2,50
3. Karol Kupczak (Rybnik Team)2,20
4. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)1,83
5. Maciej Gąciarz (Atomic)1,50
6. Bartosz Polnik (Rybnik Team)1,20
7. Tomasz Szymura (Rybnik Team)1,20
8. Jacek Rduch (Rybnik Team)1,17
9. Wojciech Kampa (Rybnik Team)1,00
10. Tomasz Gołysz (Rybnik Team)0,75

Skuteczność z gry (min. 50 rzutów)

#ZawodnikSkut
Kampa1. Wojciech Kampa (Rybnik Team)60,3%
2. Jacek Rduch (Rybnik Team)42,4%
3. Grzegorz Zawierucha (Rybnik Team)38,5%

Fauli technicznych

#Zawodnik#
Gąciarz1. Maciej Gąciarz (Atomic)1,00
2. Michał Stępień (Atomic)1,00
3. Radosław Szmal (Atomic)1,00

Logowanie i rejestracja

Nie masz konta? Zarejestruj się!

Pokaż:

Ostatnie wyniki

RALK — Finały
Spotkania 2
O 1. miejsce:
Gwiezdno Flota47:61Rybnik Teamwięcej»
(11-05-2024 13:00)
O 3. miejsce:
Dobermany20:0Budsarwięcej»
(11-05-2024)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Rybnik Team75:67Gwiezdno Flotawięcej»
(20-04-2024 14:20)
O 3. miejsce:
Budsar0:20Dobermanywięcej»
(20-04-2024 13:00)
RALK — Finały
Spotkania 3
O 1. miejsce:
Dobermany64:42Rybnik Teamwięcej»
(06-05-2023 13:20)
Spotkania 2
Rybnik Team64:52Dobermanywięcej»
(29-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Gwiezdno Flota62:68Monstarswięcej»
(29-04-2023 12:00)
Spotkania 1
O 1. miejsce:
Dobermany69:57Rybnik Teamwięcej»
(22-04-2023 13:20)
O 3. miejsce:
Monstars59:38Gwiezdno Flotawięcej»
(22-04-2023 12:00)